Значи блог

aL9m1Wg4_700w_0.jpg

Значи ово је блог, дефинитивно. Писаћу неозбиљно креативно. Можда падне по нека еротска причица, стеј тјунед фор море. Ако прочитате неку болештију, не кликћите пријави, нисмо сви нормални, је ли тако? Не знам шта бих додао, а да не одузмем. То е то.
 
Svi mi nekada pišemo boleštije ...
Moj blog je depresija i tama do bola...
Ali samim tim što si već u uvodu to najavio ,
Mislim da ovde neće biti "bolesnih stvari".
То се да проверити кроз еротске приче. Само не могу неке педофилске. То би било болесно. Морамо наћи начине да одржавамо квалитет.
Депресија и тама? То да читам ако одлучим да ме нема.
 
Досадно у пм. Ево излежавам се и развијам леву руку мало. Кад немаш никог, а ти одмах ручни рад. Постоји нека скривена лепота у томе. Спремио сам све неопходно кад дође до завршнице, када престанем да постојим и када се осећам вантелесно.

Да бар имам неку другарицу да ми помогне сада.. Једна је хтела жваку иако је имала дечка. Није било лоше али нисмо компатабилни, језици нам не осцилују исто.

Што више размишљам, чини ми се да жене олако могу бацити мушкарце на колена само зато што имају рупицу која је гостољубива. Краљеви су започињали ратове због рупице. Чудно је то.

Док ми је зубарка поправљала зуб данас, толико ђе је наслонила да сам био на само 30 степени угао. А вода ми само пуни уста. Цевчица никако да усиса то. У том гушењу када не могу да гутам, када су уста отворена, осећао сам се као да ми неко ради дубоко грло. Размишљао са. Како ли осећају дебојке то. Све се то дешавало док ми је поправљала зуб.

Доста за данас.
 
Значи таква је врућина да сам гола вода. Вероватно и баздуцкам али наводно према науци женке воле те фермоне од мужјака. Тако да ништа од купања. Они који ме схвате за озбиљно, баш су неозбиљни.
Данас се начитао разних глупости овде због чега ми се ику срозао таман толико да будем само паметан.
Осећам неки мирис у ваздуху и одмах ме сети да је идентичан мирис био у соби моје бивше. Како је било добро кад дођем ма две недеље код ње на село, па свеж ваздух.. Снови, уствари чек. Било је то свако вече ебачина. Умела је најбољи орал који сам доживео. Професионалка.

Не знам шта бих још рекао.
 

Back
Top