Živeo nam Kurti jer sve što traži baš ništa dobiti neće!

Teorije zavere. Na kraju ako ce i biti sukoba sa Rusijom ne zelim da se Srbija nadje na toj ruskoj strani. NATO bi nas smlavio. A tebi ako je do samoubistva idi na Brankov most.
NATO (danasnji naziv za nekadasnji ROTSCHILDOV WERMACHT ) OKUPLJA ISTE DRZAVE KAO I TADA 1941 PA SMO VIDELI KAKO JE PROSAO U KONFRONTACIJI SA RUSIMA.
SRBI SU UVEK BILI NA STRANI POBEDNIKA PA CE I OVOG PUTA.........DAKLE, SA RUSIMA.
 
Upravo tako. Nisam se usrao ja se smrti ne plasim. Za razliku od tebe kojem je jedino bitno da se ostvari kroz nekakve nacionalne velicanstvene vojne pobede, jer licnih vi patrijoti nemate, ja brinem za nacionalni identitet Srba i Srbiju. To sto ti mislis da je kurcenje slavno i dobro to je bolesno i nepismeno. Obicno oni na pijaci nepismeni stalno urlaju "meni niko nista ne moze" ali cim zafali za racune trce u SNS da botuju. Vi prvi postajete saradnici okupatora.

To vas i tisti jer ste kukavice pa u miru pozivate na rat krijuci svoju jadnu stvarnost.

Ja samo zdravo razmisljam. Srbija ima buducnost samo kao clan NATO. Ako se izoluje u nekakvu samozvanu neutralnost propasce.

NATO NAS JE BOMBARDOVAO (KAO I VECINU DRZAVA SVETA) A TI OCES DA SARADJUJEMO SA NATO...................PA KO JE ONDA "SARADNIK OKUPATORA" ?
uzgred, jasno ti je sta ce ostati od identiteta srpskog naroda ako NE DAJ BOZE udjemo u NATO...........
I nemoj da se palamudis. NATO JE ROTSHILDOVA PRIVATNA ARMIJA NASTALA SA CILJEM DA SA ORUZJEM NAPRAVI SVETSKU DRZAVU SA ROTSHILDOM NA VLASTI.

Samo jos ti verujes da je to nekakav "odbramben" savez IAKO SI VIDEO KAKO SE TAJ SAVEZ BRANI UBIJAJUCI ZENE I DECU PO SVETU, po drzavama koje ni po cemu ne ugrozavaju nijednu clanicu NATO-a.

DAKLE, VALJDA TI JE JASAN PRAVI RAZLOG POSTOJANJA NATO-a.
 
Svako ima svoje misljenje i ja tvoje cenim. Ne znam sta ces da uradis ako siptarija preuzme potpunu kontrolu nad Severom? Jedino priznanjem mozemo da obezbedimo normalne uslove za to malo Srba sto je tamo ostalo.

Ne možemo, jer je Šiptarima cilj nezavisno KiM bez Srba i Velika Albanija zajedno sa Nišom.
Zato moramo da povučemo naš narod u Srbiju i da podignemo oružanu ogradu u pravcu KiM i da čekamo dok se ne stvore uslovi da vratimo čitavu teritoriju KiM.
 
Autrska tema!
Živeo nama Aljbin Kurti evo poslednje što traži rekao je danas a to je Traženje izvinjenja i prihvatanje genocida.
Ne javlja se amerima na telefon pa onda izmišlja toplu vodu.
Super jer baš to sadašnjim Srbima treba.Srbi danas liberalno razmišljaju pa bi sve drugačije od mišljenja Kurtija bilo propast za Srpsku okupiranu teritoriju.
Vučić sa njime ne može ništa deliti niti išta potpisati.

Живео нам Курти, Шкене!
 
Ne možemo, jer je Šiptarima cilj nezavisno KiM bez Srba i Velika Albanija zajedno sa Nišom.
Zato moramo da povučemo naš narod u Srbiju i da podignemo oružanu ogradu u pravcu KiM i da čekamo dok se ne stvore uslovi da vratimo čitavu teritoriju KiM.
To je razmisljanje praistorijsko. Siptarija trazi Kosovo jer je tamo vecinsko. Kako ce i da pomisli na NIs kada tamo ni nema siptara?
 
Ne možemo, jer je Šiptarima cilj nezavisno KiM bez Srba i Velika Albanija zajedno sa Nišom.
Zato moramo da povučemo naš narod u Srbiju i da podignemo oružanu ogradu u pravcu KiM i da čekamo dok se ne stvore uslovi da vratimo čitavu teritoriju KiM.

Истина је да данас Шиптаре боли паче за Србе са КиМ.

Срби им дају мулти-култи шмек.

Тако да су им Срби одлична ствар у држави. А још су и одани свакој косовској власти за мало бенефита, тако да је добро имати СРбе у Косовском парламенту.

Да немају Србе, морали би да их направе.
 
NATO NAS JE BOMBARDOVAO (KAO I VECINU DRZAVA SVETA) A TI OCES DA SARADJUJEMO SA NATO...................PA KO JE ONDA "SARADNIK OKUPATORA" ?
uzgred, jasno ti je sta ce ostati od identiteta srpskog naroda ako NE DAJ BOZE udjemo u NATO...........
I nemoj da se palamudis. NATO JE ROTSHILDOVA PRIVATNA ARMIJA NASTALA SA CILJEM DA SA ORUZJEM NAPRAVI SVETSKU DRZAVU SA ROTSHILDOM NA VLASTI.

Samo jos ti verujes da je to nekakav "odbramben" savez IAKO SI VIDEO KAKO SE TAJ SAVEZ BRANI UBIJAJUCI ZENE I DECU PO SVETU, po drzavama koje ni po cemu ne ugrozavaju nijednu clanicu NATO-a.

DAKLE, VALJDA TI JE JASAN PRAVI RAZLOG POSTOJANJA NATO-a.
Ti znas sve tajne svetskih zavera. Znam ja da ti sve znas. :hahaha:

Ne lupaj gluposti. NATO je oformljen kao protiv teza SSSR-u. Danas ga Ameri koriste za svetsku dominaciju. Ko ne slusa bombarduje. A mi smo obicne sline i niko i nista, toliko smo mali i nebitni da ti to ne mozes ni da pojmis. Manji smo od kamena. Samo ludak moze da tako mali prkosi sili koja je NATO.

Nego prava je sreca pored takvih ludaka da nas nisu smlavili sa zemljom 1999. Mozda su trebali jer budali najbolje dodje samar.
 
Истина је да данас Шиптаре боли паче за Србе са КиМ.

Срби им дају мулти-култи шмек.

Тако да су им Срби одлична ствар у држави. А још су и одани свакој косовској власти за мало бенефита, тако да је добро имати СРбе у Косовском парламенту.

Да немају Србе, морали би да их направе.
Naravno. Uvek postoje rasisticki degenerici koji bi da pobiju sve zivo. No upravo takvi dolaze do izrazaja u ratu. Verujem da bi dogovorom sa siptarima i Srbi na Kosovu znatno bolje prosli. Mogli bi iole normalno da zive.
 
Naravno. Uvek postoje rasisticki degenerici koji bi da pobiju sve zivo. No upravo takvi dolaze do izrazaja u ratu. Verujem da bi dogovorom sa siptarima i Srbi na Kosovu znatno bolje prosli. Mogli bi iole normalno da zive.

Срби би још боље живели без договора са Шиптарима.

Једноставно. Србија да игнорише Шиптарију и да се орјентише само на делове Косова на којима живе Срби.
 
Срби би још боље живели без договора са Шиптарима.

Једноставно. Србија да игнорише Шиптарију и да се орјентише само на делове Косова на којима живе Срби.
Nece to SAD da dozvoli. Kad tad ce naterati ukidanje taksi i onda ide pravi pritisak da se nadje dogovor. Ili cemo se dogovoriti ili ide pritisak koji ce da zaustavi razvoj Srbije. Nemacka ce to jedva da doceka. Malo se mi tu pitamo. Mi mozemo jedino da se zrtvujemo. Zrtvu nam niko ne brani, ali ako hoces normalno da zivis moras da igras kako svetske sile diktiraju.
 
SAD, UK, Francuska nisu bile u Wermachtu sta lupetas.
ko pominje SAD, UK, FRANCUSKU............?
Ja govorim o NATO................a zna se ko komanduje NATO-m.
SAD izlaze iz NATO, UK za njima a Francuska je uvek na pola puta...........OSTACE SAMO NATO sa istim drzavama clanicama kao i WERMACHT 1941.
Sve to treba da ti pokaze CIJI JE NATO...............?
 
ko pominje SAD, UK, FRANCUSKU............?
Ja govorim o NATO................a zna se ko komanduje NATO-m.
SAD izlaze iz NATO, UK za njima a Francuska je uvek na pola puta...........OSTACE SAMO NATO sa istim drzavama clanicama kao i WERMACHT 1941.
Sve to treba da ti pokaze CIJI JE NATO...............?
Ciji da je samo da nas opet ne bombarduje. Osim toga biseru kako mislis da resis balkanske odnose ako su svi u NATO a mi ne?
 
Ti znas sve tajne svetskih zavera. Znam ja da ti sve znas. :hahaha:

Ne lupaj gluposti. NATO je oformljen kao protiv teza SSSR-u. Danas ga Ameri koriste za svetsku dominaciju. Ko ne slusa bombarduje. A mi smo obicne sline i niko i nista, toliko smo mali i nebitni da ti to ne mozes ni da pojmis. Manji smo od kamena. Samo ludak moze da tako mali prkosi sili koja je NATO.

Nego prava je sreca pored takvih ludaka da nas nisu smlavili sa zemljom 1999. Mozda su trebali jer budali najbolje dodje samar.


" .................NATO je oformljen kao protiv teza SSSR-u..............."..........nisi mogo argumentovanije da potvrdis moje reci. Svaka cast.
Daklem , priznao si da NATO IMA ISTI CILJ KAO I WERMACHT 1941.................ONDA BORBA PROTIV "CRVENE OPASNOSTI " A DANAS BORBA PTORIV "AGRESIVNOG PONASANJA RUSIJE"

decko, isuvise si mlad da bi se nosio sa nama , veteranima.
Citaj, slusaj, sakupljaj podaci....................al ne petljaj tamo di nemas ni znanja ni iskustva ni logike.
 
pa i KALINJINGRAD je okruzen NATO-m pa NATO ne sme ni da pomisli da ga napadne.

Kazem ti, usro si se bez razloga. Ne brini, NATO, USA, ROTSHILD su na dnu...........nije ovo 1999.

U tome se najbolje vidi tvoja bolest mozga.
Ti izjednacavas Rusiju i Srbiju. Da li si ti lud?

Bolje nas uporedi sa Vijetnamom, Irakom, Sirijom, Libijom, Sev Korejom pa onda izvedi zakljucak sta nas ceka.
 
" .................NATO je oformljen kao protiv teza SSSR-u..............."..........nisi mogo argumentovanije da potvrdis moje reci. Svaka cast.
Daklem , priznao si da NATO IMA ISTI CILJ KAO I WERMACHT 1941.................ONDA BORBA PROTIV "CRVENE OPASNOSTI " A DANAS BORBA PTORIV "AGRESIVNOG PONASANJA RUSIJE"

decko, isuvise si mlad da bi se nosio sa nama , veteranima.
Citaj, slusaj, sakupljaj podaci....................al ne petljaj tamo di nemas ni znanja ni iskustva ni logike.
Naravno. Ne pada mi na pamet da uvlacim Srbiju u bilo kakve ratove kao vi budale sto ste 1941. a boga mi i 1914.
 
U tome se najbolje vidi tvoja bolest mozga.
Ti izjednacavas Rusiju i Srbiju. Da li si ti lud?

Bolje nas uporedi sa Vijetnamom, Irakom, Sirijom, Libijom, Sev Korejom pa onda izvedi zakljucak sta nas ceka.
ne, opet nisi ukapirao, ja izjednacavam svet na ovoj i na onoj strani. Postoje samo dve strane , koje je jos davne 2001 definisao americki presednik Dzordz Bus............." ko nije sa nama protiv nas je"......a zna se ko je sa njima a ko protiv.
Rusija, danas to znaci i SRBIJA, VENECUELA, VIJETNAM, IRAK, LIBIJA, SIRIJA, KUBA, LATINSKA AMERIKA, KINA, AFRIKA, AZIJA,.............sve slobodne zemlje sveta, njih oko 170................dok su ostalih 20 i nesto drzava sa "njima". ..........i to vazi samo za politicare tipa Djukanovic, Zaev, Milanovic, Tachi............... tih 20-tak zemalja.

ne valja ti sto ne razmisljas studiozno i sveobuhvatno....u detalje................................AL NA DOBROM SI PUTU, BICE OD TEBE NESTO.
 
Naravno. Ne pada mi na pamet da uvlacim Srbiju u bilo kakve ratove kao vi budale sto ste 1941. a boga mi i 1914.
bez tih ratova srbija bi danas bila americka kolonija kao sve zemlje iz okruzenja...........koje su uvek bile na pogresnoj strani i stoga uvek neciji robovi.
Jasno je da su svi oni i ovog puta na strani gubitnika...................KAO I 1941.
 

Back
Top