Zasto SNS vlast stalno napada Grčku pred turističku sezonu a reklamira Hrvatsku?

Akset

Primećen član
Poruka
598
Autorska tema

Pred svaku turisticku sezonu vec tradiocinalna SNS vlast napada Grcku. Nikome nije jasno zasto je to tako ali se zna da je upraov za vreme SNS vlast pocela promociaj hrvatske. tako je RTS preko emsisije SAT poceo da radi patrole do hrvatske upravo za vreme vlasti SNS kako bi promovisao hrvatsku.
Sada da vidimo:
Grci su bili uzdrzani na poslednjem glasannju
Nisu priznali Kosovo i Metohiju
Mislim da nikada nisu slali okupacione vojnike na Kosovu i Metohiju i nisu hteli da ucestvuje u bo,bardovanju 1999 iako su bili clan nato.
Stavise, po Grckoj su odrzavani veliki antinato protesti


Sa druge strane svi znamo sta su i kos tzv. hrvati.
Ali oni su sada glasali za osusu Srbije
Priznaju nezavisnost Ksoova i Metohije
Imaju okupacionu vojsku na Kosovu i meothije, koju, gle, cuda niko ne pipa.
Na svakom koraku gd emogu saplicu Srbe i Srbiju, ukidaju rpava Srbima po hrvatskoj....
 
Stvar je u tome da mi koji živimo u Hrvatskoj vjerujemo da smo predobri za takve poslove pa to ostavljamo gastarbajterima. Pohvalno je da vi niste takvi. :ok:
Ne, nego ste se zavukli u EU fondove ili ste na državnim jaslama a ostatak ljudi mora da beži iz Hrvatske jer nema posla i nema te privilegije. Njih niko ne subvencioniše.
 
To je igleda tacno.
Samo pominje ustase dok po vladi Srbije hrvati orgijaju. Ima ih vise u vladi srbije nego vladi tzv. hrvatske.

Па, успео је немогуће. Односи Србије и Хрватске су никад бољи у новијој историји.
Наравно, испод жита. За јавност се глуми корисно непријатељство.
 
Samo da kažem nešto vama svima koji toliko napadate Državotvornu Serbsku Naprednu Stranku- Partija je mnogo, ali je Srbija Jedna! Svi moramo da budemo Jedno! Jer Srbija je iznad svega i svih partija, sem Državotvorne Partije, oko koje su svi dužni da se okupe!

Само ако добијем мараму и капу, ко ономад... :hahaha:
 
Па, успео је немогуће. Односи Србије и Хрватске су никад бољи у новијој историји.
Наравно, испод жита. За јавност се глуми корисно непријатељство.

Ne glumi. On samo napada ustase, ne hrvatsku. Covek transparentan.
Klanja se onim njihovim generalima...
 
Ja letujem i u jednoj i u drugoj državi. Mene zaista ne interesuju reklame. Sama vidim i procenjujem.

Što se Grčke tiče, najbolje je kao i sad, da držimo odnos poštovanja bez tih epiteta bratski etc.

Slazem, Grci su trgovci.
Medjutim, zasto ih stalno napada a nisu ucinili ni priblizno loseg kao neki druge koje u tajnosti promovise?!
 
Slazem, Grci su trgovci.
Medjutim, zasto ih stalno napada a nisu ucinili ni priblizno loseg kao neki druge koje u tajnosti promovise?!

Tačno je da je SNS nagrnuo na hrvatsko primorje.. recimo od korone. Do tada je autoput prema Zagrebu u delu sa naše strane bio katastrofalan, da se nije moglo voziti više od 80 na sat. Posle toga je renoviran i sad je extra.

Zašto. Pa otkrili su da Hrvati ne jedu ljude pa se sa tim valjda oduševili :mrgreen:

Istra, Kvarner su bezbedni. Dalmacija ne znam, ali pretpostavljam da je malko drugačije.
 
Tačno je da je SNS nagrnuo na hrvatsko primorje.. recimo od korone. Do tada je autoput prema Zagrebu u delu sa naše strane bio katastrofalan, da se nije moglo voziti više od 80 na sat. Posle toga je renoviran i sad je extra.

Zašto. Pa otkrili su da Hrvati ne jedu ljude pa se sa tim valjda oduševili
:mrgreen:


Istra, Kvarner su bezbedni. Dalmacija ne znam, ali pretpostavljam da je malko drugačije.


Krenulo je to ranije. Dovodili su hrvatske prostituke pa ih vodali kao trofeje po Srbiji.A ove sve rade za njihovu sluzbu. To samo govori na kome su nivou te osobe.
Negde je ozbiljnije usoljavanje SNS kadra po hrvatskoj krenulo sa Brnabom, kada su videli da se Brnaba svako leto brcak po nekoliko meseci pa postade premijer pa oni krenuse da i oni nesto postanu. I pored toga sto stalno kukaju za Jasenovcem za nesrecni narod.

Ali mi i dalje nije jasno sta im smeta Grcka?
 
Окрени, обрни, бар милион грађана Србије сваке године летује у Грчкој. Нема ту никакве конкуренције.
Letuju ljudi iz Srbije i u Crnoj Gori nego zbog nabeđenih ljudi ih je stid da o tome govore. Mislim da je Crna Gora druga omiljena destinacija stanovnika Srbije. Treća je Hrvatska pa sve ostale.
 
Ja sam bila otvorenog duha 9a sam za vreme korone jedino mogla otići za HR sa onim testom. Tada sam naišla na extra ljude koji su mi iznajmili smeštaj na krku i posle sam kod istih ljudi bila više puta sa klincima. Lepo nam je tamo, idem svojim kolima, ne osećam se kao da sam u nekoj čudnoj zemlji, posebno što ima više stranaca no hrvata samih, dakle memam reči protiv. Blizu je. No, prošle godine je bio prenatrpan autoput u delu ZG Rijeka i vozila sam bukv 4 sata tu deonicu. Drugo, skup je autoput, 50 eura tamo i nazad.

Ove god vozim za Grčku.

Mislim da je SNS jedna grupacija ljudi koje vode interesi. Nema tu puno priče
 
Ako idete da Srbujete ostanite kući najlepši su uslovi za to.
Ako idete na pravi odmor, a pod odmor mislite mir,tišinu,more i hobotnicu na grilu,idite tamo gde Srba (i mlađanih Engleza ili Kineza svih sorti) nema u buljucima, znači gde je malo skuplje ili neistraženo.

Svi ostali koji su u kategoriji "između" po volji i afinitetima.

Ali ako idete negde jer vam je bitno ko je šta od političara rekao, glasao ili bilo šta slično...a naročito jer ti stranka ili Vučić kažu...e onda ne idite nigde nego se ubijte lepo jer niste vi za život uopšte...nevezano za letovanje ;)
 

Back
Top