Zvezdan Terzic zabranio RTS-u prenos Arsenal-MU

José Luis Torrente

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
Kako prenose danasnje novine kriminalac Zvezdan Terzic zabranio je RTS-u da direktno prenosi mec dve prvoplasirane ekipe engleskog prvenstva Arsenal-Manchester United zato sto to STETI SRPSKOM FUDBALU.
Ej pa ja mislim da to nema nigde na svetu.Zar on misli da ce zato sto RTS ili neka druga TV nece prenositi strane lige da ce ljudi pohrliti na nase stadione da gledaju klubove koje drze mafijasi i cija igra nije ni na nivou decice iz parkica.Zar on nije svestan da na utakmice nase lige moze da ode samo onaj ko BAS BAS nista pametnije tog momenta nema da radi,AMA BAS NISTA,onaj koji bi malo da se nasmeje ili neko retardiran.To su tri kategorije ljudi koji u Srbiji idu da gledaju fudbalske utakmice. Neverovatno je sta sve moze da se dozivi u ovoj smrdljivoj drzavi.Sutra ce zabraniti prikazivanje filmova i serija na TV-u zato sto to unistava domace bioskope i slicno.
 
S kojim pravom može Zvezdan Terzić da zabrani prenos neke fudbalske utakmice? Zar o tome ne odlučuje TV koja ulaže u određeni prenos, u ovom slučaju RTS? Neverovatno je kako se svako meša u ono što nije njegov posao. Zaštita domaćeg fudbala je smešan izgovor. Zar je malo kordona koji štite fudbal od zaljubljenika u njega? Sad smo još dobili i TV barikade, ne bi li slučajno videli nešto van tog našeg kordonima zaštićenog fudbala. Pritisli sa svih strana, uskoro ćemo morati da se okupljamo po podrumima i pričamo o zabranjenim prenosima utakmica i o rezultatima stranih liga, a oni će nas proglasiti za izdajnike domaćeg fudbala. :roll: :evil:
 
Долазим кући, наложен, да одгледам квалитетан фудбал, утакмицу између две екипе које су у овој сезони показале највише, кад оно ПРЦ! На Јавном Говну Србије иде снимак неке женске одбојке !!!!! Стварно не могу да верујем, да онај олош и смрад Терзић има тако јаке везе да може да уређује програм државне телевизије. Иначе, не видим како ово може да донесе популарност ономе што приглупи криминалци, какав је Терзић, називају фудбалом. Ово ствара само мучнину и још већу одбојност према овом нашем говну од фудбала. Па те мученике, који себе називају фудбалерима, гледа само њихова родбина, и то најближа. Као што рече Флуид, морамо сви да се повучемо у илегалу, и да пратимо стране лиге из дубине подземља.
 
Kako prenose danasnje novine kriminalac Zvezdan Terzic zabranio je RTS-u da direktno prenosi mec dve prvoplasirane ekipe engleskog prvenstva Arsenal-Manchester United zato sto to STETI SRPSKOM FUDBALU.
Ej pa ja mislim da to nema nigde na svetu.Zar on misli da ce zato sto RTS ili neka druga TV nece prenositi strane lige da ce ljudi pohrliti na nase stadione da gledaju klubove koje drze mafijasi i cija igra nije ni na nivou decice iz parkica.Zar on nije svestan da na utakmice nase lige moze da ode samo onaj ko BAS BAS nista pametnije tog momenta nema da radi,AMA BAS NISTA,onaj koji bi malo da se nasmeje ili neko retardiran.To su tri kategorije ljudi koji u Srbiji idu da gledaju fudbalske utakmice. Neverovatno je sta sve moze da se dozivi u ovoj smrdljivoj drzavi.Sutra ce zabraniti prikazivanje filmova i serija na TV-u zato sto to unistava domace bioskope i slicno.
a iz kojih novina si to procitao?
posto mi to zvuci prilicno nemoguce!
 
a iz kojih novina si to procitao?
posto mi to zvuci prilicno nemoguce!

Sta ti je tu nemoguce??? Pa iz istih razloga oni koji imaju SPORT KLUB ne mogu da gledaju direktan prenos Bundes Lige vec odlozeni snimak.Evo zadnje 2-3 nedelje od kako su utakmice nase lige pocinju ranije nema vise dir.prenosa Bundes Lige.To je poznato jos od prosle godine kada su FSS i Terzic zahtevali da SPORT KLUB to ne sme da prenosi direktno zbog istih razloga kao sto i danas RTS nije smeo da prenosi Arsenal-M.U. i bio je fin sukob izmedju SBB i Terzana ali na kraju ipak od dir.prenosa Bundes lige nema nista sve dok nasi imaju ovakve malo ranije termine.
 
Kako prenose danasnje novine kriminalac Zvezdan Terzic zabranio je RTS-u da direktno prenosi mec dve prvoplasirane ekipe engleskog prvenstva Arsenal-Manchester United zato sto to STETI SRPSKOM FUDBALU.
Ej pa ja mislim da to nema nigde na svetu.Zar on misli da ce zato sto RTS ili neka druga TV nece prenositi strane lige da ce ljudi pohrliti na nase stadione da gledaju klubove koje drze mafijasi i cija igra nije ni na nivou decice iz parkica.Zar on nije svestan da na utakmice nase lige moze da ode samo onaj ko BAS BAS nista pametnije tog momenta nema da radi,AMA BAS NISTA,onaj koji bi malo da se nasmeje ili neko retardiran.To su tri kategorije ljudi koji u Srbiji idu da gledaju fudbalske utakmice. Neverovatno je sta sve moze da se dozivi u ovoj smrdljivoj drzavi.Sutra ce zabraniti prikazivanje filmova i serija na TV-u zato sto to unistava domace bioskope i slicno.

Pametan covjek....
 
Sta ti je tu nemoguce??? Pa iz istih razloga oni koji imaju SPORT KLUB ne mogu da gledaju direktan prenos Bundes Lige vec odlozeni snimak.Evo zadnje 2-3 nedelje od kako su utakmice nase lige pocinju ranije nema vise dir.prenosa Bundes Lige.To je poznato jos od prosle godine kada su FSS i Terzic zahtevali da SPORT KLUB to ne sme da prenosi direktno zbog istih razloga kao sto i danas RTS nije smeo da prenosi Arsenal-M.U. i bio je fin sukob izmedju SBB i Terzana ali na kraju ipak od dir.prenosa Bundes lige nema nista sve dok nasi imaju ovakve malo ranije termine.
Раније је било правило да се смеју преносити утакмице преко кабловске, јер кабловску немају сви, већ одређена домаћинства, а људи плаћају претплату па имају право да то и гледају.
И сам се зачудио зашто нема преноса Бундес лиге.

Срамота је за Арсенал и Ман. Јунајтед да није било преноса. Не да сам се изнервирао...
 
Skroz se slazem oko kriminalca Terzica. I naravno da smo svi iynervirani kad nema prenosa najjacih evropskih liga zbog nasih sugavih utakmica. I naravno da niko nece da pohrli na nas stadion jer je zabranjena utakmica Mancester Arsenal. Ali, ne slazem se sa vama u jednoj stvari. Kao smederevac, trudim se koliko mogu da pratim svaku utakmicu na domacem terenu a niti sam im rodbina a nisam ni retardiran. Jednostavno, gledao sam i dok su igrali u brdskoj ligi, gledacu ih i sad.
 

Back
Top