ЗАШТО Зоран Кесић није емитовао и сведочења жртава миграната?

Sta hoces da kazes, da Srbin (bilo kojeg zvanja) ima bolji standard od Amerikanca ili Nemca ?
Zato njih boli K za topli obrok, oni to dele onim sto zive ispod mostova i bodu se u venu u geto kvartovima.

Ali nisi tako pričao dok si studirao, po dva jela si grabio...
... jer "to ti pripada" :rotf:

 
Ma da vi ste Bosanci uvijek sa posebnim mišljenjem ka Srbiji.
Nije vam mrska ni HR putovbica kad je o guzci riječ.
Obraz tamo gdje Sunce ne sija.
Ne kažem ja da mi nije drago ako si se snašao i ako je guza vesela ali prisjeti se koliko si kuhanih jela natrpavao za vrijeme studija o trošak te iste Srbije i još zaustavljao traku dok ne natrpaš jer bile oči gladne, evo vidi:

14600d0228e0e31f3da46825b80c4ae9621b2063.jpg


to došlo iz Donjeg Pitchkovtza pa grabi sve što vidi


Kuku si ga tebi kad diplomiraju pa ti dodju za konkurenciju,
Ovi sad što su naišli... Pa to iz lonca sami vade dok ga ne obrnu :rotf:
Uzima pribor za jelo krele :mrgreen:
 
Ma da vi ste Bosanci uvijek sa posebnim mišljenjem ka Srbiji.
Nije vam mrska ni HR putovbica kad je o guzci riječ.
Obraz tamo gdje Sunce ne sija.
Ne kažem ja da mi nije drago ako si se snašao i ako je guza vesela ali prisjeti se koliko si kuhanih jela natrpavao za vrijeme studija o trošak te iste Srbije i još zaustavljao traku dok ne natrpaš jer bile oči gladne, evo vidi:

14600d0228e0e31f3da46825b80c4ae9621b2063.jpg


to došlo iz Donjeg Pitchkovtza pa grabi sve što vidi


Kuku si ga tebi kad diplomiraju pa ti dodju za konkurenciju,
Ovi sad što su naišli... Pa to iz lonca sami vade dok ga ne obrnu :rotf:
Nisam iz Bosne i opet ti kazem bio sam uvek samo u prolazu i turisticki za svoj novac.

ISISovci ti vrsljaju drzavom a ti sikces na Srbe i sto ti je neko pojeo tanjir pasulja a danas radi za kikiriki u drzavnoj sluzbi.

Ljudi se cene po ucinku/rezultatima a ne gde su se rodili. To je odlika primitivaca i propalica koji nemaju nikakvu drugu “vrednost” osim toga.
 
Poslednja izmena:

Back
Top