Živeo nam Kurti jer sve što traži baš ništa dobiti neće!

Siptara na Kosovu ima max 500K a sve ostalo su bajke za malu decu.
Vecina zivi u Pristini koja ima 200K, a imaju najvecu stopu iseljavanja.
Da, Srbija treba da im prodaje robu u Albaniju, a na Kosovu ko hoce da ostane i zivi nema problema, ali Kosovo je Srbija.
Bice ih 500 000 i nakon priznanja. Niko nama ne brani da ga povratimo u nekoj buducnosti. Dotle treba zaokruziti teritoriju, organizovati narod, popraviti ekonomiju, naoruzati se. Ako ces da razmisljas radikalski i u toj varijanti je potrebno priznati. Da bi mogao da se razvijas.

Ja nisam za povracaj Kosova ikada. Mene ne zanima ni 100 000 Siptarta a kamoli 500 000. Koliko napora i para bi Srbija potrosila na Kosovo da razvija neku siptarsku populaciju. Cemu to? Ako nismo bili u stanju da ih srbizujemo 100 godina ne treba nam. Crkve bih fizicki preneo u Srbiju.
 
Zaboravio si procenjenih 500 milijardi rudnog bogatstva.
Naravno tebe samo tako nesto zanima, necemo sada o duhovnim
vrednostima da te ne uznemiravamo.
:)
Imali smo rudno bogatstvo i u sred Srbije pa ga nismo niti cemo ga ikada iskoristiti. O tom bogatstvu su trebali da razmisljaju Srbi kada su napustali Kosovo. O tome je kralj trebao da razmislja kada je pravio Jugoslaviju. Sve su to cehovi proslosti koje je prirodno da platimo da nastavimo u buducnost. U NATO u EU u razvoj.

Hocu da budemo kao Ceska, Poljska a ne kao BiH.

Kosovo je samo pokrov na ocima naroda da ne vidi korupciju i nepoztizam u kojem smo ogrezli.

Moramo se otresti moskovskog balasta. Zbog tog oslanjanja na anti-nemacke sile smo i nadrljali svaki put u istoriji. Vo nauci. Moskva je romansirana glupost.
 
Bice ih 500 000 i nakon priznanja. Niko nama ne brani da ga povratimo u nekoj buducnosti. Dotle treba zaokruziti teritoriju, organizovati narod, popraviti ekonomiju, naoruzati se. Ako ces da razmisljas radikalski i u toj varijanti je potrebno priznati. Da bi mogao da se razvijas.

Ja nisam za povracaj Kosova ikada. Mene ne zanima ni 100 000 Siptarta a kamoli 500 000. Koliko napora i para bi Srbija potrosila na Kosovo da razvija neku siptarsku populaciju. Cemu to? Ako nismo bili u stanju da ih srbizujemo 100 godina ne treba nam. Crkve bih fizicki preneo u Srbiju.

Ti si budaletina , jer da znaš nešto znao bi da tek sa kontrolom teritorije Kosova Srbija može imati budućnost . Bez toga osuđeni smo na tavorenje .
 
Pa to ti mislis. Jer mislis zatucano nacionalno. Kao i siptari sto razmisljaju. Ali ako hoces da ojacas Srbiju moras je obavezno uvesti u NATO. Nama Kosovo ne treba.

Logika ti je ono ... NATO-u treba Kosovo za kontrolu svih nas , a nama ne treba da kontrolišemo svoj prostor

Sreća te je svaka vlast uj Srb uprkos retorici budaletine tvog tipa ako ne držala podalje , a ono im se u nekom momentu zahvalila na uslugama ... dok nisu napravili veću štetu
 
Bice ih 500 000 i nakon priznanja. Niko nama ne brani da ga povratimo u nekoj buducnosti. Dotle treba zaokruziti teritoriju, organizovati narod, popraviti ekonomiju, naoruzati se. Ako ces da razmisljas radikalski i u toj varijanti je potrebno priznati. Da bi mogao da se razvijas.

Ja nisam za povracaj Kosova ikada. Mene ne zanima ni 100 000 Siptarta a kamoli 500 000. Koliko napora i para bi Srbija potrosila na Kosovo da razvija neku siptarsku populaciju. Cemu to? Ako nismo bili u stanju da ih srbizujemo 100 godina ne treba nam. Crkve bih fizicki preneo u Srbiju.

Какве су ово фантазмагорије ?
 
Какве су ово фантазмагорије ?
Pa sta si mislio da ce se desiti sa Kosovom nakon tog bajkovitog vracanja Srbiji? Ono je potpuno zaostalo u svakom pogledu. Bice potrebne milijarde da se oporavi. Zasto bi mi razvijali siptarsko stanovnistvo? Neka to rade sami a mi cemo da im prodajemo nasu robu.

Prosto postavimo se kako i treba, kao kolonijalna sila regionalna.
 
Pa sta si mislio da ce se desiti sa Kosovom nakon tog bajkovitog vracanja Srbiji? Ono je potpuno zaostalo u svakom pogledu. Bice potrebne milijarde da se oporavi. Zasto bi mi razvijali siptarsko stanovnistvo? Neka to rade sami a mi cemo da im prodajemo nasu robu.

Prosto postavimo se kako i treba, kao kolonijalna sila regionalna.

Да ли ти мислиш да ће Србија поново направити исту грешку са КиМ

Онда мора Черчил 2, поставити Јошку Броза.
 
Наравно да не разумеш.

Ти си прихватио геноцид над Србима, па и над самим собом !

Ти ниси за сарадњу већ за прихватање.
Dobro smo prosli. NATO je mogao da nas zbrise sa lica zemlje. Ne brinem ja o siptariji nego o NATO. Zato moramo u NATO.
 
To Kosovo treba priznati. Ne vidim ni jedan razlog da mi tamo ulazemo ogromne pare i napore da uredimo tu divljinu. Nama je dosta da imn prodajemo nase proizvode a sami neka se zaebavaju sa svojim problemima. Dovoljno je sto imaju milion siptara kud ces veci problem :D
priznanje nije problem. PROBLEM JE BONDSTIL...........radi cega je i KOSOVO odcepljeno.
I posle priznanja BONDSTIL ostaje, jer je ta baza instalirana radi predstojeceg sukoba sa RUSIJOM.
A Bondstil smeta jer sprovodi ciljeve svetske vlade koja predvidja unistenje 90 posto covecantsva i dominaciju jedne jevrejske dinastije nad preostalom "zlatnom milijardom" koja bi imala funkciju roblja, odnosno , funkciju rasadnika ljudskih organa za potrebe vladajuce dinastije.
BONDSTIL je logisticka komponenta tog programa.
 
Svako ima svoje misljenje i ja tvoje cenim. Ne znam sta ces da uradis ako siptarija preuzme potpunu kontrolu nad Severom? Jedino priznanjem mozemo da obezbedimo normalne uslove za to malo Srba sto je tamo ostalo.

Ati to što imaš nazivaš "mišljenjem" ?

Treba neko da poštuje to što si gluperda? Što nisi sposoban da razmisliš već mantraš nečiju naručenu priču?

Više pameti od tebe ima neki babac što bleji u rijaliti nego ti.
 
priznanje nije problem. PROBLEM JE BONDSTIL...........radi cega je i KOSOVO odcepljeno.
I posle priznanja BONDSTIL ostaje, jer je ta baza instalirana radi predstojeceg sukoba sa RUSIJOM.
A Bondstil smeta jer sprovodi ciljeve svetske vlade koja predvidja unistenje 90 posto covecantsva i dominaciju jedne jevrejske dinastije nad preostalom "zlatnom milijardom" koja bi imala funkciju roblja, odnosno , funkciju rasadnika ljudskih organa za potrebe vladajuce dinastije.
BONDSTIL je logisticka komponenta tog programa.
Teorije zavere. Na kraju ako ce i biti sukoba sa Rusijom ne zelim da se Srbija nadje na toj ruskoj strani. NATO bi nas smlavio. A tebi ako je do samoubistva idi na Brankov most.
 
cekaj, ne razumem te...............usro si se od NATO a oces u taj NATO ?
daj, prvo nauci engleski , da znas da prevedes ono sto ti pise u nalogu.............pa onda komentiraj.
Upravo tako. Nisam se usrao ja se smrti ne plasim. Za razliku od tebe kojem je jedino bitno da se ostvari kroz nekakve nacionalne velicanstvene vojne pobede, jer licnih vi patrijoti nemate, ja brinem za nacionalni identitet Srba i Srbiju. To sto ti mislis da je kurcenje slavno i dobro to je bolesno i nepismeno. Obicno oni na pijaci nepismeni stalno urlaju "meni niko nista ne moze" ali cim zafali za racune trce u SNS da botuju. Vi prvi postajete saradnici okupatora.

To vas i tisti jer ste kukavice pa u miru pozivate na rat krijuci svoju jadnu stvarnost.

Ja samo zdravo razmisljam. Srbija ima buducnost samo kao clan NATO. Ako se izoluje u nekakvu samozvanu neutralnost propasce.
 

Back
Top