Zbunjen sam

Izvini, molim te, sto imam ukus kakve seksi fotke mi se svidjaju, kakve ne, a kakve me prosto zbune. Nisam znao da je stvar deficita u ponudi i potraznji: uosh nesh. Ko da treba stan da mi prekrechi. Bato osh ti da farbam ovo u belo il nesh?
 
Thruste ne lokuj temu, ima prostora za razgovor.
Prvo pogledati sliku, pa citaj.
Ne mogu da je izbacim iz glave. Jednostavno sam zbunjen. Mislio sam da znam dosta toga, ali ovo je kraj i treba mi vasa smernica.
Dakle sta raditi kada sretnes ovakvu osobu. Na pr caskate, sve super, hoce da ti zaintrigira mastu, sasvim cool, prihvaceno na taj nacin i posalje ti ovo.
Kako da shvatim ovo?
Na sta da obratim paznju? Na nju ili na komodu? Mislim, razumem, da je nekako slucajno kao deo sobe komoda dosla u okvir, u redu. Mora negde da se slika i tu okolo ima predmeta. Ali ovo je namenski. Sta znaci? Da voli starinu? Eleganciju? To povezuje sa seksualnom energijom? Hoce da pokaze sirinu? Malo starina, malo moderno, pa ti vidi? Ima svega. Ako je tako, sta bih ja trebao da uradim. Malo da joj komentarisem tetovazu, malo rustiku? Kako? E seksi si skroz, licis mi na kraljicu Anu? Kako bih te, uf, restaurirao uz tu komodu, dok ne poispadaju srafcici? Ili nesto suptilnije? Skroz se uklapas u okolis?
Ili da cutim. Da se prepustim kompoziciji? Da mi seta oko 😎? Malo levo, malo desno, mozda ima neka kripto smernica. Poput starih kovchega, gde moras da potrefis sifru i unutra blago?
Sta znace ona srculencad tamo?
Da je pitam dalje sta ima po stanu? Kakav je nocni stocic? Ko radi stolariju? Mozda hoce suptilno da mi preporuci dobrog majstora?
Ček da vidim jesam li ukapirala? Dopisuješ se sa djevojkom i super se zezate, ona ti pošalje sliku koju ti javno postaviš na forum da se može svaki besposleni random forumaš sprdati? WOW!
 

Back
Top