Звездице?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni su zvezdice bitne, pre cu da kliknem na temu sa boljom ocenom nego na neku koja je ocenjena kao grozna...
medjutim, ako neko zloupotrebljava zvezdice to niej u redu, ali, nije iskljuceno da helen tripuje i da je sve to oko zvezdica u njenoj glavi
 
Hellen:
Можда не бих ни обратила пажњу да се није десило нешто чудно...
Отворим ја тему на Дому, она првих дана добије пар оцена, петица..и ништа, ништа....данима... А онда, вечерас, одједном, у глуво доба ноћи када нема никог на форуму (ту смо само ми, столице:lol: ), одједном се појаве још 4 гласача која теми дају јединице, и тако јој, као ваљда, спусте рејтинг! :roll:

mozda si bila pospana, previdela, kazes bilo je u gluvo doba noci, ne znam ali nisi mi nekako uverljiva
 
E, čak ne otvaram teme ni prema broju postova ili popularnosti, već isključivo prema naslovu. Tipično čitalački, svaki dobar novinar ume da ceni važnost "dobrog" naslova :lol:
 
goldfish:
bash................
eto, nekome zvezdice sluze da otvori temu o tome, umesto da jednostavno posalje pp moderatoru, ili josh bolje prochita chesto postavljana pitanja http://forum.krstarica.com/faq.php?faq=vb_board_usage#faq_vb_thread_rate

Јао, фала ти ђе чули и ђе не чули!
Како се тога нисам сетила?
А ја све размишљам, размишљам, ал не иде.... Видиш да је вредело да отворим тему, да нисам, још бих се мучила думајући....
 
Sa druge strane, ako se tebi Helen svidja neka tema, a nekom drugom ne... da li taj drugi ako iskaze svoj stav automatski je i zloban. Sigurna sam da ces dopustiti da ljudi imaju razlicite stavove...

Ма то је ОК, али пази - Бети отвори тему о пролећу...лака, лепршава, обична, нема фајта на њој...тема свега на две стране...постовало 5-6 људи.....а одједном добије 12-13 оцена и просечну оцену 2 ??!! Значи, више је људи оценило тему него што је постовало на њој...и то тако изразито негативно...а тема баш никог не повређује нити иритира....
Да ли заиста неки људи мисле како ће тиме напакостити постављачу теме? Да Бети неће моћи да вечера од секирације? Ко су ти људи који се уопште баве тиме и размишљају на тај начин?

Слично се десило синоћ, мртва ноћ, нема живе душе...а онда се у року од сат ипо- два појаве 4 јединице на мојој теми на Дому....???!!! Од постављања само две оцене је имала, а онда у сат ипо времена 4 оцене, све исте! Случајност?
Невезано за то што је то ''моја'' тема, не сматрам је ''својом'''...Али запитала сам се да ли је могуће да постоје тако ситне душе које се баве тиме? Клонирају се и спуштају, као, ''рејтинг'' теми (то јест, постављачу ваљда) тиме што дају јединице....?
 
Pa i nisam ti nešto popravila prosek :lol:
Nego, sad kapiram zašto to nisam radila. Treba mu isto koliko i da okrene stranu, dakle, treba mi stabilna konekcija. To, znači, radi neki opasan frik, mislim, to ocenjivanje :)
 
Neko sa posla ili treće smene ili nekog fakulteta... Pošto je ovo, ipak, Srbija :mrgreen:
A dovoljno je (su) pametan da zna da ga sa tako javne IP, sa kompjutera obezbeđenog jakom I. konekcijom, niko ne bi provalio ni od glavešina Krstarice. Tu može biti bilo ko.
 
Hellen:
Јао, фала ти ђе чули и ђе не чули!
Како се тога нисам сетила?
А ја све размишљам, размишљам, ал не иде.... Видиш да је вредело да отворим тему, да нисам, још бих се мучила думајући....
el treba svi da razmishljamo i ocenjujemo kao ti ?
 
Ја се опет мучим размишљајући и никако да схватим овај твој пост...Опростићеш фришко фарбаној плавуши...
Имаш ли неки линк да ми пошаљеш, да ми буде јасније?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top