ZVEZDA-BAZEL

Ja sinoc gledam LS i pade mi na pamet...i posaljem ortaku poruku..."ima bre da karamo sve ove dzovane u nashoj grupi!!!" Koji Bazel bre?! Ko su oni?! Te Svajcarce smo redovno drali.Koji Strazbur!? Tim koji cim udje u prvu frncusku ligu odmah ispada. Tromzo?!! Seljaci! Roma! Shabani obicni...ima da javim Nebojsi da Totiju polovi noge i jednu ruku pride.:D Zvezda bre ima vise ucesca u Evropi nego Roma pobeda! Sve timove koji igraju na Marakani treba sprovesti kroz muzej,pa ih onda izvesti na teren. Mala psiho igrica! ;)
I kada stavrno pogledas sta ti timovi imaju iza sebe,treba da ih pregazimo,ali...
 
Arnold_Layne:
ne znam. nadam se da hoce, ali, plashim se rezultata 1:2
SVAKA TI CAST!!!
Jos da kazem da je Zvezda izgubila,jer su joj se ponovile greske koje je pravila i protiv Brage.A to je katastrofalna i konfuzna odbrana u kojoj se ponekad cini da se ne zna ko shta radi.U Bragi smo imali srece,ali to ne moze tako stalno. Oko 60ak minuta smo igrali dobro i propustili 100% sanse...sto nam se na kraju i osvetilo. Poslednjih pola sata nismo imali veze s vezom. Nismo mogili pas da povezemo niti da napravimo upotrebljiv centarshut. Pet puta izvodimo slobodan udarac iskosa sa leve strane i pet puta truba.
I da je bila puna Marakana izgubili bi sa ovakvim pristupom u odbrani.
Ajde...bice bolje...hehehe!
 
Zvezda je izgubila zato što se moj muž kladio na nju (inače navijač Partizana). Pošto je on veliki baksuz i uvek na koga se kladi taj izgubi, zamislite on je uplatio listić igrajući na Zvezdu samo da bi izgubila ! Koji je to čovek !
Sad ne razgovaram s njim! **** ga Partizan da ga **** i **** i **** i ****....da bog da se ugasili kao klub....sve ih jebalo...
 
Цео тим је лоше физички припремљен.
Оба штопера су нам жешће киксаре.
Младеновић полако пада...постајемо ко мишеви, доводимо ислужене играче.
Перовић...дечко зна, али је себичњак невиђени...ишибао бих га 20 пута на сред Маракане због тога. У било ком тиму на свету се не би десило да шутира кад има самог човека који треба само да пружи ногу да да гол.

Имали смо више супер шанси, промашили смо прилике које је лакше погодити него промашити, али су и они имали екстра прилике. Не могу да верујем да је Звезда играла тако неозбиљно...то је баш била одлика мишева.

Резиме...ово је за Звезду била утакмица коју није смела да изгуби. Да смо узели бод били би на коњу. Не због једног бода...него што би Базел изгубио 2...што значи да готово сигурно испадају (вероватно би били иза нас чак и да добију Тромзо и узму бод Роми). Кладим се да ће Звезди бити лакше против Роме, него против Норвежана. У Норвешкој нема шансе да добијемо, Роми узимамо бод вероватно. То значи да треба да добијемо Французе код њих...што је исто мало вероватно. Све у свему...пукли смо.

Боље би им било да се сконцентришу у домаћој лиги сад...ту не сме да се киксне...а споља шта урадимо.
 

Back
Top