Quantcast

Zlatni retriver

Estrelja

Početnik
Poruka
4
Prelepi mužjak zlatnog retrivera star oko godinu i po (moja procena ) ostavljen vezan za drvo na platnenom kaišu dužine oko 15 cm.
Jedan čovek ga je primio ali pošto on već ima tri psa on tu može biti samo dva tri dana.
Pošto znam ko ga je ostavio podneću prijavu.
Ako znate da bi ga neko uzeo kontaktirajte me na

o63 1223876

* Mrvica *

Veoma poznat
Poruka
11.403
Prelepi mužjak zlatnog retrivera star oko godinu i po (moja procena ) ostavljen vezan za drvo na platnenom kaišu dužine oko 15 cm.
Jedan čovek ga je primio ali pošto on već ima tri psa on tu može biti samo dva tri dana.
Pošto znam ko ga je ostavio podneću prijavu.
Ako znate da bi ga neko uzeo kontaktirajte me na

o63 1223876
Da bi neko uzeo kucu moras da postavis njegove slike opises ga i onda ce biti ljudi koji ce se javiti za tog zlatnog retrivera :))) Ovako bez slike nikad neces uspeti ma da ljudi znaju da su retriveru lepi psi i sve ostalo moras postaviti njegove slike i opisati njegov karakter i sta god ti jos padne na pamet....Ako se neko javi obavezni javljaj da znamo da se radujemo zato sto je jos jedan pa nasao novu porodicu :cmok2:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.