Živeo nam Kurti jer sve što traži baš ništa dobiti neće!

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autrska tema!
Živeo nama Aljbin Kurti evo poslednje što traži rekao je danas a to je Traženje izvinjenja i prihvatanje genocida.
Ne javlja se amerima na telefon pa onda izmišlja toplu vodu.
Super jer baš to sadašnjim Srbima treba.Srbi danas liberalno razmišljaju pa bi sve drugačije od mišljenja Kurtija bilo propast za Srpsku okupiranu teritoriju.
Vučić sa njime ne može ništa deliti niti išta potpisati.
 
https://www.novosti.rs/vesti/naslov...iz-SAD-Blokirano-200-miliona-evra-investicija

Amerika blokirala 200 miliona ojra za tzv Kosovo

albin-AP-PhotoVisar-Kryeziu_620x0_620x0.jpg


Šmrc :(
 
To Kosovo treba priznati. Ne vidim ni jedan razlog da mi tamo ulazemo ogromne pare i napore da uredimo tu divljinu. Nama je dosta da imn prodajemo nase proizvode a sami neka se zaebavaju sa svojim problemima. Dovoljno je sto imaju milion siptara kud ces veci problem :D

Ne treba ga priznati već povući srpski narod u Srbiju i zamrznuti to pitanje dok se ne stvore drugačije okolnosti.
 
Kurti je dopadljiva ličnost.
Mi ćemo ići i dalje na pobijanje nezavisnosti Kosova, to nam je veliki, danas nedostižan cilj.
Ipak, hvala i Kurtiju, pokazao je jedan viši nivo zainteresovanosti za Kosovo, to mu se neće zaboraviti, jedan je veliki mislilac, ono-Srbima ugoditi je pristati na ludilo...
Na kraju, Srbi su bili samo za to da se srpsko ne dira, tu smo, tu smo-gde smo... Od nekih stvari nikada ne odustajemo jer nas to čini onim što jesmo.
 
Poslednja izmena:
To Kosovo treba priznati. Ne vidim ni jedan razlog da mi tamo ulazemo ogromne pare i napore da uredimo tu divljinu. Nama je dosta da imn prodajemo nase proizvode a sami neka se zaebavaju sa svojim problemima. Dovoljno je sto imaju milion siptara kud ces veci problem :D
Prvo tebe preseliti na Kosovo pa onda te poslušati.Tako će Srbija jednim udarcem ubiti dve muve.
 
To Kosovo treba priznati. Ne vidim ni jedan razlog da mi tamo ulazemo ogromne pare i napore da uredimo tu divljinu. Nama je dosta da imn prodajemo nase proizvode a sami neka se zaebavaju sa svojim problemima. Dovoljno je sto imaju milion siptara kud ces veci problem :D
Ti si najbolji primer da je Kurti bolji za Srbiju od svakog Srbina liberala.
 
tako govorim jer vidim da se sve to nakotilo po salterima,opstinama,pisarnicama samo zato sto su kosovari a blage veze nemaju sa poslom koji obavljaju niti je bilo potrebno zaposljavati onoliki visak ljudi.
a one sabane po km i ostalim gradovima da ne pominjem. to vec treca generacija zivi na tudjoj sisi.
jedino postujem onu tvrdoglavu sirotinju po kosovskim selima. njima svaka cast




ako si imao posla sa njima, sve ti jasno.

Ako je tako onda u redu jer i ja znam da ima stvarno švercerskog šljama kojima nije gadno da trguje sa teroristima i ubicama svog naroda.
 
To Kosovo treba priznati. Ne vidim ni jedan razlog da mi tamo ulazemo ogromne pare i napore da uredimo tu divljinu. Nama je dosta da imn prodajemo nase proizvode a sami neka se zaebavaju sa svojim problemima. Dovoljno je sto imaju milion siptara kud ces veci problem :D
Zaboravio si procenjenih 500 milijardi rudnog bogatstva.
Naravno tebe samo tako nesto zanima, necemo sada o duhovnim
vrednostima da te ne uznemiravamo.
:)
 
To Kosovo treba priznati. Ne vidim ni jedan razlog da mi tamo ulazemo ogromne pare i napore da uredimo tu divljinu. Nama je dosta da imn prodajemo nase proizvode a sami neka se zaebavaju sa svojim problemima. Dovoljno je sto imaju milion siptara kud ces veci problem :D
Siptara na Kosovu ima max 500K a sve ostalo su bajke za malu decu.
Vecina zivi u Pristini koja ima 200K, a imaju najvecu stopu iseljavanja.
Da, Srbija treba da im prodaje robu u Albaniju, a na Kosovu ko hoce da ostane i zivi nema problema, ali Kosovo je Srbija.
 
Za vas šiptare i ustaše da.
A u stvarnosti je totalno bez razuma jer ćete opet dovesti do rata.
Mi se naoružavamo polako pa ćemo da vidimo čija će majka pre da prede vunu.
Između ratova retko prođe 30 god.Znači ostalo vam oko devet ili koja godina više nije bitno.Mi ćemo tada imati s-400, buk M3, Tor m2 kao i pancir S2 i jedno 50 aviona i u jednom letu ima da vas zbrišemo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top