Završni ATP masters u Londonu

Dr6f0PRU4AAe_FP.jpg:large



Dr6eyswUUAAE6zx.jpg:large
 
Ovaj Zverev je jos uvek deriste. Mora on jos da kusa kacamaka kako bi postao clutch igrac. Verovatno ce u nekom trenutku to i postati, kada ova aktuelna generacija krene da silazi sa scene. Hacanov je sa druge strane manje bio medijski eksponiran jer je kasnije nadolazio, pa ima manji problem u glavi i dosta je stabilniji igrac. Manje oscilira. Generalno, uz par izuzetaka, svi ovi mladi su poprilicne lujke, moj utisak.
 
Ovaj Zverev je jos uvek deriste. Mora on jos da kusa kacamaka kako bi postao clutch igrac. Verovatno ce u nekom trenutku to i postati, kada ova aktuelna generacija krene da silazi sa scene. Hacanov je sa druge strane manje bio medijski eksponiran jer je kasnije nadolazio, pa ima manji problem u glavi i dosta je stabilniji igrac. Manje oscilira. Generalno, uz par izuzetaka, svi ovi mladi su poprilicne lujke, moj utisak.

Ma nije ZVEREV nego je ZVEROV! :rtfm:

Kao sto nije Popev nego Popov, kao sto nije Kotev nego Kotov, kao sto nije Dolgopolev nego Dolgopolov, kao sto nije Sokolev nego Sokolov......I td.

To Zverev je izmislio neki nas komentator, jer mu je Zverov lose zvucalo.....
 
Poslednja izmena:
Ma nije ZVEREV nego je ZVEROV! :rtfm:

Kao sto nije Popev nego Popov, kao sto nije Kotev nego Kotov, kao sto nije Dolgopolev nego Dolgopolov, kao sto nije Sokolev nego Sokolov......I td.

To Zverev je izmislio neki nas komentator, jer mu je Zverov lose zvucalo.....

Tomejto, tomato... :mrgreen:

Ili po srpski (ako ste gledali crtace Petao Sofronije).... pevac ili krelac, bice dobro pecenje.
 
Poslednja izmena:
Cestitke Zverevu, bio je odlucniji igrac veceras. Dok je bio egal u prvom setu vise puta sam prokomentarisao da Nole uglavnom pimpla loptu, ne pritiska dovoljno protivnika i ne gura ga u greske. kao da ga je juce mec sa Andersonom malo uljuljkao, jer je ovaj gresio kao lud. Ta razlika se videla najbolje u trenutku koji je bukvalno bio prekopiran iz njihovog meca u grupi, 4:4, 30:40, Novakov servis. Tada se Nole izvukao, veceras nije.

Stav na terenu je bio identican kao protiv Hacanova, bez zelje i vere u preokret. To se, da konstatujem i tu razliku, kod Nadala nikada ne moze videti. On uvek ispostuje svaki poen, borba do kraja.

Verujem da ima i jos jedan bitan momenat, u sudaru sa ovim mladim momcima, a to je da ih nema dovoljno u svojoj memoriji, tj premalo meceva je sa njima odigrao, a oni njega gledaju otkako su uhvatili reket u ruke. Sa Fedom, Nadalom, Marejem i preostalom top 20 boranijom igra zatvorenih ociju, zna im igru napamet, klinci ce mu biti koska dok ih ne pohvata do kraja, a verujem da je dovoljno pametan da ih malo bolje prostudira.
 
Stav na terenu ... bez zelje i vere u preokret. To se, da konstatujem i tu razliku, kod Nadala nikada ne moze videti. On uvek ispostuje svaki poen, borba do kraja.

E zato ne gledam Đokovićeve mečeve. Tj. biram koje ću da gledam i najčešće odaberem tamo neko prvo ili drugo kolo kada znam da neće da izgubi. Ali zato Nadalove mečeve gledam od osmine finala pa do kraja.
Navijam za Noleta uvek, ali što se zanimljivosti tenisa tiče, Nadalovim mečevima dajem prednost.
 

Back
Top