Zdravko Čolić, čist kao suza a zauvek zvezda!

Samsonight

Elita
Poruka
15.657
Ovakva veličina da nema svoju temu-to je nedopustivo!

Hajde da vidimo, da niko nikad ne ponovi pesmu koliko strana će ova tema da izgura!
Jedan jedini Čola, drugog nemamo i nećemo imati ikada više!
Ovo je pesma kroz koju sam ga upoznala.
Zdravko Colic - Caje sukarije - (Audio 1990


Pogledajte ostatak serije umetnika ovde (kliknite na link ispod)
https://forum.krstarica.com/tags/zivot-i-rad/
 
Zdravko Čolić je glas koji volim oduvek i zauvek. Slušala sam to sa 5-6 godina i đuskala, bila srećna svaki put kad čujem Čolin glas!
Moja majka je pojačavala zvuk na radiju svaki put kad je Čolina pesma.
Čak i nakon toliko vremena, mislim da bih bila neko ko pojača zvuk kad Čola peva.
Čola je posebna stvar!
 
Poslednja izmena od moderatora:
ZC.png
 
Ti si licemerna,. Ali to je tako normalno za vas Miroljubce. I sam Miroljub je liceeran tako da ništa strašno..
Hvala, večeras ne zameram ništa... tako da kao da se nije ni desilo. Baci omiljenu pesmu od Zdravka Čolića i sve je cool.
Osim ako nisi baš kivan na mene. Ja na tebe nisam, ne znam šta drugo da ti rečem.
Za personalne stvari se obrati na personalnu adresu, nemoj da uznemiravaš javnost.
Retki su ljudi koji nemaju omiljenu Čolinu pesmu, tako da...
Možda je pravo vreme da čuješ ako nisi do sad... i izabereš svoju omiljenu.
 
Šteta je što Zdravko nije ništa snimio na talijanskom ili španskom pošto je imao vibrato i boju glasa za taj tip muzike.
Nije nikakva šteta, i ovako je našao svoju vernu publiku i zaljubljenike u lepo, vrata su otvorena za nove fanove.
Nije šteta jer je Zdravko u svojoj zemlji džin a nikada nije ni mislio da se ponaša tako.
Zdravko je džin koji je patio od sindroma Alise iz zemlje čuda. Nikada nije ni mislio da je toliko veliki, a sve vreme je rastao. Nadam se da danas shvata da će biti mnogo teško prevazići ga.

Zdravko Colic - Bling, blinge, blinge, bling - (Audio 1973)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kako su ukusi razliciti.Kada cujem Colu gasim ili prebacujem na drugi program.Hvala Bogu na meni omiljenoj 202 radio stanici ga nema.Zato ima Bajaga.Njega bas nemogu nikako.Colu cijenim zato sto se nije politicki izjasnjavao ni za koga.A jeste velika zvijezda.Mnogo vise ljudi ga voli.
dobar je čovek i ima dobar glas. Stil muzike koji je izabrao je pitanje ukusa, kao što reče.
 

Kazes da ti nekad izgledam ko Dunav,
Stizem mutan, nepoznat i sam.
Oko mene svud ravnica, tudje zemlje, tudja lica.
Prosli dani, svjetla u daljini,
Tuga, radost, istina i laz.
Ljudi cudni i smijesni,
Ljudi sretni i grijesni.
I ne trazi da budem ti robom!
I ne spremaj mi zamke tim okom!
Jer ja rusim sve brane pred sobom.
Uvijek nastavljam sam svojim tokom.
Hej, SLOBODO!
Lijepa ptico.
Hej, ZIVOTE!
Slatka tajno.
Hej, DALJINE...
Dalje hajd'mo sve do Crnog mora
Koje znaci kraj.
Kazes da ti nekad izgledam ko Dunav,
Stizem mutan, nepoznat i sam.
Nosim miris planina,
Miris zita i vina.
 
Nije nikakva šteta, i ovako je našao svoju vernu publiku i zaljubljenike u lepo, vrata su otvorena za nove fanove.
Nije šteta jer je Zdravko u svojoj zemlji džin a nikada nije ni mislio da se ponaša tako.
Zdravko je džin koji je patio od sindroma Alise iz zemlje čuda. Nikada nije ni mislio da je toliko veliki, a sve vreme je rastao. Nadam se da danas shvata da će biti mnogo teško prevazići ga.
Meni je žao:D Verujem da mu taj stil mnogo više odgovara od prizvuka sevdaha, ali ne bih hteo u raspravu. Evo muzike

 

Back
Top