Zlezde

EllenaPaparizou

Početnik
Poruka
32
Pre nedelju dana mi je na vratu otekla zlezda(samo j i to na jednoj strani,desnoj).To mi se desava kada nazebem,ali sada nemam simptome gripa,osim zapusenog nosa.Grlo me ne boli,ne osecam malaksalost,temperatura mi je u intervalu od 36,8 do 37.Otekla zlezda nalazi se tik uz vilicu ,a druga malo nize.Jedna me boli,druga ne. S druge strane,plasim se posto sam procitala da su to jedan od simptom hiv-a,a ja sam pre 5 meseci imala nezasticen odnos sa svojim partnerom.Sumnjam,ne znam zasto,ali sumnjam. :roll: :cry:
 
Ne znam sta ocekujes da ti kazemo ovde?
U principu to moze biti jednostavna reakcija organizma na prehladu sto verovatno i jeste ali tebi je ovo ne znam koja po redu tema koja se vrti oko Hiv infekcije.
Kazes svojim partnerom, jeli to stalni parner ili veza za jednu noc?
Zasto se jednostavno ne testiras umesto sto ides u paranoju?
 
dr:
Ne znam sta ocekujes da ti kazemo ovde?
U principu to moze biti jednostavna reakcija organizma na prehladu sto verovatno i jeste ali tebi je ovo ne znam koja po redu tema koja se vrti oko Hiv infekcije.
Kazes svojim partnerom, jeli to stalni parner ili veza za jednu noc?
Zasto se jednostavno ne testiras umesto sto ides u paranoju?

Stalni partner,nemam afiniteta prema vezama za jednu noc. ;-)
 
Ne ulazim sad u to koliko je imao partnerki pre tebe,da li ima rizicno ponasanje...zar nije jednostavnije da razgovaras sa njim da se zajedno testirate.
Mislim da se opterecujes preko svake mere. koliko imas godina ako nije tajna?
 
dr:
Ne ulazim sad u to koliko je imao partnerki pre tebe,da li ima rizicno ponasanje...zar nije jednostavnije da razgovaras sa njim da se zajedno testirate.
Mislim da se opterecujes preko svake mere. koliko imas godina ako nije tajna?

Jeste opterecujem se preko svake mere.Nije tajna,imam 22 godine.
 
Neko ima patoloski strah od trudnoce ,ti od hiv infekcije.
Strah je u nekoj meri dobar, tera te da vodis racuna o svom zdravlju pogotovo u vremenu STD ali opet ne treba preterivati.
Otidji da se testiras i mani se paranoje, pre svega da sacuvas svoje psihicko zdravlje.
 
dr:
Neko ima patoloski strah od trudnoce ,ti od hiv infekcije.
Strah je u nekoj meri dobar, tera te da vodis racuna o svom zdravlju pogotovo u vremenu STD ali opet ne treba preterivati.
Otidji da se testiras i mani se paranoje, pre svega da sacuvas svoje psihicko zdravlje.[/QUOTE

Hocu,hvala i necu Vas vise maltretirati sa pitanjima.Testiranje je u Studentskoj tokom celog dana?
 
Ne maltretiras me nego iz svakog tvog posta izbija strah, pri tome osnovne informacije ne znas o hivu-u, da se simptomi javljaju tek nakon nekoliko godina...
Testiraj se!
 

Back
Top