Zaśto se u Srbiji ne slavi Mardi Gras a upražnjava se Crni Petak i Valentajn Dej?

Cekaj bre, ima vise gej parada, prosle godine bile dve, pretprosle bile dve ili tri....
Nisi u toku , to mora redovno da se dzara....
Pa koliko vidim izabrane su Zapadne manifestacije u kojima se samo gura u dupe svrbljivo
Gej parada - konkretno
Crni Petak i Valentajn Dej - potencijalno

Mnogo smo alav narod
 
Što neki vole od Zapada da uzmu samo šta njima odgovara to nije zdravo. Gej Parada i Crni Petak su uzeli jer se tu trpa u dupe ali za Mardi Gras "nisu čuli" i "ko to još slavi?"
Ja sam juče bio šokiran da privatne Njemačke firme puštaju radnike po nedelju dana da se spreme za karneval Debeli Utorak i još im daju punu platu.
Ja ne znam odakle Njemački privatnik nadje 3.000 evra za svakog radnika a ne radi a kod nas za 300 evra moraš se oteliš za slobodan dan.


url


NOTMC_47550_23e70d9e-dcbf-4b35-b1af-769951817f1c.jpg


Zašto Srbi ne idu u korak sa Evropom i za karneval a ovamo trube mesec dana unapred za gej paradu?
Da se ljudi opuste druže ili po seljački da se vrne do sela da se uznu neke stvari zbog sebe, beš karneval.

Seljačka je ovo država koja je lako prihvatila gej paradu
A bili smo isto pod Rimljanima tako da nemoj da mi se pravite neprosvećeno zatucani...
Takve praznike slave debili kao ti. ja ne slavim nista od tog smeca.
 
Не разумем шта се ви сви мрштите на празнике попут Халовина (заосталом још од времена старих Словена Срба) а не смета вам жидов столар што хода по води и његово учење жврљано арапским словима и проповедано језиком где стално искашљују песак? Оно, ако питаш Драгана Јовановића ради се уствари о Ристи из Охрида, ал ајд сад...
 

Back
Top