zeMska kafana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemoj si neuviđavan. Pitanje jeste jako i ne postavlja se ni prijateljima! :rtfm: A kamo li nekome koga ne poznaješ!

Daj ne lupaj. Nisam pitao koja je njana plata vec koliko platu imaju te nasmejane kasirke.
A i da sam pitao kolika je njena plata jaka stvar. Nije ona ovde pod pravim imenom i da joj ispod pise adresa gde zivi i broj licne karte vec je tu pod nickom ..mozda ni zensko nije...:D
 
Daj ne lupaj. Nisam pitao koja je njana plata vec koliko platu imaju te nasmejane kasirke.
A i da sam pitao kolika je njena plata jaka stvar. Nije ona ovde pod pravim imenom i da joj ispod pise adresa gde zivi i broj licne karte vec je tu pod nickom ..mozda ni zensko nije...:D
Pa odmah bi skočio na nju zato što ona sigurno ima veću platu od kasirke...Jel tako? Nije bitno što nije pod punim imenom, ali bi sledećih X godina pričao kako je JULJV buržujka itd.
 
Pa odmah bi skočio na nju zato što ona sigurno ima veću platu od kasirke...Jel tako? Nije bitno što nije pod punim imenom, ali bi sledećih X godina pričao kako je JULJV buržujka itd.

:roll::hahaha:

Pa eto na politici tamo gomila ljudi je napisala ko zna koliko puta kolika im je plata i niko ih ni ne proziva ni nista slicno..a i sto bi. Tako mani me tvog plitkog razmisljanja.A JULJV je ok pa sto ne bi i bila burzujka
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top