Завера НАЈГОРИХ

Ако ниси била на Бранковом мосту, кад је Ђинђић довео учеснике протеста
са Старог Града,..а Вук Драшковић учеснике протеста са Новог Београда,
онда питај оне који су те године ту били и шта се после десило...

Распитај се мало и о Даничином мишљењу о Ђинђићу,
али пошто си ти ванстраначки опредељена, ..немој онда да замараш главу
са тим....Заболеће те!

.

Pre svega ja tebe ni jednog trenutka od pochetka nasheg postovanja nisam uvredila, ako ne mozhesh da smirish strasti u pisanju i prihvatish razlichito mishljenje od svog ne bi trebalo da postujesh. Ovako gubish puno zhivaca :)

Znam za dogadjaj na brankovom mostu naravno, tu je doshlo do podele otpora, nakon toga Drashkovic se vishe sklanja nego shto smeta Djindjicu. Inache ne moram da pitam za mishljenje Danicu, prochitala sam Drashkovicevu "metu", i opet mislim da je vishe ogorchen na Miloshevica nego na Djindjica, u shta i sama mozhesh da se uverish ako prochitash knjigu.
 
Zashto bi Vuk Drashkovic vishe smetao Djindjicu ako su oni bili iz istog politichkog bloka i osnivachi otpora? Koliko me secanje sluzhi Drashkovic i Miloshevic su bili u suprotnichkim taborima.

Na shta ciljash? Drashkovic je u stvari osnivach otpora kome su se prikljuchile druge demokrate, dalju ulogu u razvoju on i nije imao posebno.

Znam za dogadjaj na brankovom mostu naravno, tu je doshlo do podele otpora, nakon toga Drashkovic se vishe sklanja nego shto smeta Djindjicu. Inache ne moram da pitam za mishljenje Danicu, prochitala sam Drashkovicevu "metu", i opet mislim da je vishe ogorchen na Miloshevica nego na Djindjica, u shta i sama mozhesh da se uverish ako prochitash knjigu.

A pokusaj malo da uneses logiku.
 
Pre svega ja tebe ni jednog trenutka od pochetka nasheg postovanja nisam uvredila, ako ne mozhesh da smirish strasti u pisanju i prihvatish razlichito mishljenje od svog ne bi trebalo da postujesh. Ovako gubish puno zhivaca :)

Znam za dogadjaj na brankovom mostu naravno, tu je doshlo do podele otpora, nakon toga Drashkovic se vishe sklanja nego shto smeta Djindjicu. Inache ne moram da pitam za mishljenje Danicu, prochitala sam Drashkovicevu "metu", i opet mislim da je vishe ogorchen na Miloshevica nego na Djindjica, u shta i sama mozhesh da se uverish ako prochitash knjigu.

Савршено сам мирна,..
чак ме и насмејеш са тим својим контрадикторностима.z:lol:

Да ли сам се ја теби жалила да ме вређаш или желиш да ми кажеш да
ја то радим теби, шта је у питању?

Наравно да прихватам твоје различито мишљење, а
..................које би ипак морала понекад и са неким
чињеницама да поткрепиш.

.
 

**************************************************************************************************
Једва чекам да дође нека нова власт,..па да смени ово корумпирано
правобранилаштво ....

Да коначно ПРОГОВОРЕ сви ови који су по затворима, а тичу се ових
догађаја!...


ajd sad blago nama reci kakave veze ima pravobranilaštvo sa memoarima Radeta Markovića???
mislim, što volite da *****te ovde, a blage veze sa ovim nemate
 
Филателисто, читај лепо шта пише Бомбона, а не оно што би ти желео да пише...лепо је поставила тему која говори о изјави Р.М. је л'тако?
Па је уз то додала коментар : Да коначно ПРОГОВОРЕ сви ови који су по затворима, а тичу се ових
догађаја!...


________________________________

Дакле, она износи сумњу да правосуђе не ради свој посао како треба јер кад год неко проговори од осуђених чују се потпуно супротне изјаве онима из жуте јавности....неко би рекао: ''па то је логично, он је у затвору, па сад лаже одатле, вапи за слободом...''....међутим, такве изјаве падну у воду истог момента кад се мало мућне главом и укључи логика....кад се пронализирају интереси и једне и друге стране, кад се скину розЛе цвике...шта се одмах примаш и 'ваташ се за дефиниције из књиге...срце, не разуме права само онај ко их је завршио.;)
 
Мени је та "ибарска" и случај Стамболић, тотално нелогична, јер недостаје оно најбитније код сваког злочина - мотив.
Нити је Вук представљао конкуренцију Милошевићу, а Стамболић, омражени политичар из "нафталина" још мање,
тако да ова прича Радета Марковића итекако има смисла.
Све оно што се касније догађало актерима лажне оптужбе, само потврђује моју тезу.
Delim misljenje.z:)
 
Филателисто, читај лепо шта пише Бомбона, а не оно што би ти желео да пише...лепо је поставила тему која говори о изјави Р.М. је л'тако?
Па је уз то додала коментар : Да коначно ПРОГОВОРЕ сви ови који су по затворима, а тичу се ових
догађаја!...


________________________________

Дакле, она износи сумњу да правосуђе не ради свој посао како треба јер кад год неко проговори од осуђених чују се потпуно супротне изјаве онима из жуте јавности....неко би рекао: ''па то је логично, он је у затвору, па сад лаже одатле, вапи за слободом...''....међутим, такве изјаве падну у воду истог момента кад се мало мућне главом и укључи логика....кад се пронализирају интереси и једне и друге стране, кад се скину розЛе цвике...шта се одмах примаш и 'ваташ се за дефиниције из књиге...срце, не разуме права само онај ко их је завршио.;)

ja vidim da je tema o memoarima Radeta Markovića sa propratnim komentarom o korumpiranom pravobranilaštvu
meni je jako žao što nisam iz te vaše DSS-ovske družine da mogu da čitam misli šta je neko hteo da kaže, a da nema veze sa onim šta je napisao....
a pravobranilaštvo blage veze nema sa tim što je ona napisala...tako da je propratni komentar besmislen i tragikomičan
a vaši argumenti sa mućkanjem glavom, uključivanjem logike, od drveta se ne vidi šuma i ostale besmislice...
jel imaš dokaz da je u ovom slučaju Radetu Markoviću namešteno.... pusti taj lelemud
 
ja vidim da je tema o memoarima Radeta Markovića sa propratnim komentarom o korumpiranom pravobranilaštvu
meni je jako žao što nisam iz te vaše DSS-ovske družine da mogu da čitam misli šta je neko hteo da kaže, a da nema veze sa onim šta je napisao....
a pravobranilaštvo blage veze nema sa tim što je ona napisala...tako da je propratni komentar besmislen i tragikomičan
a vaši argumenti sa mućkanjem glavom, uključivanjem logike, od drveta se ne vidi šuma i ostale besmislice...
jel imaš dokaz da je u ovom slučaju Radetu Markoviću namešteno.... pusti taj lelemud
Не вреди...не разумеш...z:(
 
Филателисто, читај лепо шта пише Бомбона, а не оно што би ти желео да пише...лепо је поставила тему која говори о изјави Р.М. је л'тако?
Па је уз то додала коментар : Да коначно ПРОГОВОРЕ сви ови који су по затворима, а тичу се ових
догађаја!...


________________________________

Дакле, она износи сумњу да правосуђе не ради свој посао како треба јер кад год неко проговори од осуђених чују се потпуно супротне изјаве онима из жуте јавности....неко би рекао: ''па то је логично, он је у затвору, па сад лаже одатле, вапи за слободом...''....међутим, такве изјаве падну у воду истог момента кад се мало мућне главом и укључи логика....кад се пронализирају интереси и једне и друге стране, кад се скину розЛе цвике...шта се одмах примаш и 'ваташ се за дефиниције из књиге...срце, не разуме права само онај ко их је завршио.;)


Sudstvu kada treba da obave sto treba da obave i kriminalci kao zasticeni svedoci budu verodostojni za optuzivanje i donosenje presuda(citaj narucenih).O sudstvu je iluzorno pricati.Zasto bih ja verovala bagziju a da ne verujem Markovicu?
 
:lol::lol:
imaš li ili nemaš dokaz da je Markoviću smešteno?
srećo, drži se belog mantila i lekarskog poziva, ostavi ono što ne znaš (prava) nekome ko zna bar malo više

Ovo je zamena teza...pravo pitanje je ima li neposrednih materijalnih dokaza ili nepristrasnih svedoka za delo zbog kojeg je neko osudjen...kriminalci kojima se obeca oslobadjanje za krivicna dela sigurno ne mogu biti objektivno nepristrasni...
 
Не вреди...не разумеш...z:(

Ма, пусти га ...зар не примећујеш да не види добро,
па му нека слова промакну.

Да га посаветујемо,...
....да набави мало већу лупу
180px-Magnifying_glass.jpg
 
Ма, пусти га ...зар не примећујеш да не види добро,
па му нека слова промакну.

Да га посаветујемо,...
....да набави мало већу лупу
180px-Magnifying_glass.jpg

ti si lupila u svojoj temi i ostala živa, pominjati pravobranilaštvo u ovom kontekstu je kao pozivati veterinara da te porodi
o tome dovoljno
 
ja vidim da je tema o memoarima Radeta Markovića sa propratnim komentarom o korumpiranom pravobranilaštvu
meni je jako žao što nisam iz te vaše DSS-ovske družine da mogu da čitam misli šta je neko hteo da kaže, a da nema veze sa onim šta je napisao....
a pravobranilaštvo blage veze nema sa tim što je ona napisala...tako da je propratni komentar besmislen i tragikomičan
a vaši argumenti sa mućkanjem glavom, uključivanjem logike, od drveta se ne vidi šuma i ostale besmislice...
jel imaš dokaz da je u ovom slučaju Radetu Markoviću namešteno.... pusti taj lelemud


Pa posto ti je zao sto nisi iz DSS-e druzine i trba da ti bude jer tamo je mozak-ljudski um vrlo bitan faktor.Intelektualci ,umni ljudi i verujem da je tebi malo veci problem sta govore te mudre glave.Za filateliju ti bas toliko vijuge i nisu bas neophodne.Problem je sto se u toj tvojo sumi vidi i trulo stablo,pa samim tim to trulo posecemo i posadimo mladice..Zasto mislis da Draskovic govori istinu a Markovic laze.Pa taj Draskovic laze na fate i sate.Dok je sedeo sa Milosevicem,govorio je :"ako samo jedna Siptarska ruka na Kosovu zavijori albansku zastavu ,u vazduhu ce mu ruka biti posecena".Sada kaze da nam Kosovo ne treba.Ma nema vece jajare od njega. I sto bi vise njemu verovala kad zine laze.Ameri ga kupili za dorucak.


PS.A zaboravih da ti kazem da on pati od manije gonjenjaStalno neko puca na njega,stalno je mukica u opasnosti-a to ce mo vec pitati strucnjake (medicinske) sta mu je.Mislim na vuka u jagnjecij kozi.
 
Poslednja izmena:
ti si lupila u svojoj temi i ostala živa, pominjati pravobranilaštvo u ovom kontekstu je kao pozivati veterinara da te porodi
o tome dovoljno

...па ветеринар може и да породи,..а пакглу никад да укапира,
шта да ти радим,..
...набави за почетак ту
180px-Magnifying_glass.jpg


ипак ти је промакло неко слово....

.
 
Zashto bi Vuk Drashkovic vishe smetao Djindjicu ako su oni bili iz istog politichkog bloka i osnivachi otpora? Koliko me secanje sluzhi Drashkovic i Miloshevic su bili u suprotnichkim taborima.


Ali sreco zaboravila si da je Draskovic bio u vladi pod Milosevicem i da su saradjivali-otuda i ona njegova cuvena izjavaNisam znao-pa on i nije tako los covek.Samo o Vuku da ne pricamo.z:)
A zaboravih da te podsetim da su u stvari stalno bili u raskorakuDraskovic i Djindjic,vecito su jedan drugome podmetali klipove.Pitaj me samo kako je Bilo na Brankovom mostu-ko je koga ostavio na cedilu.Mi narod smo dobili batine dok su oni pobegli glavom bez obzira,bila tada i pesicka i djindjic i vuk.Vuk je Djindjica rusio sa mesta gradonacelnika.E pa treba malo hronoloski sve posmatrati.
 
Poslednja izmena:
Филателиста, пошто о доказима немамо података, ајде да кренемо од мотива.
Дакле, понављам питање, који је био Слобин мотив, да се ратосиља Вука, о Стамболићу нећу ни да говорим,
један истрошени, "нафталински", омражени политичар из Брозове ере?
Вук је био идеалан опзиционар, луд к'о струја, непоуздан, тада и непопуларан, лако се с њиме могло
манипулисати, мислим лак је на лову, има путера на глави, можеш да га уцењујеш како волиш, има још луђу
и амбициознију жену, него што је он.... С друге стране, имаш Даниног брата, Бошковића, који је у то време био
на функцији, где лова тече у потоцима, а сфера грађевинарства је огрезла у криминалу (имали смо смо неколико
случајева да су целе породице, које су с овим бизнисом имале посла, ликвидиране). Дакле мотив за убиство
Бошковића је више него очигледан, велики новац који се врти у том послу.
 
Poslednja izmena:
Веселин Бошковић рођен је у Бијелом Пољу. Завршио је Правни факултет у Београду. Био је директор Дирекције за градско грађевинско земљиште Београда Он је рођени брат Данице Драшковић, супруге лидера СПОа.

Ово је поента целе приче о случају "ибарска магистрала".
 
.Zasto mislis da Draskovic govori istinu a Markovic laze.Pa taj Draskovic laze na fate i sate.Dok je sedeo sa Milosevicem,govorio je :"ako samo jedna Siptarska ruka na Kosovu zavijori albansku zastavu ,u vazduhu ce mu ruka biti posecena".Sada kaze da nam Kosovo ne treba.Ma nema vece jajare od njega. I sto bi vise njemu verovala kad zine laze.Ameri ga kupili za dorucak.


PS.A zaboravih da ti kazem da on pati od manije gonjenjaStalno neko puca na njega,stalno je mukica u opasnosti-a to ce mo vec pitati strucnjake (medicinske) sta mu je.Mislim na vuka u jagnjecij kozi.

izvini, ali obrisao sam one baljezgarije u obliku političkog pamfleta...
elem, ti ovde veruješ Markoviću zbog političkog stava Draškovića
tvoj animozitet prema istom je očigledan
a to da Drašković pati od manije, ne bi me ni čudilo, čoveka koga je služba pokušala da ubije 2x, kome je kuća bila ozvučena...ne, to je normalan odnos prema opoziciji, a on umišlja....
no, i dalje niko da da neki dokaz da je ovaj nevin (Marković) u zavoru.
 
...па ветеринар може и да породи,..а пакглу никад да укапира,
шта да ти радим,..
...набави за почетак ту
180px-Magnifying_glass.jpg


ипак ти је промакло неко слово....

.

sirotica
pa i pravobranilaštvo su pravnici ali nemaju veze sa optužnicama
a ti zovni veterninara, dobro tebi je malo kasno za porađanje, ali možda nekome tebi bližem
 
izvini, ali obrisao sam one baljezgarije u obliku političkog pamfleta...
elem, ti ovde veruješ Markoviću zbog političkog stava Draškovića
tvoj animozitet prema istom je očigledan
a to da Drašković pati od manije, ne bi me ni čudilo, čoveka koga je služba pokušala da ubije 2x, kome je kuća bila ozvučena...ne, to je normalan odnos prema opoziciji, a on umišlja....
no, i dalje niko da da neki dokaz da je ovaj nevin (Marković) u zavoru.



2rfu1yx.jpg


Господине Драшковићу, још само ове две столице да изнесем и кућа вам је "чиста"...:lol::per:
 

Back
Top