zombie games!

Nocturne 1999 ima jedan deo igrice koji je posvecen zombijima,super horror survival igra i napravljena je od strane Terminal Reality-a. Ispred svog vremena i vampirica iz ove igrice posluzila je za pravljenje igre blood rayne. Imam orginal disk i mnogo sam puta presao igru,fenomenalna je.

Blair witch je nastavak Nocturnea,ali je prelos,ni da prismrdi Nocturneu,a i zombiji imaju losije skinove.

Land of the dead road to fiddlers green,losija grafika,sam si,pomalo monotono i od te monotonije padas u agoniju i svakim minut u igri je teror,ali igra ima nekog smeka. Ako je igras bez sifara moze da bude zanimljivo + ima 1gb dodataka i novih mapa koje mozes da igras u lokalu.

Resident evil serijal isto pun zombija,nije losa igra,meni se licno puno dopala. Pogotovu mi se svidja 4ka.

left for dead mi je glupost sto su stavili one gromile,vestice i slicne debilne stvari. Bolje bi bilo da su uradili da su zombiji spori,da idu u gomili,ali da su rastrkani,manje jakog oruzija kao sto su emare i kalasi,a vise pistolja i hladnog oruzija + da su zombiji sporiji. Verujem da bi napravili hit,ovako je fail.

Stalker... tu mi se nije svidelo sto zombiji nose oruzije,ali nije toliko lose.

Postal 2 eternal damnation mod,predobra prica,dobar gejmplej,odlicno bosovi,jedino je lose posto sve osim bejzbol palice je beskorisno protiv zombija.

Stubs the zombie in rebelion ili tako vec nesto bese. Ovde si ti zombi i napadas ljude. nije toliko lose,ali nisam nesto odusevljen igrom.

COD mi je ocajan. nisam igrao 5cu,ali u Black Opsu su zombiji uradjeni prelose.
 
wow ! Impresioniran sam videima na youtubeu o igrici. Painkiller,samo sa zombijima i mnogo bolje uradjen! :D Samo koliko sam skontao ovo nema pricu,sve se svodi da biras mape i da se krljas sa ovim cudovistima? To je malko razocaravajuce!

Horror survival , imas mapu i branis se od talasa zombija , posla svakog talasa imas da ides do tradera da kupis nova oruzja.Nisu male mape , ok su velicine , a imas i klase i da se lvlujes.Zanimljiva je igra , a i nije bas laka , steta sto nisi video moju temu od pre nekoliko nedelja gde sam davao guest pass za tu igru , to ti je da imas 3 dana da igras, ali sad je proslo to.
 
Resident Evil je za mene najbolja igra u kojoj ima zombija. Moji favoriti su dvojka, trojka i petica. :ok:


Left 4 Dead je na mene ostavio polovičan utisak: dobro, ali može i bolje.


A tu je i ova igra:

Dead Rising 2

(prvi deo nisam imao prilike da igram jer je izašao samo za XBox 360)

51599_DeadRising2-Screenshot-11_normal.jpg


Možda ne najbolja igra sa zombijima, ali mi se čini da je igra sa najviše zombija. :)

Pored broja zombija, impresivan je i broj oružja i raznih predmeta kojima ih je moguće mlatiti, a oni mogu i da se kombinuju.


Dobro, tu je i Plants vs. Zombies, ali ona nema veze sa hororom. :D
 
ima i ona sa sege zombies eat my neighbours,a killing floor sam juce instalirao i probao ekstra je.
Steta sto dead rising nije izasao za komp,mada nesto mi ne deluje kao da ima jezivu atmosferu!
 
Obozavam Zombi igre. Kao mali sam voleo filmove sa tom tematikom , "Zaglavimo se u super market i rokacina..." :))
Resident Evil je pobednik, ali ubedljivo prva tri dela.
Cetvorku sam presao mislio puta i svidja mi se, prelazio sam na svim tezinama isve otkljucavao, ali nema ona smek. Nisu to zombiji vec svakakva cudovista...
Kasnije mi se igra, a i fil ne svidjaju preterano, jer se isto tako izgubio smek, nema hordi zombija koje lovise, vec sve neka napredno mutirana cudovista i td...
Left4Dead je Epic, presao sam i njega na svim tezinama, ali Multiplayer je objasnio. :)
Ima i ona retardirana igra "Zombi Driver" od koje sam odustao zbog retardiranih kontrola, gde nema sanse normalno da upravljas.
U CoD delu je Zombie Mini Game, mnoogo dobro odradjen, za ostalo ne znam. Zatim modovi i mape za Counter Strike. :))
Silent Hill i da ne pominjem.
Thief i tu ima zombija. :D
Cini mi se da je ruska pucacina INSTINCT, vredi je odigrati, mada je sumnjivog kvaliteta. ;)

Ako neko zna neke stare igre sa zombijima ili horore, neka posta ovde ili nek mi javi na pp, da zna da skinem.
E da "Alone in The night" Igram 1 deo, xa,xa,xa...
 
Dark Messiah of Might and Magic: Urađen sa Source endžinom, znači samo jedno: RPG Counter Strike protiv mitoloških nakaza, pa i zombija.
Majesty 2: RPG strategija u kojoj se direktno ne može upravljati ni skim. Ali zato moraš platiti nekome da te posluša.
Vagrant Story, odličan RPG, jedinstven. Jedna od najboljih igara ikad.
Carmagedon, može biti extra, može biti i dosadan.
@user friendly
Left 4 Dead je adrenalinska pucačina, Ako želiš nešto ležernije uzmi bilo koju drugu igru sa zombijima.
Resident Evil: Director's Cut (RE1) je ubjdeljivo najbolja igra sa zombijima.
 
Poslednja izmena:
Dark Messiah of Might and Magic: Urađen sa Source endžinom, znači samo jedno: RPG Counter Strike protiv mitoloških nakaza, pa i zombija.
Majesty 2: RPG strategija u kojoj se direktno ne može upravljati ni skim. Ali zato moraš platiti nekome da te posluša.
Vagrant Story, odličan RPG, jedinstven. Jedna od najboljih igara ikad.
Carmagedon, može biti extra, može biti i dosadan.
@user friendly
Left 4 Dead je adrenalinska pucačina, Ako želiš nešto ležernije uzmi bilo koju drugu igru sa zombijima.
Resident Evil: Director's Cut (RE1) je ubjdeljivo najbolja igra sa zombijima.
l4d je po meni ubijen gejmplej sa teksturama onog tenka,onog sa velikom jednom rukom,pa i vestica je lose uradjena. Sve isto ima i u killing flooru i mnogo je bolje i jezivije uradjeno nego u l4du! Da su pametni bili napravili bi igru sa malo vatrenog oruzija ili ono sto bi mogao da andjes bi bili pistolji ili sacmara,napravili bi sporije zombije koji bi napadali sa svih starana u gomilama od po 50-100,vise borbe prsa u prsa sa hladnim oruzijima i bolja prica+ mogucnost bacanja predmeta na zombije . Meni se licno l4d ne svidja i ako sam obrnuo oba dela par puta. Mada moglo je i da se to napravi kao gta da imas slobodan svet,da su zombiji brzi i da tragas za prezivelima ili da imas takve sl zadatke.

ne znam sta je sa igricom dead island,ali ako je naprave onako kako su obecali to ce biti igrica san svakog fana horror filmova i zombi igrica. To je donekle moja ideja idealne igrice.
Zombiji spori,ima ih ogroman broj,razlicite frakcije prezivelih,neki bi hteli da te opljackaju,neki bi da se udruze,mogucnost da ti vodis neku od frakcija prezivelih,mogucnost voznje razicitih vozila,ogromna mapa koja ne zahteva pri prelasku iz jednog dela u drugi load i mogucnost da radis sta hoces,mogucnost da bacas i koristis predmete iz sredine,prikazivanje stete kao i u realnosti (ako bacis kamen da se stvori modrica na onom koga si pogodio,ako skocis sa neke vece visine da polomis noge i da hramljes ili da puzis),healovanje kao u realnosti lupam da za krvarenje samo moze da ti pomogne zavoj ili gaza,a ne da pijes antibijotike i da ti bude bolje,neophodnost sna i jela,malo vatrenog,vise hladnog oruzija,cilj igre definisan,ali da ti nije prikazano gde se nalazi vec da trebas da lutas po mapi + da bude random i da se krece po mapi da ne bi ljudi koristili cheatove,mogucnost da se ulazi u sve zgrade,mogucnost da se komanduje ljudima tipa stani ovde,cekaj,pokrivaj me,idi levo,desno,koristi hladna oruzija i sl. Ovako nesto kad bude neko napravio,a trebala je da izadje ovakva igra koja je najverovatnije otkazana imam da odem i da kupim orginal cd i moci cu slobodno ka kazem da je najbolja igrica ikad. Ovo sada sto ima,vecina nisu ni za onu stvar a kamo li za bolje ocene.
 
L4D je odlična igra na svoj način. Želio sam ti reći da su zombiji u svim igrama spori i najbezopsaniji neprijatelj, topovsko meso. Osim u L4D. Igra je napravljena tako.
Što se tiče te utopističke igre, to većne bi bila obična igra nego simulacija života. Slične ambicije su i postojale, ali je problem što je sve to teško sprovesti u djelo. To se treba svidjeti širokom spektru igrača, a eto meni se nprne bi svidjela. New Vegas sam igrao 100 sati ne računajući vraćanja poslije ginjenja i vraćanje na sejv nekoliko sati nazad jer sam uradio nešto što nisam želio. A da nije označeno na mapi gdje je šta.... tu bibilo čitavu godinu dana da se igra.
 
L4D je odlična igra na svoj način. Želio sam ti reći da su zombiji u svim igrama spori i najbezopsaniji neprijatelj, topovsko meso. Osim u L4D. Igra je napravljena tako.
Što se tiče te utopističke igre, to većne bi bila obična igra nego simulacija života. Slične ambicije su i postojale, ali je problem što je sve to teško sprovesti u djelo. To se treba svidjeti širokom spektru igrača, a eto meni se nprne bi svidjela. New Vegas sam igrao 100 sati ne računajući vraćanja poslije ginjenja i vraćanje na sejv nekoliko sati nazad jer sam uradio nešto što nisam želio. A da nije označeno na mapi gdje je šta.... tu bibilo čitavu godinu dana da se igra.

Pa u tome i jeste fora! kakva je fora da se igra zove horror ako nema adrenalinskih trenutaka,ako se ne uzivis u pricu i ako igra stvarno nije jeziva ,ako ti ne docara takvu atmosferu kao da je pravi zivot? Jedina igra koju mogu nazvati horrorom pravim jeste Condamned criminal origins,tu sam se cimao dosta jos sam gammu prvi put kad sam igrao stavio skoro na 0. Vrhunski dozivljaj.Cenis da su zombiji topovsko meso? Mozda i jeste tako jer su oruzija jaka (emare,kalasnjikovi,granate i sl a gdebi ti to nasao u realnosti) a zombija je malo. Pitao bih te kad bi imao u igri samo hladno oruzije,a da su ulice prepune hordi koje se respawnuju non stop i koje mogu da te prate i koje mogu da ruse i unistavaju ili ostecuju objekte.Brojnost hordi kad bi bila kao u dead risingu na ulicama,a svet kao u gta.Jos da dodam bilo bi i super kad bi uveli dan i noc u igrici to bi tek bilo super. Stalker ima dosta elemenata moje idealne igre i vecini se svidja. Jos kad bi moglo online da se igra,prodao bih bubreg da kupim masinu koja bi ovo terala i platio bi da igram na orginalnom serveru!
 
  • Podržavam
Reactions: PKT
Zombie Driver
Vozis auto u trecem licu i probas da se probijes kroz grad pun zombija,imas zadatak da nadjes prezivele da ih pokupis i odvezes na sigurno,takodje mozes da gazis zombije ali moras paziti da ih se ne nakupi puno jer usporavaju auto i onda te brzo srede.
 
Pa u tome i jeste fora! kakva je fora da se igra zove horror ako nema adrenalinskih trenutaka,ako se ne uzivis u pricu i ako igra stvarno nije jeziva ,ako ti ne docara takvu atmosferu kao da je pravi zivot? Jedina igra koju mogu nazvati horrorom pravim jeste Condamned criminal origins,tu sam se cimao dosta jos sam gammu prvi put kad sam igrao stavio skoro na 0. Vrhunski dozivljaj.Cenis da su zombiji topovsko meso? Mozda i jeste tako jer su oruzija jaka (emare,kalasnjikovi,granate i sl a gdebi ti to nasao u realnosti) a zombija je malo. Pitao bih te kad bi imao u igri samo hladno oruzije,a da su ulice prepune hordi koje se respawnuju non stop i koje mogu da te prate i koje mogu da ruse i unistavaju ili ostecuju objekte.Brojnost hordi kad bi bila kao u dead risingu na ulicama,a svet kao u gta.Jos da dodam bilo bi i super kad bi uveli dan i noc u igrici to bi tek bilo super. Stalker ima dosta elemenata moje idealne igre i vecini se svidja. Jos kad bi moglo online da se igra,prodao bih bubreg da kupim masinu koja bi ovo terala i platio bi da igram na orginalnom serveru!

Za taj komentar si dobio šta si dobio.
Imamo Stalkera, mog favorita No1. Ali L4D je tako pravljena igra, ne da to bude neki horor, kad prvu misiju pređeš jednom ta igra više i nije horor. Ali zato kad se zaleti buljuk zombija u tebe a ti na sred džade gledaj kako ćeš se snaći.
Zašto je Doom 3 horor? Meni čudovišta nisu uopšte jeziva, naprotiv, smješni su. Ali kad otvoriš vrata i na tebe skoči onaj što baca plamene kugle iz ruku a ti imaš jednu skundu da to vidiš i da se skloniš na sigurno rastojanje. Znači element iznenađenja.
 

Back
Top