Zašto su pale zgrade WTC?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

znaci vi i dalje verujete da se srokala u pentagon raketa a 10 000 ljudi gled okolo i onda FBI uposlenici trce okolo da postave lim, i delove aviona. auuu... . bruka.

A ti znaci verujes u bajke.

pogledaj , par videa, napravljenih , odmah po udaru...necega u pentagon,

pogledaj tu rupu ,promera 5 metara, pogledaj , kako je kancelariski materijal , ostao citav, kada se urusio, svod, posle iha ha vremena.

i sada, s obzirom da sam i ranije bio u vasingtonu, koja je prekrivena sa cctv i sa policajcima i da svaki hotel je imao kamere i da kazemo da je na desetinu kamera i nigde nema snimka i da su sve Snimke, FBI , oduzete.

e sada, video si pad ruskoga aviona, video si pad nemackoga aviona i hoces da kazes da je ovaj avion specijalan i da, moze uvuci motore, sakriti krila, rep da podvuce, da bi napravio rupu od 5 metra.

i sada, tko bi bio ovde majmun i tko bi ovde bio , degenerik.
 
Poslednja izmena od moderatora:
simetricno iz tvog ugla. nadji fotografije ''ground zero'' zgrade 7 nakon rusenja pa vidi jel simetricno. i okaci nam tu simetriju da vidimo. ako nesto padne simetricno, simetricno ce i biti nakon pada. a pogledaj sam kako izgleda ta simetrija nakon pada zgrade 7.

Ма каква фотографија какви курци, није било времена за то. Дошли либтарди са машина одма сутрадан да крчме жељез. Па то нема нигде да се ради пре увиђаја, тако пише и у закону... ајде што нико није заглавио мардеља због тога већ ни отказ није попушио.
 
Ču njega... naravno da avion može da pokida noseći stub ako udari tom brzinom u zgradu. I to kao da je od papira. Isto kao što auto može da pokida saobraćajni znak.

Da si nekad u životu nešto pročitao o muslimanima, barem bi znao da ne piju alkohol.

Ја не причам о муслиманима, већ о америчким терористима који су банчили у кафани дан-два пре напада и један од њих заборавио куран.
Алуминијумски авион не може прецвикати челични стуб, не балегај. Имаш оно оружје што испаљује алуминијумске метке, па види којом брзином мора ићи да би пробило челик...
 

znaci vi i dalje verujete da se srokala u pentagon raketa a 10 000 ljudi gleda okolo i onda FBI uposlenici trce okolo da postave lim, i delove aviona. auuu... . bruka.

Jeste 10.000 ljudi je video da avion udara u Pntagon. Niko nije video, pazi jedna kamera snima najvazniji zgradu posle Bele Kuce u Americi, gde su maere iz 30+ drugih uglova,

Pogledaj "rupu" koja je ostala nakon sto je avion udario u WTC i pogledaj ovde, urusio se deo zgrade precnika 15m i to je to... A da ne govorimo o vestini pilota koji nije imao dan letenja u pravom avionu i njegovu mogucnost da pilotira avinom od 400T koji ide brzinom od 500km+ na sat na visini od par metara.... Znas kako bi se takav film zvao? Naucna fantastika, da ti pomognem...
 

da ovde je sve glanc novo. nakon renoviranja.

- - - - - - - - - -

Jeste 10.000 ljudi je video da avion udara u Pntagon. Niko nije video, pazi jedna kamera snima najvazniji zgradu posle Bele Kuce u Americi, gde su maere iz 30+ drugih uglova,

Pogledaj "rupu" koja je ostala nakon sto je avion udario u WTC i pogledaj ovde, urusio se deo zgrade precnika 15m i to je to... A da ne govorimo o vestini pilota koji nije imao dan letenja u pravom avionu i njegovu mogucnost da pilotira avinom od 400T koji ide brzinom od 500km+ na sat na visini od par metara.... Znas kako bi se takav film zvao? Naucna fantastika, da ti pomognem...

Ma nije problem to. Problem je sto niko od teoreticara zavere ne daje teoriju kako je nakon udara u pentagon (a raketa je tomahawk) pred gomilom radoznalaca armija kurira cie, fbi slagala po travnjaku krhotine ma cega bilo.

Flight_77_wreckage_at_Pentagon.jpg



lawn4.jpg
 
Jeste 10.000 ljudi je video da avion udara u Pntagon. Niko nije video, pazi jedna kamera snima najvazniji zgradu posle Bele Kuce u Americi, gde su maere iz 30+ drugih uglova,

Pogledaj "rupu" koja je ostala nakon sto je avion udario u WTC i pogledaj ovde, urusio se deo zgrade precnika 15m i to je to... A da ne govorimo o vestini pilota koji nije imao dan letenja u pravom avionu i njegovu mogucnost da pilotira avinom od 400T koji ide brzinom od 500km+ na sat na visini od par metara.... Znas kako bi se takav film zvao? Naucna fantastika, da ti pomognem...

aha, nije imao

Attasflightrecord.jpg
 

Letenje na simulatoru i avionu velicine Maybach-a( figurativno ) je isto kao i da leti avionim koji je prevozi 200+ putnika. Avion od 6t i avion od 300t+ su bas iste stvari isto se ponasaju pri naletima vetra, pri istim brzinama..


Evo ti jedan drugi ugao. Zanemari retardiranu muziku u pozadini i iratirajuci glas guske al nesto mi bas lici na krstarecu raketu koja se zapucava.... I pogledaj raketu na kraju vidao, isto ofarbana kao i delovi nadjeni
 
Poslednja izmena:
Ја не причам о муслиманима, већ о америчким терористима који су банчили у кафани дан-два пре напада и један од њих заборавио куран.
Алуминијумски авион не може прецвикати челични стуб, не балегај. Имаш оно оружје што испаљује алуминијумске метке, па види којом брзином мора ићи да би пробило челик...

to su celicni SUPLJI stubovi debljine strane oko 2cm. i to je vec hiljadu puta prezvakano ovde. daj ti svoje dokaze ili tvrdnje. nego samo seres.
 
Letenje na simulatoru i avionu velicine Maybach-a( figurativno ) je isto kao i da leti avionim koji je prevozi 200+ putnika. Avion od 6t i avion od 300t+ su bas iste stvari isto se ponasaju pri naletima vetra, pri istim brzinama..


Evo ti jedan drugi ugao. Zanemari retardiranu muziku u pozadini i iratirajuci glas guske al nesto mi bas lici na krstarecu raketu koja se zapucava....

Ma kazem ti, nije problem. samo mi daj SVOJE objasnjenje onoga sto sam te pitao. alo? znaci tomahavk ulece u zgradu. zaustavlja se saobracaj. ljudi gledaju sa nadvoznjaka, podvoznjaka, pumpi i okolo. bar njih hiljadu. hoces da kazes da su njih 1000 gledali kako cia bia fbi dolazi sa sleperom i slaze krhotine koje ce 20 telecvizija da slika. samo to te pitam? nista drugo. posle mozemo o klipovima.

- - - - - - - - - -

Ma kazem ti, nije problem. samo mi daj SVOJE objasnjenje onoga sto sam te pitao. alo? znaci tomahavk ulece u zgradu. zaustavlja se saobracaj. ljudi gledaju sa nadvoznjaka, podvoznjaka, pumpi i okolo. bar njih hiljadu. hoces da kazes da su njih 1000 gledali kako cia bia fbi dolazi sa sleperom i slaze krhotine koje ce 20 telecvizija da slika. samo to te pitam? nista drugo. posle mozemo o klipovima.

moras biti otvoren za diskusiju. ako zelis da ide u tvom smeru, daj meni argument. eto. :)

- - - - - - - - - -

Letenje na simulatoru i avionu velicine Maybach-a( figurativno ) je isto kao i da leti avionim koji je prevozi 200+ putnika. Avion od 6t i avion od 300t+ su bas iste stvari isto se ponasaju pri naletima vetra, pri istim brzinama..

[v

Naravno. samo da znas da su na svim letovima piloti aviona ubijeni oko minut ili dva pre udara. do tad su '' vozili gde im se kaze'' . :)
 
Ma kazem ti, nije problem. samo mi daj SVOJE objasnjenje onoga sto sam te pitao. alo? znaci tomahavk ulece u zgradu. zaustavlja se saobracaj. ljudi gledaju sa nadvoznjaka, podvoznjaka, pumpi i okolo. bar njih hiljadu. hoces da kazes da su njih 1000 gledali kako cia bia fbi dolazi sa sleperom i slaze krhotine koje ce 20 telecvizija da slika. samo to te pitam? nista drugo. posle mozemo o klipovima.

- - - - - - - - - -



moras biti otvoren za diskusiju. ako zelis da ide u tvom smeru, daj meni argument. eto. :)


Pa odgovorio sam ti, niko nije video. Ni jedan svedok nije rekao da je video avion da udara u pentagon, ni jedna kamera ga nije snimla, pazi Pentagon, najvaznije sediste Americkog instrumenta moci nije snimilo avion kako uadara u nju i jedini snimak je snimljen kamerom kao i oni snimci NLO-a,

Kakva tebe diskusija zanima, vec sam ti sve rekao a ti ama bas nista. Niti si pogledao clip, niti bilo sta.
 
Pa odgovorio sam ti, niko nije video. Ni jedan svedok nije rekao da je video avion da udara u pentagon, ni jedna kamera ga nije snimla, pazi Pentagon, najvaznije sediste Americkog instrumenta moci nije snimilo avion kako uadara u nju i jedini snimak je snimljen kamerom kao i oni snimci NLO-a,

Kakva tebe diskusija zanima, vec sam ti sve rekao a ti ama bas nista. Niti si pogledao clip, niti bilo sta.
Ma nije problem. samo meni objasni kako su cia i fbi izveli ovo. :


za 15 minuta napraviti takav scenario? mene to zanima. tvoja teorija. da cujem.
 
Naravno. samo da znas da su na svim letovima piloti aviona ubijeni oko minut ili dva pre udara. do tad su '' vozili gde im se kaze'' . :)

Ko to kaze? Avanicni izvestaj? Kako da ne. Opet, nauciti da vozis ( pilotiras ) u simulatoru nije tesko, nije tesko okrenuti avion i usmeriti ga ka najviljnoj zgradi i drzati tako usmerenog. Pilot im nije potreban. A za Pentagon ti mislis da ce pilot da se zapuca u njega zato sto ovaj preti da ce da ga zakolje? Koja je to logika leba ti?Sta da se nije nadao da ce da prezivi?

Hajde objasni ti meni, kako neuki terorista bez dana upravljanja purnickim avionom uspeva da izvede manevar ( leti par m iznad zemlje ) sto je fizicki nemoguce sa tim avionom usled pritiska koji bi stvorio...


Evo ti jos jedan clip, ako ti nije mrsko pogledaj....

- - - - - - - - - -

Kakvih 15min, o cemu ti pises I udostoji se da ogovoris na moja pitanja. Dok ne odgovoris bices ignorisan....
 
Ko to kaze? Avanicni izvestaj? Kako da ne. Opet, nauciti da vozis ( pilotiras ) u simulatoru nije tesko, nije tesko okrenuti avion i usmeriti ga ka najviljnoj zgradi i drzati tako usmerenog. Pilot im nije potreban. A za Pentagon ti mislis da ce pilot da se zapuca u njega zato sto ovaj preti da ce da ga zakolje? Koja je to logika leba ti?Sta da se nije nadao da ce da prezivi?

Hajde objasni ti meni, kako neuki terorista bez dana upravljanja purnickim avionom uspeva da izvede manevar ( leti par m iznad zemlje ) sto je fizicki nemoguce sa tim avionom usled pritiska koji bi stvorio...


Evo ti jos jedan clip, ako ti nije mrsko pogledaj....

- - - - - - - - - -

Kakvih 15min, o cemu ti pises I udostoji se da ogovoris na moja pitanja. Dok ne odgovoris bices ignorisan....

Ja sam te lepo pitao za tvoje misljenje. sve je mirno kul oko pentagona i pred ruljom se odjednom stvore krhotine i srusene bandere, sjeban taksi. samo sam te to pitao. pri tom to sto je udarilo u pentagon nije izazvalo eksploziju i razletanje delova pentagona (zidovi, prozori... ) okolo. samo pitam za tvoje misljenje. nista drugo.

- - - - - - - - - -

Hajde objasni ti meni, kako neuki terorista bez dana upravljanja purnickim avionom uspeva da izvede manevar ( leti par m iznad zemlje ) sto je fizicki nemoguce sa tim avionom usled pritiska koji bi stvorio...



Evo ti jos jedan clip, ako ti nije mrsko pogledaj....

- - - - - - - - - -

Kakvih 15min, o cemu ti pises I udostoji se da ogovoris na moja pitanja. Dok ne odgovoris bices ignorisan....

to bi mogao svako sa osnovnom obukom koju su imali svi teroristi. da slete na aerodrom ne, ali da se zakucaju da. :) mogao bih i ja, ti, sizif. pa cak i budaaala. mada bi on vrv omasio i zakucao se u mek donald iza pentagona.
 
Ja sam te lepo pitao za tvoje misljenje. sve je mirno kul oko pentagona i pred ruljom se odjednom stvore krhotine i srusene bandere, sjeban taksi. samo sam te to pitao. pri tom to sto je udarilo u pentagon nije izazvalo eksploziju i razletanje delova pentagona (zidovi, prozori... ) okolo. samo pitam za tvoje misljenje. nista drugo.

- - - - - - - - - -



to bi mogao svako sa osnovnom obukom koju su imali svi teroristi. da slete na aerodrom ne, ali da se zakucaju da. :) mogao bih i ja, ti, sizif. pa cak i budaaala. mada bi on vrv omasio i zakucao se u mek donald iza pentagona.

Jel si znao da je Bus imao zakazno sletanje na Heliodrom ( bas kod pentagona ) za 11.09 i da je sve bilo puno agenata, koji su mogli da rade sta zele :) Sta cemo sada :) Niko nije video srusene bandere, jedna je pala a druge kao da su polegnute dole a ne sasecene tako sto je avion udario u njih? takodje avion koji je leteo na par m od zemlje pri brzini od 500km/h+ bi morao motorima da unisti zemlju, pobaca sve, ocerupa lisce sa drveca a ne da srusi par bandera ( iliti samo jednu ). Kako objasnavas da nisu nadjeni delovi aviona ( veci delovi ) nakon sto je navodno udario u Pentagon i to da su delovi koji su nadjeni identicno ofarbani i slicne velicine kao delovi krstarece rakete?

To niko ne bi mogao, cak ni profesionalni piloti. Da lete par m iznad zemlje, izvode manevre i to sve pri toj brzini. Uzmi MFS i pokusaj da izvedes istu putanju, ista brzina, isti avion i da odrzavas visinu od par m iznad zemlje nekih 500m. bas me zanima iz koliko puta ces uspeti.To je manevar neuporedivo komplikovaniji od sletanja na cistu pistu pri brzini koja je par puta manja od te kojom je navodno isao avion...
 
Ja sam te lepo pitao za tvoje misljenje. sve je mirno kul oko pentagona i pred ruljom se odjednom stvore krhotine i srusene bandere, sjeban taksi. samo sam te to pitao. pri tom to sto je udarilo u pentagon nije izazvalo eksploziju i razletanje delova pentagona (zidovi, prozori... ) okolo. samo pitam za tvoje misljenje. nista drugo.

- - - - - - - - - -



to bi mogao svako sa osnovnom obukom koju su imali svi teroristi. da slete na aerodrom ne, ali da se zakucaju da. :) mogao bih i ja, ti, sizif. pa cak i budaaala. mada bi on vrv omasio i zakucao se u mek donald iza pentagona.

e moj snosaj...

Prvo, postavljeni su ti klipovi, cak i dat prikaz, od strane forumasa a ti i dalje ono..

Nego, da te pitam, kakvo ti je znanje Engleskoga jezika i razumevanje , kada se i pise i prica.

dadoh i pismene dokaze, dadoh i video ,koje prate, posle istrage , sta se desilo.

dato je i samo priznanje silvestera, da je naredio da se zgrada rusi, neg dal si cuo za kompanije Enron...koja se nalazila pod istragom za proneveru na desetine milijardi... i dokazi , odose u pizdu materinu i niko nije osudjen...

imas i u video klipu, kako je policajac , na poziv, gospodje, uhapsio , one koji su gledali i uzivali u rusenju...Ah da to je samo mosad.

kuku, pa i dohvatili su i kombi, sa punim eksplozivom kod mosta...i da i oni su pusteni,

Ali , da bi i mogao da ista diskutujes i da trazis dokaze, Sedi , gledaj, take a note, write, what in your opinion is not correct and let see.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top