Zasto mi je tema izmenjena na religiji? Nikakvo objasnjenje!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.277
Zasto mi je tema izmenjena ? Nikakvo objasnjenje !!!

Juce sam otovrio temu na religiji

Sta za vas licno predstavlja bozic?​

https://forum.krstarica.com/threads/sta-za-vas-licno-predstavlja-bozic.963414/
Vidim da je moderator ( ne znam koji ) izvrsio izmene, i izbacio ceo moj tekst sa slikama ?!
Poslednja izmena od moderatora: danas u 11:50

Od cele teme ostao je samo naziv teme i smajliji...

Otvorim temu, koja se izmeni - tako sto se izbaci ceo tekst ?!
Ja sam postavio izjave i slike nasa tri poznata naucna radnika, koji su cesto u medijima, i svako je rekao sta za njega predstavlja bozic
Evo kako je izgledalo :
Kako bih voleo, kad bi to bilo moguce, da u teglici zarobim malo bozicnog duha i onda te teglice mogu da otvorim kad mi zatreba.
Dejan Lucic

DEJAN-LUCIC.jpg

Bozic je neophodnost. U godini mora da postoji makar jedan dan da nas podseti da smo na ovoj planeti i zbog neceg drugog, a ne samo zbog nas samih.
Miroljub Petrovic
hqdefault.jpg

O, jos jedan bozicni tv specijal. Kako je dirljivo da nam smisao bozica prenose secerne vodice,brza hrana i pivo...Ko bi ikada pomislio da ce se potrosnja . popularna zabava i duhovnost tako skladno izmesati.
Nada Kostic
maxresdefault.jpg

Sta je problem sa ovim javnim radnicima i njihovim izjavama o bozicu ???!!!
Koji je razlog da se iz teme izbace ove javne licnosti i njihove izjave , i da moderator ne napise nikakvo objasnjenje ?
:think:
 
Pa, sad da li je krivica na njima ili na nama?
Ne želim da okrivim ikoga za svoje postupke.
A, i da želim, verujem da će Božiiji sud uvek biti najbolji.
Моја није сигурно. Ја сам више за то да им се суди на овоземаљском свету. После нека се поткосурају са Богом.
 
Zasto mi je tema izmenjena ? Nikakvo objasnjenje !!!

Juce sam otovrio temu na religiji

Sta za vas licno predstavlja bozic?​

https://forum.krstarica.com/threads/sta-za-vas-licno-predstavlja-bozic.963414/
Vidim da je moderator ( ne znam koji ) izvrsio izmene, i izbacio ceo moj tekst sa slikama ?!
Poslednja izmena od moderatora: danas u 11:50

Od cele teme ostao je samo naziv teme i smajliji...

Otvorim temu, koja se izmeni - tako sto se izbaci ceo tekst ?!
Ja sam postavio izjave i slike nasa tri poznata naucna radnika, koji su cesto u medijima, i svako je rekao sta za njega predstavlja bozic
Evo kako je izgledalo :
Kako bih voleo, kad bi to bilo moguce, da u teglici zarobim malo bozicnog duha i onda te teglice mogu da otvorim kad mi zatreba.
Dejan Lucic

Pogledajte prilog 1269913
Bozic je neophodnost. U godini mora da postoji makar jedan dan da nas podseti da smo na ovoj planeti i zbog neceg drugog, a ne samo zbog nas samih.
Miroljub Petrovic
Pogledajte prilog 1269918
O, jos jedan bozicni tv specijal. Kako je dirljivo da nam smisao bozica prenose secerne vodice,brza hrana i pivo...Ko bi ikada pomislio da ce se potrosnja . popularna zabava i duhovnost tako skladno izmesati.
Nada Kostic
Pogledajte prilog 1269919
Sta je problem sa ovim javnim radnicima i njihovim izjavama o bozicu ???!!!
Koji je razlog da se iz teme izbace ove javne licnosti i njihove izjave , i da moderator ne napise nikakvo objasnjenje ?
:think:
Pa ne znam ovi ikovi ne idu uz Bozic, vise da si postavio na ludaci i teorije zavere, mozda bi proslo ;p
 
Zasto mi je tema izmenjena ? Nikakvo objasnjenje !!!

Juce sam otovrio temu na religiji

Sta za vas licno predstavlja bozic?​

https://forum.krstarica.com/threads/sta-za-vas-licno-predstavlja-bozic.963414/
Vidim da je moderator ( ne znam koji ) izvrsio izmene, i izbacio ceo moj tekst sa slikama ?!
Poslednja izmena od moderatora: danas u 11:50

Od cele teme ostao je samo naziv teme i smajliji...

Otvorim temu, koja se izmeni - tako sto se izbaci ceo tekst ?!
Ja sam postavio izjave i slike nasa tri poznata naucna radnika, koji su cesto u medijima, i svako je rekao sta za njega predstavlja bozic
Evo kako je izgledalo :
Kako bih voleo, kad bi to bilo moguce, da u teglici zarobim malo bozicnog duha i onda te teglice mogu da otvorim kad mi zatreba.
Dejan Lucic

Pogledajte prilog 1269913
Bozic je neophodnost. U godini mora da postoji makar jedan dan da nas podseti da smo na ovoj planeti i zbog neceg drugog, a ne samo zbog nas samih.
Miroljub Petrovic
Pogledajte prilog 1269918
O, jos jedan bozicni tv specijal. Kako je dirljivo da nam smisao bozica prenose secerne vodice,brza hrana i pivo...Ko bi ikada pomislio da ce se potrosnja . popularna zabava i duhovnost tako skladno izmesati.
Nada Kostic
Pogledajte prilog 1269919
Sta je problem sa ovim javnim radnicima i njihovim izjavama o bozicu ???!!!
Koji je razlog da se iz teme izbace ove javne licnosti i njihove izjave , i da moderator ne napise nikakvo objasnjenje ?
:think:
Nisu to nikakvi naučni radnici to su šarlatani.
 
Lučić je neki... nema šta on da priča o Božiću, čovek je opijen moćima drugih vera i religija,. nema blagoslov da propoveda Srbima.
Moj omiljeni dr Petrović... niko mu nije dao blagoslov da propoveda Srbima.
Ovo treće, ova gospođa i ne znam ko je.
Dakle, Forum je napravio selekciju krajnje pravično.
@Nikita Kulganov
Imas i ovaj odgovor

Tema se zakljucava
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top