Žene u Srbiji imaju najmanje grudi u Evropi!

Drage dame koju veličinu nosite?


  • Ukupno glasova
    9
  • Ova anketa će se završiti: .
Pogledah na brzaka tekstove i mape o prosecnoj velicini dojki sirom sveta i postoji samo jredan "izvor" na koji se svi pozivaju kada prave svoje rang liste najsisatijih drzava, izvor je Worldpopulationreview LINK-LINK . I niko zivi nema pojma odakle ti podaci na tom linku ali ih svi koriste.

Average_Bra_Size_US_65_3f351c02-020c-4104-9fc0-b14c1c9a1d7d.jpg




No, postoji izvestaj italijanskog antrololoskog instituta (ipak neka naucna ustanova) LINK, LINK <-----
koji "tretira" kako je velicina dojki rasla tokom godina u nekim zemljama, recimo u USA najvecu dojke imaju Latinoamerikanke, vecu nego bele Amerikanke iako na mapi Worldpopulationreview Engleskinje, Skotkinje, Irkinje, Nordijke ubedljivo vode na svetskoj listi najsisatijiih a upravo od ovih nacija vodi poreklo 75-80% svih belih Amerikanki. Nije logicno da su iseljenice i njihove potomkinje poreklom sa severa Evrope pocele imati manje dojke od zena koje su ostale u tim zemljama.

Jedini zakljucak je da se preteruje u tim "statistikama", nesto u stilu prosecne duzine penisa po zemljama - u takvim statistikama ispade da vecina muskaraca ima 20 i vise santima (na sta je jedna moja drugarica pre 30-tak godina rekla "koje sam ja y.eb.ene srece, nikada nisam upoznala toga prosecnoga").
 
Žene u Srbiji imaju najmanje grudi u Evropi!:kletva:
Ko je kriv?! :zelenko:
Da li smo uskraćeni?!:tiganj:

Šalu na stranu... Da li je ovo po vama istina? Šta mislite da li je ovo pozitivno ili negativno?
Ja nisam nešto ljubitelj velikih grudi i ovo mi je okej... Da sam žensko ne bih voleo da imam velike grudi...

Pogledajte prilog 1537642

nije tačno

na deset malosisnih ženki ide jedna king king sajz sisata tako da anulira male sisiće i svodi se na nulu
 
Žene u Srbiji imaju najmanje grudi u Evropi!:kletva:
Ko je kriv?! :zelenko:
Da li smo uskraćeni?!:tiganj:

Šalu na stranu... Da li je ovo po vama istina? Šta mislite da li je ovo pozitivno ili negativno?
Ja nisam nešto ljubitelj velikih grudi i ovo mi je okej... Da sam žensko ne bih voleo da imam velike grudi...

Pogledajte prilog 1537642
Gla geografska mapa korpi:D
Zamalo i da glasam,kad ono javno i vidljivo:mrgreen:

Razlicito je ovo skoncentrisano ipak...
 

Back
Top