Zenske price

Bata Živojinović. Koliko je taj Švaba pobio..... my hero

20050929120658majica_valter_brani_sarajevo_bata_zivojinovic.jpg


In_Love.jpg
 
Pa ne znam bas da li ce ova tema da zazivi, tj. da li ce uskoro da dobije lock,
bilo je dosta postova na ovu temu... ali ako cemo pricati i o drugim stvarima na istoj,
cenim da bi tema mogla da opstane.
Sto se tice mog omiljenog glumca, sta ga znam, volim da gledam dobre filmove,
u kojima igraju dobri glumci...
Npr. volim Entoni Hopkinsa iako nije u cvetu mladosti, volim Klajva Ovena u "Derailed",
volim onog ludog Dextera, dobrog serijskog ubicu, ali ne kako izgleda, plave tipove ne volim, nego zato sto je bas onako doobar covek, ima smirujuci glas... zatim tu je doktor Haus iliti Hju Lori, e on je bas gotivan, sa njim mislim da nikad ne moz' da bude dosadno, covek ima harizmu.
Ja inace padam na takve harizmaticne, koji mogu da me dignu kada sam down under, a takva sam cesto, cesto...
A sa ovog Foruma dooopada mi se jako, jako jedan forumas, ali mu nikada to necu priznati. Ne znam ni kako se zove, osim po nicku, ne znam ni kako izgleda, ali volim njegove reci i njegovu pamet.
Znam da sigurno nije sam, da ima zenu koju voli, ali samo da zna da postoji negde daleko, daleko neko ko misli na njega...
Eto. Nesto malo iz moje intime za Zenske price.
Nadam se da ce tema zaziveti jer svasta moze da upadne u Zenske price, pa i ovakve tajne srca.
 
aaaa kišooooo.. kako sad da ne pogađamo o kome se radi.. ja imam 2 ideje, al ko da to ima neke veze.

ja sam pisala možda, meni je pol betani onako baš baš (to me struja podsetila na onoj drugoj temi)
a što mora glumac, što ne može pevač?
 
Majkl Daglas!
...ne znam zasto...jos kao mala sam otkidala na njega...jednom sam gledala neki intervju sa njim gde je izjavio nesto tipa - volim zene koje su pre svega svesne :lol: i gotovo - otkinuh za ceo zivot . . .
 
aaaa kišooooo.. kako sad da ne pogađamo o kome se radi.. ja imam 2 ideje, al ko da to ima neke veze.

ja sam pisala možda, meni je pol betani onako baš baš (to me struja podsetila na onoj drugoj temi)
a što mora glumac, što ne može pevač?

Parka, moja Parkice, pa bas nema nikakve veze...
Molim forumase moje mile i drage da drugi deo mog posta - ne citaju. Sad kao da sam im rekla da procitaju, jel da?
Pa nista, verujem da mnogi nece citati toliki post, tome se nadam.
Ili neka ga moderator izmeni. Please.
A mozda je sve u cilju da razdrmam malo ovaj Forum? Nikad se ne zna.
To sam napisala u nedostatku hm... ljubavi i paznje, kada sam bila u mojoj zutoj minuti.
 
A bre kisooo
sada i mene zanima ko je tajanstvena licnost:lol:
@Svidja mi se Vincent Cassel
meni on ,a mojoj "ruznijoj" polovini
njegova "lepsa"polovina
a na Brad Pitt-a sam se nalozila
tek posle Troje(znam otrcano)
volim filmove u kojima glumi Kevin Spacey...da on je bas odlican
volim i Edwarda Nortona...
e jbg ima ih dosta ko ce se sada svih prisecati
 
Alal ti vera!!!Ajd sad nesto mladje.
Pa ne mogu mlađe. Najmlađe na šta sam se ložila je bio Hju Grant, al' ta epizoda se, nadam se, neće ponavljati ni groz genetski kod :| ..... osim toga, i on je sad čičica :mrgreen:
A i to samo zbog Šopena, posle se preterano uživeo u uloge napaćenog pederka.

Ustvari nikad se nisam pržila na glumce, al' zato na uloge redovno. Tako mi je dugo najseksi bio Vincent Price

vp.web.jpg


sa svojim mučeničkim ulogama šmeleta kome iznenada izraste muvlja glava i slične gadosti... ali, u malo svetlijoj varijanti, tu je uvek čuveni Hawkeye M.A.S.H a gospo'n Alda je sada jednom nogom u... hm, ako je uopšte živ.

hawk2.jpg


A zbog njega sam dugo htela da studiram medicinu :o

alda_alan_2005.jpg


Sudba moja je prokleta :( silne sam faze preživela dok nije stigao pubertet. Onda sam najzad živnula i shvatila da je najbolje izbegavati ljude u organskom, kao i u elektronskom obliku :D
 
Zaboravila sam da spomenem Jacka Sparrow-a
da,da,Johnny je odlican glumac
(njegov izbor uloga me odusevljava)
a i dobro izgleda..
ko sto neko gore rece
ovo je do sada sve preko 4 banke.
 
ajao frljam se sa recima sad ce i ovde da me saseku ali imam taj problem tako odvalim ponesto pogresno. e ta evropska unija surova u svakom pogledu
EU, amerika... isti ti je djavo
a mozda djavo ovde i nije slucajno naveden___???

brrr ko ce sad da spava

:I
 

Back
Top