Zna li neko

  • Začetnik teme Zbunjen_47
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Z

Zbunjen_47

Gost
Imam problem koji neznam da resim,pa ako bi neko hteo da mi pomoge. :( brisao sam nekakve zaostale programe,i sad mi se pojavljuje poruka kad god restartujem,EROR-
RUNDLL c:\progra~1\newdot~1\newdot~1DLL, pa molim za pomoc da mi neko kaze kako da to obrisem!
 
NewDotnet spada u grupu Spyware/Ad-aware softvera. Potreban ti je jedan od sledecih programa :

SpyKiller
Spy Sweeper
Ad-Aware SE
SpyBOT Search & Destroy


Nabavi jedan i skeniraj sistem. Preporucujem AD-Aware SE Professional 1.03 jer je besplatan :

Kod:
http://m0bstersfinest.oliversalley.com/aawsepro.exe

Za Spy Sweeper 3.0.0 je
Kod:
http://sales.webroot.com/downloads/registered/links/sspsetup1_230914.exe

p0zdraw! 8)
 
FaXcooL:
NewDotnet spada u grupu Spyware/Ad-aware softvera. Potreban ti je jedan od sledecih programa :

SpyKiller
Spy Sweeper
Ad-Aware SE
SpyBOT Search & Destroy


Nabavi jedan i skeniraj sistem. Preporucujem AD-Aware SE Professional 1.03 jer je besplatan. Ako ne budes ima srece sa nalazenjem nadji Spy Sweeper 3.00.

p0zdraw! 8)

Zahvaljujem se,ali mogu vam reci da sam sve isprobao,i ni jedan ga nevidi!
 
Desni klik na Start>Properties>izaberi Classis (ako je XP)>Advanced Start menu Folder i tu ga nadji i obrisi.
Otvori My computer pa u Adress ukucaj %TEMP% i tu trazi ali pazi sta brises (ako ne moze onda iz Safe Moda)
1. Iskljuci System restore, antivir.program a u folder options cekiraj Show hidden files and folders pa Disc cleanup (start > programs > accessories > sistem tools). Cekiraj sve
2. Tools>Internet Options>Delete Files. Checkiraj 'Delete all offline content' i OK.
4. C:Windows\Temporary internet files\... izbrisi sve iz tog foldera osim datoteke index.dat i sa Registry cleaner-om ocistiti registry bazu.
5. Pogledaj sta ima u Registry: Start>Run> upisi regedit:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run subkey,
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top