Zene pomagajte!!

Dr.Art

Zainteresovan član
Poruka
397
Kupio sam neki teflon tiganj...spremao Ribu i njega 5-6 puta ...sad sve sto spremim ima ukus ribe ....Odvratno !!!! Prao sam ga dobro deterdzentom i sundzerom ali opet ? Sta je u pitanju ?
 
Dr.Art, probaj sve ovo sto ti je Zoka rekla, limun, sirce, pa vidi da li se jos oseca miris.
Mozda ce ti ovo zvucati smesno, ali ima efekta, probaj da skuvas kafu u tom tiganju i ostavi da malo vrije i da se kroz ohladi kafa u tiganju, pa tek onda ga operi.

Posto se kod mene kuci riba sprema vrlo cesto ( ponekad mi i dosadi da je jedem), najbolje da taj tiganj koji imas koristis samo za pecenje ribe i i ni za sta drugo, jer mi kuci tako radimo, znaci tiganj za spremanje ribe je samo za ribu. ( kao sto je tiganj za palacinke samo za palacinke)
 
Hvla svima ...ali nije to u pitanju i sto je najgore tek sad shvatih ......(muski mozak ) Kupio sam neko ulje ...pise na njemu Biljno Ulje,kupio sam 4 flase,ulje je bilo u pitanju jer to izgleda nije suncokretovo!!! Ljudi ovo da izvinete smrdi sta god da spremis ...i to na pokvarenu ribu !!! a shvatio sam kad sam pravio zelenu salatu sipao ulje i sirce ...probao kad ono opet ko da jedem ribu!!! uffff
 
Hvla svima ...ali nije to u pitanju i sto je najgore tek sad shvatih ......(muski mozak ) Kupio sam neko ulje ...pise na njemu Biljno Ulje,kupio sam 4 flase,ulje je bilo u pitanju jer to izgleda nije suncokretovo!!! Ljudi ovo da izvinete smrdi sta god da spremis ...i to na pokvarenu ribu !!! a shvatio sam kad sam pravio zelenu salatu sipao ulje i sirce ...probao kad ono opet ko da jedem ribu!!! uffff

e i ja sam kupila to ulje ,bas je katastrofa,sreca pa sam kupila samo litar.
 

Back
Top