Zvezda pop-rok benda 90-ih umrla nakon što se okliznuo pod tušem

Sensei

Master
Moderator
Poruka
70.454
Jedan od osnivača grupe Train, pop-rok benda iz 90-ih koji je izazvao hitove kao što su „Drops of Jupiter“ i „Hey, Soul Sister“, umro je nakon što se okliznuo pod tušem, rekla je njegova majka.

Čarli Kolin (58) se nedavno preselio u Belgiju da predaje muziku i odseo je kod prijatelja u Briselu kada se dogodila tragedija, preneo je TMZ. Pao je pod tušem, ali niko nije primetio sve dok prijatelji nisu stigli kući pre pet dana i pronašli njegovo telo, rekla je Kolinova mama za magazin.

1716429102779.png
 
Kolina, basistu, pozvali su da formira Train u San Francisku 1990-ih od strane starog prijatelja Roba Hočkisa i pevača Peta Monahana. Gitarista Džimi Staford, koji je sa Kolinom i Hočkisom oformio kratkotrajni bend Apostles, pridružio se zajedno sa Skotom Andervudom.

Train je imao svoj prvi hit u Top 20 1999. godine sa „Meet Virginia“, ali su postigli veliki uspeh 2001. sa „Drops of Jupiter“, koja je osvojila dve Gremi nagrade. Kasniji hitovi su uključivali "Hey, Soul Sister", "If It's Love" i "Marry Me".

 
Nekako i neki osećamo nedostatak u ljudima iako nas ima dosta, pa i "previše" na planeti. Osećam nedostatak ljudi sa kojima bih govorila na istom jeziku, kao da mi ih je neko oteo ili ukrao.
Kad odem na groblje, obavezno još jednu mladu osobu nađem svaki put pored one zbog koje sam pošla da zapalim sveću.
Živi, živi, živi dugo!
Želim nam da živimo dugo i da postanemo nekom babe i dede.
Žalosno mi je kad neko lep, mlad i kreativan napusti svet prerano.
 
To ti jer zbog povezanosti naplate i ispoljavanja..

Ako ti ne naplacujes a kreiras zivot oko sebe kvalitetnije nego neki pacov, onda pacov mora da kreira zastrasenje, neugodnost da bi te ucutao i onda nastavio da prodaje svoj nekvalitet dok ti cutis...

Slicna stvar se desava u politici..
Ima toliko mocnijih , kvalitetnijih pametnijih ljudi od svih poznatih politicara u Srbiji...
Ali su ucutkani nasiljem , nekulturom bilo ovih politicara bilo njihovih grupija, tj sirovina iz naroda kojima je i ovo sto se vidi previse kreativno , jer su navikli samo na huh, sta , o cemu ti pricas, sta lupetas....huh..

Kako u kreativnom smislu sve, tako u svetu politike, tako i na svakoj platformi , pa i na forumu...
Ja sam dugo na forumu , nebo i zemlja, a pre toga sam bio jos u zatvorenoj univerzitetskoj Svetskoj mrezi , to je tek nezamislivo vama...
Uzmimo ono sto vam je zamislivo , a to je razlika izmedju shvatanja i 100 ljudi koji su kompetentni da pricaju o nekoj, bilo kojoj temi....zasto su sare na leptiru razlicite u zavisnosti od godisnjeg doba...pazi 4 reci sam upotrebio da bih naglasio jasno vremensku komponentu...

Duzi postovi, ali kvalitetniji , ali duzi od 6 recenica...
Huh ljudi sigurno nece..

Sve kosta , Huh ljudi lakse placaju i daju novac...i to je greska...
Greska onih koji nisu huh...A sad ne postoji ni ponuda za ne huh ljude..
Da otvaras kafic u kome su ljudi koji mogu da procitaju neke zanimljive casopise da odgledaju neki serijski ili filmski program, da imaju svojih pola sata sa kulturom...ili kafic sa napucanim ribama i frajerima, gde se gleda kako sto brze isprazniti svoju seksualnu napetost...
Zbog poreza se uvodi imidz da je zabava moguca samo tamo gde se placa....
A zbog nasilja se formira tradicija da je bez zastite od strane kucnog reda nekog biznisa nemoguce imati opusteno normalnu komunikaciju sa ljudima..

Mojih 2m daje slobodu internog obezbedjenja...pa znam da ima ljudi koji su normalni, ali ih je sve manje jer svi gledaju medije...
Forum, sve to iscaseno , tako moras da odmah presudis da te ne bi promenili..
Kriterijumi moraju biti visoki da ti ne bi bilo prihvatljivo ovo sto je nametnuto kao minimalna kultura a ustvari je nasilje i nekultura ...

Unutrasnjost je nekad i gora...vise se ugledaju na TV i medije, manje su otvorenog uma, nesto kao da se namestas sa necim nerazumljivim u CG, pa svaki majmun gleda da ispadne pametan i vrlo brzo imas kavgu, cisto im dosadno i zbunjeni su da li ih vredja to sto te nista ne razumeju....kao i na forumu neki bosanski primerci szto reaguju...
 

Back
Top