Zene Vage...

  • Začetnik teme Pimpology
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pimpology:
Ja sam Vaga i znam kakva sam ali samo delimicno ali mi se cini da nas muskarci ne vole pa mi treba i vase misljenje o zenama u znaku Vaga..
vaga sam koja za sebe smije reči da je u životu bila 100 puta više voljena nego što je vpljela. i to vaga sa podznakom vage. kakav ti je podznak
 
hey!!!muskarci nas ne vole???ne vole zene vage???smesno!! :lol: pa jos nisam to cula....ni videla...i iz licnog iskustva kazem da to nema veze sa istinom!!!definitivno smo najinteresantnije...
 
To prvi put cujem da muskarci ne vole zene Vage! Po mom iskustvu to nikako nije istina.A i po gomili nekih knjiga koje su pisali sve poznati astrolozi zena Vaga se smatra jednom od najpozeljnijih partnera - uvek elegantna, drustvena, doterana, diplomaticna, otmena,pravedna,brine o partneru,pa i muzu i deci jednog dana...Interesantno,ali jedino za zene Vage vazi da u braku kad dodju deca,ona podjednako posvecuje paznje i muzu i deci,ne zaboravi muza u korist dece,bas zato jer uvek tezi ravnotezi.E sad to sto svojom neodlucnoscu umemo da izludimo ljude,to je vec druga stvar...Ili ponekad lenjoscu...Ali dupli znaci generalno ne valjaju - na stranu sto se dupliraju dobre osobine jednog znaka,ali dupliraju se i lose...
 
cao, ja sam vaga skorpija, i po sopstvenom iskustvu cini mi se da nas muski vole
imamo sarma, tako kazu
i istina je da nam je partner i dalje vazan,kad dodju deca. u knjigama pise za nas da smo vise zaljubljeni u ljubav nego u osobu.i da spadamo u najlepse ljude zodijaka. Bas sam skromna :wink:
 
moja keva je dupla vaga,i voljena je i vise nego sto joj treba...mislim da je vage,u sustini nemoguce ne voleti

al imaju jednu ooooogromnu manu...to sto stalno nesto "vagaju"...ja ni jednom nisam videla svoju kevu ili bilo koju drugu vagu da se "dogovori" sama sa sobom i zna sta hoce
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top