Zoran Đinđić - kakav je bio premijer?!

Kazu da je hteo covek da totalno okrene americki sistem finansija na glavu i zabrani citav Fed sistem

e to, zbog toga mu je stigo metak.

negde sam citao da je u jeku kubanske krize, kad su rusi oborili u2 iznad kube, covek bukvalno zaplakao, pozvao ruskog ambasadora i rekao mu "sta ja sad da radim, reci mi sta da radim".

posle toga krece promena u glavi, tip okrece curak za sto posto i pominje povlacenje "savetnika" iz vijetnama.

naravno, nikad nije propustio sanmsu da ponizi dzonsona, svog potpredsednika koji ce kasnije svojoj ljubavnici, pred atentat da kaze "kenedi me vise nikad nece poniziti".

dzonson odmah posle atetntata genaralima (predstavnicima vojnoidustrijskog kompleksa) izjavljuje "dacu vam vas bloody war".

postoji dokumentarac na google video o svemu.
 
Kako? Ma da ga ti nisi pomesao sa princom od Monaka, ne znam kako se zvase...

Pa tako. Dzon F. Kenedi junior, sin predsednika. Mrtav je.

225px-JFKJr2.jpg
 
Не мораш буквалисати, сва политичка моћ је сузбијена, а поуку је извукао и врабац на грани. Не врдај, лево, десно, јер следи бум, бум.

e to, zbog toga mu je stigo metak.

negde sam citao da je u jeku kubanske krize, kad su rusi oborili u2 iznad kube, covek bukvalno zaplakao, pozvao ruskog ambasadora i rekao mu "sta ja sad da radim, reci mi sta da radim".

posle toga krece promena u glavi, tip okrece curak za sto posto i pominje povlacenje "savetnika" iz vijetnama.

naravno, nikad nije propustio sanmsu da ponizi dzonsona, svog potpredsednika koji ce kasnije svojoj ljubavnici, pred atentat da kaze "kenedi me vise nikad nece poniziti".

dzonson odmah posle atetntata genaralima (predstavnicima vojnoidustrijskog kompleksa) izjavljuje "dacu vam vas bloody war".

postoji dokumentarac na google video o svemu.

Pa dobro,znaci jasno je da je vojna industrija bila umesana, a ne komunisti.
 
mozes ti da busdes u eliti, da imas svoj deo profita, da te boli ona stvar za naciju, al kad dodje stani pani...
kenedi je bio pod zescim pritsikom generala za vreme kubanske krize.
zahtevali su bombardovanje kube i ruskih vojnih nukleranih instalacija, pa do nukleranog napada na rusiju..


savetnici i generali uvek izvuku guzicu, onaj koji da nardjenje placa i narodu i duboko u sebi.

kenedi je fino izdrzao taj pritisak i dogovorio se sa hruscovom.

to mu nije oprsoteno, pogotovo cinjenica da su rusi mogli da prate deinstaliranje baza koje su sluzile za invaziju kube.
 
e to, zbog toga mu je stigo metak.

negde sam citao da je u jeku kubanske krize, kad su rusi oborili u2 iznad kube, covek bukvalno zaplakao, pozvao ruskog ambasadora i rekao mu "sta ja sad da radim, reci mi sta da radim".

posle toga krece promena u glavi, tip okrece curak za sto posto i pominje povlacenje "savetnika" iz vijetnama.

naravno, nikad nije propustio sanmsu da ponizi dzonsona, svog potpredsednika koji ce kasnije svojoj ljubavnici, pred atentat da kaze "kenedi me vise nikad nece poniziti".

dzonson odmah posle atetntata genaralima (predstavnicima vojnoidustrijskog kompleksa) izjavljuje "dacu vam vas bloody war".

postoji dokumentarac na google video o svemu.

Не пије ми воду та прича да је пожелео да шири љубав и толеранцију због емоција и притиска. У политици слабо је места за емоције. Та цела подударност његове популације, Кубанске кризе и Вјетнамског рата ми смрди на црвене и Хрушчова.

Pa dobro,znaci jasno je da je vojna industrija bila umesana, a ne komunisti.

Јасно је да је он убијен изнутра од својих. Остаје питање зашто и за кога је радио?

Све у свему интересантна тема, пуно нагађања, мало чињеница.
 

Back
Top