Здраво диктаторе!

Рекао му човек кога нико није бирао, него је постављен од стране банкарских диктатора(масонерије).

Орбан је најбољи премијер у целој Европи(не само у ЕУ), док је Вучић најгори(зато је у Србији најгоре, а газде га тапшу по рамену).
 
Pa ne pravi taj Junker spomen ploče , biste i imena ulica Horti Miklošu što je bacao Srbe pod led . :think:
Банди, Хорти је пре нешто јаче од месец дана изјавио да је Хорти највећа срамота мађарског народа.

Мање више то кокетирање са Хортијем је било да се умири Јобик, али ево, човек се сад осилио и рекао шта му је на души.
 
Банди, Хорти је пре нешто јаче од месец дана изјавио да је Хорти највећа срамота мађарског народа.

Мање више то кокетирање са Хортијем је било да се умири Јобик, али ево, човек се сад осилио и рекао шта му је на души.
To ti je kao što Kolinda i Karamarko kažu da su ustaše kvislizni i zločinci,a HSP i Ruža pandurka nose crne uniforme i mere kukuruz , pa HDZ stvarno pored njih deluje kao antifašistička družina . :lol:
O Fidesovom radu na područiju Delvideka , državljanstva , pasoši , kampovi i škole samo za madjarsku decu , promene naziva ulica po severnoj Bačkoj ,podsticanje Madjara da se ne uklapaju u države u kojima žive na sve načine ...da i ne pričam . :lol:
 
Poslednja izmena:
Председник Европске комисије Жан-Клод Јункер је мађарског премијера Виктора Орбана, по доласку на самит ЕУ у Риги, поздравио речима: “Здраво, диктаторе”.

Интересује ме ваше мишљење јер сматрам бесмислицом називати диктатором човека кога изабере народ на изборима, он одради свој мандат и поново распише изборе које може, а не мора да добије.

Onako narodski sam misljenja da "jeju govna"
 
Председник Европске комисије Жан-Клод Јункер је мађарског премијера Виктора Орбана, по доласку на самит ЕУ у Риги, поздравио речима: “Здраво, диктаторе”.

Интересује ме ваше мишљење јер сматрам бесмислицом називати диктатором човека кога изабере народ на изборима, он одради свој мандат и поново распише изборе које може, а не мора да добије.

a ti pratis ROTSILDOVE medije...........?.............idi bre, pa to na zapadu ni deca ne uzimaju za ozbiljno.
 
Za zapad Orban jeste diktator u odnosu na njih, a dobrotvor u odnosu na svoj narod - zaštitio ih je od kredita u švajcarcima, vraća dugove zapadu, održava bliske odnose sa Rusijom jer je to u ekonomskom interesu Mađarske. Kod nas je sve obrnuto - za zapad Ovaj naš je dobrotvor, daje i ono što ne traže, a za narod pravi diktator.
 
Банди, Хорти је пре нешто јаче од месец дана изјавио да је Хорти највећа срамота мађарског народа.
.


Hteo si da kazes: "Orban je izjavio"? :lol:

- - - - - - - - - -

Inace Orbanova stranka je umereno desnicarska, ali u praksi sprovodi politiku koja ima dosta levicarskih elemenata koji su u skladu sa interesima manje imucnih slojeva stanovnistva.

 
To ti je kao što Kolinda i Karamarko kažu da su ustaše kvislizni i zločinci,a HSP i Ruža pandurka nose crne uniforme i mere kukuruz , pa HDZ stvarno pored njih deluje kao antifašistička družina . :lol:
O Fidesovom radu na područiju Delvideka , državljanstva , pasoši , kampovi i škole samo za madjarsku decu , promene naziva ulica po severnoj Bačkoj ,podsticanje Madjara da se ne uklapaju u države u kojima žive na sve načine ...da i ne pričam . :lol:
A tebra. Kolko sam ja skenirao tu će prvo da naebu Slovaci ako se ovaj razmaše. Pa onda Rumuni. A ako na nas krene može da završi pod isti onaj led koji nam je namenio kekeke...

Nego kaćemo mi da udaramo te madžarice što nose ćebe u grad...?
 

Back
Top