zlostavljanje

ja sam jednog mog maltrtirala sexom,u proseku je bilo oko 7 odnosa u toku dana,i to pola godine. ne znam sta me s njim bilo spopalo....nije mi bilo dosta,jednostavno ne znam
pobego je

Slatkog li zlostavljanja iliti mucenja, sto bi Tsutsomu rekao..nekako mi tanka tu linija definicije, vidis...nekako se lako sa mucenja predje na zlostavljanje..uzivi se zena :lol::lol:
 
ja sam jednog mog maltrtirala sexom,u proseku je bilo oko 7 odnosa u toku dana,i to pola godine. ne znam sta me s njim bilo spopalo....nije mi bilo dosta,jednostavno ne znam
pobego je

Kad nešto bolje razmislim..i ja sam sklon da me zlostavljaju...ako si raspoložna...
Pa reko da ti se nađem... ako ti opet padne na pamet..da nekog zlostavljaš...
 
ja kad trazim sastanak sa mojim sefom,uglavnom da se zalim na nesto,on sve moguce mere bezbednosti primeni,upali kamere,ukljuci snimanje razgovora....hahhaahahahahhaa...a ja sam samo jedna mala devojcica....al' zaebana
 
da vama lajt nesto kaze njoj je potpuno nemoguce da prihvati da muskarci mogu biti zlostavljani..mislim od strane zena..al fakat onaj lik iz cupriju tvrdi da mu se redovno javljaju :)
ono sto meni potpuno nije jasno..jeste..kako bre covek sirovina dva sa dva moze toliko da se plasi sopstvene zene..mislim sta ona njemu moze..fizicki nista...mada ljudi tvrde drugacije...eto keva mi se kune da je gledala kako lik bezi po komsiluku a zena ga juri da ga bije :hahaha:
ali mislim..sta moze..da vice na njega..uuu hebote..da mu konfiskuje novcana sredstava..i sta onda...
mislim ljudi kako?
i jos jedno pitanje ukoliko se odvaze drage koleginice forumasice, koje takoreci drze muskarca pod stiklom, molila bi ih da mi otkriju tajne zanata :lol: mislim kako ih bre zastrasuju :lol:

Vidi ovako...vi imate nesto sto mi mnogo volimo...I zato mozete sa nama da manipulisete, koja zna to da radi.
I sreca vasa da smo mi takvi, inace...

hocu da ti kazem da imamo jednu jedinu slabost a to je vama dovoljno da preuzmete kontrolu
 

Back
Top