Quantcast

zene vage

• Začetnik teme Emotivna
  • Datum pokretanja
L

LOKNICA

Gost
:oops:
NAJBOLJE,NAJISKRENIJE,UVEK SPREMNE ZA DRUZENJE.
ZALJUBLJIVE PRIRODE,ALI NE BAS VERNE.
KAD SE JEDANPUT ZALJUBE,TO JE ZA CEO ZIVOT.
OKO SEBE UVEK IMAJU GOMILU LJUDI...
JEDAN OD BOLJIH ZNAKOVA.

J

JECA_VAGA

Gost
KO TO KAZE DA NISMO LEPE... PA COVECE ZAR NE ZNAS DA SU ZENSKE VAGE NAJLEPSE OD SVIH ZNAKOVA ILI HOCES DA TE JA UVJERIM U TO.
VAGE VOLE DRUZENJE, ZABAVE, ZURKE I SVE STO IDE UZ TO. STO SE TICE LJUBAVI VOLE DA IH NEKO ZAINTRIGIRA, UZME MA PUSTI. MUSKARAC KOJI BI NJIH ZAINTERESOVAO MORA IMATI LEPE MANIRE, BITI POSTOVAN U DRUSTVU ,IMATI MOC. TO NJIH PALI.

Sherry_Lady

Početnik
Poruka
17
JECA_VAGA:
KO TO KAZE DA NISMO LEPE... PA COVECE ZAR NE ZNAS DA SU ZENSKE VAGE NAJLEPSE OD SVIH ZNAKOVA ILI HOCES DA TE JA UVJERIM U TO.
VAGE VOLE DRUZENJE, ZABAVE, ZURKE I SVE STO IDE UZ TO. STO SE TICE LJUBAVI VOLE DA IH NEKO ZAINTRIGIRA, UZME MA PUSTI. MUSKARAC KOJI BI NJIH ZAINTERESOVAO MORA IMATI LEPE MANIRE, BITI POSTOVAN U DRUSTVU ,IMATI MOC. TO NJIH PALI.
Toooooo JECO! I srecan nam rodjendan! :lol:

vanilia

Početnik
Poruka
33
:D S R E T A N N A M R O D J E N D A N

Evo moje misljenje, zene vage ako i nisu najlepse ali poseduju neki sarm, ne da mogu svakog zavesti ali dosta njih :wink: zaljubljujemo se u ljubav,
17 godina u braku bez prevare ko bi rekao :twisted:
vise volimo flert od konkretnog, emotivno reagujemo, ponekad nesigurne, ali ne pi.de.ne drzimo niciju stranu, uvek postoje dve strane medalje :!: druzeljubive i znamo biti okupirane sopstvenim osecanjima sto jes jes,ponekad i previse dozvoljavamo da bi nas prigvatili i ne volimo grubosti i prostakluk, eto toliko caoste