Зашто НАТО сад не бомбардује Америку због кршења људских права?

Počeo sam učiti srpski, nije lako ,ali mora se.
Pikiram mjesto oblasnog načelnika kad dođete na tenkovima. Cvijeće počelo cvasti, tako da požurite. Sad il nikad!
Зашто ти мислиш да си провокативан? Мислиш да ако си довољно глуп да ће то неког да изнервира? Оно, појавиш се негде сав смрдљив и распао и сви попизде? То ти је ниво?
 
Зашто ти мислиш да си провокативан? Мислиш да ако си довољно глуп да ће то неког да изнервира? Оно, појавиш се негде сав смрдљив и распао и сви попизде? То ти је ниво?
Nema provokacije, vidiš da vam se ulizujem
 
Nema provokacije, vidiš da vam se ulizujem
Треба да схватиш да си међу нама и да си нижег коефицијента интелигенције.Ми имамо толеранцију за глупе и ментално поремећене људе, али све има своје мере.Ниси провокативан, ниси зајебани батица, ниси битан, ништа не постижеш. Разумеш?
 
Počeo sam učiti srpski, nije lako ,ali mora se.
Pikiram mjesto oblasnog načelnika kad dođete na tenkovima. Cvijeće počelo cvasti, tako da požurite. Sad il nikad!

Neće trebati tenkovi.

Kralj će doći na belom konju, a vi ćete po ko zna koji put u transu bacati neko cveće i nećeta znati ko je !
 
p
Koliko stotina miliona putinovih istomišljenika će pomreti kao psi, u tom konfliktu?

Hvala.
a pre 10 godina ti si govorio da je gradjanski rat u americi fantazija...................a sada si vec spreman na globalne kalkulacije kao posledice onog sto si tvrdio da se nikada dogoditi nece.

Trosis vreme ovde na forumu. Od pocetka si provaljen i jedino jos ja napisem po neki komentar na tvoje fantazije......iz sazaljenja......ostalima si doqurcio.
 
Зашто ти мислиш да си провокативан? Мислиш да ако си довољно глуп да ће то неког да изнервира? Оно, појавиш се негде сав смрдљив и распао и сви попизде? То ти је ниво?
Vidim ja da ti sve doslovno shvaćaš jer si imbeligentan.
 
Hehehe opet si ostao bez teksta, pa te resetiralo na tvoje osnovne funkcije.
Sad ćeš opet o dupetina, pimpecima, pušenju istoga i ostalim gej stvarima.
Хехехехе, јој што си ме изпровоциро сада. Знаш, ти си сељачина обична. Да ти појасним, сељак, то је господин човек, слободан човек, а сељачина је сеоска будала која је приспела у град и помислила да је сада интелектуална елита и да је бољи од других. Дакле бедник који се гребе од господе за кору хлеба и чека у нади да се господа дигну са стола да поједе и попије оно што је остало иза њих. Укратко, ти си хрват.
 
Хехехехе, јој што си ме изпровоциро сада. Знаш, ти си сељачина обична. Да ти појасним, сељак, то је господин човек, слободан човек, а сељачина је сеоска будала која је приспела у град и помислила да је сада интелектуална елита и да је бољи од других. Дакле бедник који се гребе од господе за кору хлеба и чека у нади да се господа дигну са стола да поједе и попије оно што је остало иза њих. Укратко, ти си хрват.
Vidim sve znaš. Kako ide prošenje?
Da, ja sam Hrvat, opet si pogodio.
Tvoja imbeligencija je izvanredna.
 
Vidim sve znaš. Kako ide prošenje?
Da, ja sam Hrvat, opet si pogodio.
Tvoja imbeligencija je izvanredna.
Јао как ме провоцираш, сав сам у боли, у растројству, ударам главом у тврде објекте, тражим оштре прејдмете да се исјећем.
 

Back
Top