ZAVOĐENJE..........................

Psihologue:
Očekujem da to malo podrobnije objasniš..Zašto puno?

svako ima pravo da ocekuje...
nacin na koji i sta nam neko prica je ono sto nas kod neke osobe privuce ili "odvuce".
i ne mislim na ono kako startovati devojku i ostavila me je sa najboljim drugom.
osobe upoznajemo i kroz njihova dela, ali i kroz ono sto nam pricaju.
vrlo je bitna kod zavodjenja, jos nisam cula da se neko upoznao bez i jedne reci...
 
"Naucices, kako da zavedes ribe sa recima, sa ponasanjem, sa stilom, i kako da rukujes sa njima. Kada govoris posvetice maksimalnu paznju svim Tvojim recima, sto ce ih uvek privuci Tebi za korak-po-korak blize. Svaka Tvoja rec ce osloboditi neku seksualnu emociju u ribi. Jednostavno, TI ces biti pravi, alfa dominantan MUSKARAC za njih i nateraces ih da se bore za Tebe, i videces trudice se da te nikad ne razocaraju.

Postaces jedan nezaustavljiv MAJSTOR ZAVODENJA!

Posle sto naucis materijal, pridruzice ti se nevidljiva snaga. Pa tako Te nikad vise nece zanimati ako se naknadno pored privlacnog izgleda pokaze da devojka nije tvoj tip - nisi zadovoljan sa njom, i mozes da je ostavis i trazis dalje posto te jos cekaju hiljade i hiljade mnogo boljih dama. Nista te nece moci zaustaviti! "

a sada ako ti ovo ne uspe onda si obican PAPAK (tako se kaze u mom kraju), niko te nece hteti u drustvu, ribe ce te se kloniti.....i td......itd

znaci
lepa rec otvara (gorna i donja) vrata kod riba
 
savic dr:
ili malo imas godina pa te interesuje samo faca bicepsi tricepsi penisi isve ostalo ili ti jos nisi nasla jos pravu facu koji bi te mnogom naucio,nadji nekog ucenika pa ga uvece posle skole uvek pitaj kako je bilo u skoli,a posle na veceru i na bajkanje i normalno poljubac i rec laku noc perspektiva super to ti se svidja?Lucca ma i nisi za bolje

Procena ti je ravna "0", koje price, zvake su za ludake...macane pokazi se ti na delu u odredjenoj situaciji a ne sala-lala, a sto se tice izgleda muskaraca bicepsi i tricepsi na to ne padam veruj mi...Poenta je u tome sta izlazi coveku iz usta kakve reci i koliko su one realne u odnosu na njegovo ponasanje i u odnosu na njega uopste...Muskarci su toliko iskompleksirani da su zaista retki oni koji ono sto govore tako i misle...
 
Lucca:
Procena ti je ravna "0", koje price, zvake su za ludake...macane pokazi se ti na delu u odredjenoj situaciji a ne sala-lala, a sto se tice izgleda muskaraca bicepsi i tricepsi na to ne padam veruj mi...Poenta je u tome sta izlazi coveku iz usta kakve reci i koliko su one realne u odnosu na njegovo ponasanje i u odnosu na njega uopste...Muskarci su toliko iskompleksirani da su zaista retki oni koji ono sto govore tako i misle...

A koliko su realne i u odnosu na tebe! :roll:
 
ja zavodim recima, a volim i kad mene muskarac zavodi recima......to je bas mozganje......nego citala sam da ovo je preostalo kroz evoluciju kod humanoida, zato sto moramo da znamo kakve namere ima druga osoba i da li hoce da nas samo odvede u krevet pa sutne, pa su kao otkrili da je strana koja analizira jezik kod zena mnogo razvijenija nego kod muskarca, zato sto je za zene mnogo vaznije da otkrije da li neka muska baraba hoce da je samo yebe i ostavi trudnu a on posle ode da trazi druge zenske.....interesnatna teorija....
 
geisha:
ja zavodim recima, a volim i kad mene muskarac zavodi recima......to je bas mozganje......nego citala sam da ovo je preostalo kroz evoluciju kod humanoida, zato sto moramo da znamo kakve namere ima druga osoba i da li hoce da nas samo odvede u krevet pa sutne, pa su kao otkrili da je strana koja analizira jezik kod zena mnogo razvijenija nego kod muskarca, zato sto je za zene mnogo vaznije da otkrije da li neka muska baraba hoce da je samo yebe i ostavi trudnu a on posle ode da trazi druge zenske.....interesnatna teorija....

Sve se svofi na teoriju a ipak uspeva...
 

Back
Top