Zvezde Granda

Da li postoji neka 'zvezda' grand koja nema ***** snimak

  • Da, Postoji

  • Ne, Ne postoji

  • Samo jedna - Mario Serifovic


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja ljudi bre obozavam folk.......
SVi ti pametni ljudi sa tako dobrim pesmama,tako poetskim kao npr. "Lepa" Lukic:
Ja sam cerka bele zore
Srbije i Crne Gore

ili

Secam se imala je
masnu kosu
samo jedan zub
ruke nezne kao smirgla
ravna ko stub.

Razmisljam da snimim folk album sa nazivom
"Ko ce Babu,ja je necu..."
STa mislite?
 
absonic:
Ja ljudi bre obozavam folk.......
SVi ti pametni ljudi sa tako dobrim pesmama,tako poetskim kao npr. "Lepa" Lukic:
Ja sam cerka bele zore
Srbije i Crne Gore

ili

Secam se imala je
masnu kosu
samo jedan zub
ruke nezne kao smirgla
ravna ko stub.

Razmisljam da snimim folk album sa nazivom
"Ko ce Babu,ja je necu..."
STa mislite?
Ako ti mislis da je to super,zasto da ne?
Ja prvenstveno nista lepo i umetnicko ne vidim u takvim pesmama.
 
gorannk:
absonic:
Ja ljudi bre obozavam folk.......
SVi ti pametni ljudi sa tako dobrim pesmama,tako poetskim kao npr. "Lepa" Lukic:
Ja sam cerka bele zore
Srbije i Crne Gore

ili

Secam se imala je
masnu kosu
samo jedan zub
ruke nezne kao smirgla
ravna ko stub.

Razmisljam da snimim folk album sa nazivom
"Ko ce Babu,ja je necu..."
STa mislite?
Ako ti mislis da je to super,zasto da ne?
Ja prvenstveno nista lepo i umetnicko ne vidim u takvim pesmama.

Kao prvo to je jedna velika umetnost...
Treba smisliti pesmu,sa rimom....
 
absonic:
gorannk:
absonic:
Ja ljudi bre obozavam folk.......
SVi ti pametni ljudi sa tako dobrim pesmama,tako poetskim kao npr. "Lepa" Lukic:
Ja sam cerka bele zore
Srbije i Crne Gore

ili

Secam se imala je
masnu kosu
samo jedan zub
ruke nezne kao smirgla
ravna ko stub.

Razmisljam da snimim folk album sa nazivom
"Ko ce Babu,ja je necu..."
STa mislite?
Ako ti mislis da je to super,zasto da ne?
Ja prvenstveno nista lepo i umetnicko ne vidim u takvim pesmama.

Kao prvo to je jedna velika umetnost...
Treba smisliti pesmu,sa rimom....
U redu ako ti tako mislis.
 
Giovanna:
Licno moj favorit je bio Darko Filipovic,momak sjajno peva,ali ni Branislav nije los(on je bio moj drugi favorit...)
Nije problem u tome ko je favorit a ko ne.Inace svi oni su dobri.Ali sam ubedjen da je bila namestaljka.Tanja dok je pevala prvu pesmu,mislim da je plakala.A kao drugo,Slavica je ja mislim i najbolje otpevala pesmu za finalno vece.I nelogicno je da pobedi Mojicevic,sa obzirom da je on samo jednom pre finalne veceri zauzeo prvo mesto.Sta je sa prethodnim takmicenjima?
 
U svakom slucaju, oni super prodjose, svi snimaju albume. Ali ako ste procitali svet plus, to je stvarno strasno. Valjda im cuveni Sasa Popovic, od svake turneje, daje samo po pedeset eura. Ipak moraju zaraditi, za album, koji ce snimiti za grand, stvarno strasno.
 
У праву је једна моја саговорница са форума,која тврди да ''Гранд - шоу'' треба законом забранити. Разлог је очигледан:''Гранд'' је постао највећи ширитељ неукуса и шунда у нашој средини,те га треба,или законским прописима драстично опорезивати,или законом забранити. :evil:

Заиста,зар да се између музичког просвећивања народа и повлађивања његовој музичкој необразованости опредељујете за ово друго.Народ се мора музички образовати и путем представљања правих музичких вредности,којима је и наша и светска,а пре свега Европска музичка култура и историја итекако богата.Видело се лепо:ширење неукуса и шунда је и те како допринело поразном културном и моралном стању наше нације. :evil:
 
cini mi se da sam videla da ce na b92 biti tema o turbo-folku RoLL ne znam tacno OoPs pogledacu ponovo, mislim da sam videla u novinama (8

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Mnogo me nervira to, sto pricate svasta za narodnjacima. A siguran sam, da bolje znate pesme, koje oni pevaju, nego ja sto ih slusam. Dovoljno je da vidite, koliko su njihovi koncerti poseceni, a koliko, rokera, i sta ja znam kojih sve.
 
jao jao jao i jos jednom jao! ne mogu sad da se nerviram i da pricam istu pricu 100 put ... tako da -> (8

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
a sto bre tako da prozboravate?Nisu losi,samo je malo glupo da bolje prodju ucesnici a ne pobednik-mislim na hitove.Ona ona ona...sta ih briga oni se bar nisu izblamirali na izborima...
 
BANE- ok, ima najlepsi glas, sladak je...
STEVICA- pali sve devojcice, inace ok...
TANJUSHKA- uzivo i nije bas neka "riba" ali ima super glas...
DARKO- nije nesto posebno, ima cudan nos, inace ok...
NEMANJA- glas cool, izgled manje-vise, recimo kao...
SLAVUJKA- moji drugovi odlepili za njom, ima glas i po...
O ostalima nemam bas neko misljenje jer ne idu na turneje koncerta.
:) :) :) :) :) :) :) :arrow:
 
koja tema :lol: :lol:
kad su one emisije zvedze granda..onda ih pitaju...da bira..dza bu...ako vam producent trazi khm..da li biste...neee..nikad ne bi'..:roll:
to sam videla dok sam bila kod drugarice,ona je u fazonu...wow..zvezde granda :lol: :roll:
 
Ja imam ideju ali necu da je odam. Sad vise nije zanimljivo, sve pevacice jure fotografe i postavljaju se da ih slikaju gole ili da uslikaju njihove gacice, videla sam to, ja imam jednu ideju ali necu da je odam, za skandaloznu fotku ili snimak, nesto sto cu ja da izvedem jednom, mozda.
 

Back
Top