Жuта Србија

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Predsednikovu operaciju nadgleda doktor iz finske
Ministar zdravlja se operise u Nemackoj.
Deca ministra prosvete idu u francusku skolu.
Sudije koje nisu prošle reizbor postaju pomoćnici ministra pravde.
Mufljuz sa koferčetom postaje ministar policije.
Osoba koja je objavila čitulju Aliji izetbegoviću (dragi koj predsjedniče...) postaje ministar za socijalu.
Bradonja bez svojeg JA koji je direktno rasproodavao srpsku privredu postaje premijer
Višedecenijski penzioner je podpreCednik vlade (penzija+apanaže+plata) a kompletna rodbina mu je zbrinuta na državnim jaslama.
Hidroenergetičar koji je završio KURS bezbednosti nam vodi vojsku.
Doktor ortopedije se (umesto da operiše preCednika) bavi prostornim planirawem i ekologijom
Stomatolog je ministar bez portfelja....
 
Poslednja izmena:
Тадић: Хашим Тачи је легитимни представник албанског народа и бићу спреман да разговарам с њим све док се не докаже да су оптужбе из Савета Европе основане! Каже Борис и још нешто: Ако се докаже да су оптужбе основане, међународна заједница ће морати да се одреди, па ће онда он (Борис) о томе заузети став!


Пази ти њега! Као да је оптужен неки Србин на високом положају, па нам није у интересу да учествујемо у харанги против њега док нас пресуда не притисне!z:D
 
Predsednikovu operaciju nadgleda doktor iz finske iz Finske.
Ministar zdravlja se operise u Nemackoj.
Deca ministra prosvete idu u francusku skolu.
Sudije koje nisu prošle reizbor postaju pomoćnici ministra pravde.
Mufljuz sa koferčetom postaje ministar policije.
Osoba koja je objavila čitulju Aliji izetbegoviću (dragi koj predsjedniče...) postaje ministar za socijalu.
Bradonja bez svojeg JA koji je direktno rasproodavao srpsku privredu postaje premijer(ovde ide tačka tačka)
Višedecenijski penzioner je podpreCednik vlade (penzija+apanaže+plata) a kompletna rodbina mu je zbrinuta na državnim jaslama.
Hidroenergetičar koji je završio KURS bezbednosti nam vodi vojsku.
Doktor ortopedije se (umesto da operiše preCednika) bavi prostornim planirawem i ekologijom
Stomatolog je ministar bez portfelja....

E, nemoj, keve ti, ti sam da pišeš tekstove, bolje kopiraj nečiji blog... Da ti se ne smeju ljudi... :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top