Zasto je pojedincima dozvoljeno :

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
То је ОК.
То је сада модерно.

Колико често мислиш на њега?

Vrlo kao i na Tebe i kako da se volimo u poljima zita

ovo je za Pitanja o forumu jer nije predlog već pitanje

Premesti gde treba ako mislis da treba nemam problem gde stoji ovo moje pitanje :D
 
Lako se provali ko koristi drugi nalog, niko ne moze da glumi drugu osobu :P

ne bih se slozio sa tobom ... dovoljno dugo smo na forumu da znamo da ima "talenata" (da ne kazem psihopacijenata) koji se predstavljaju i koa zene i kao muskarci ...

Лако се провали али....џеги може по десет налога и да се пријављује по хиљаду пута?

On/a se vise i ne skriva a pogotovo Suzna Mancic u sto slika :lol:
 
Pa pazi, svi prepoznaju Dzeg, to samo govori o karakteru osobe.
Ja bi ugasio nalog kada bi jami trajno banovali , jbt svi pisu jedno te isto sem nje ... Rusija u srcu , pu-tler nam je mio i drag etc

Лако се провали али....џеги може по десет налога и да се пријављује по хиљаду пута?
Naravno , ne moras da zamaras svoje ruske ganglije ... a sa druge strane sns botovi koji se samo kote ti ne smetaju kada hvale bracu ruse z:D
 
Ja bi ugasio nalog kada bi jami trajno banovali , jbt svi pisu jedno te isto sem nje ... Rusija u srcu , pu-tler nam je mio i drag etc


Naravno , ne moras da zamaras svoje ruske ganglije ... a sa druge strane sns botovi koji se samo kote ti ne smetaju kada hvale bracu ruse z:D
I ja, ostalo je jako malo zanimljivih ljudi jer zasto bismo mlatili praznu slamu sa Tihijem oko ruskog naoruzanja.
Koga to zanima moze da nadje na ozbiljnim sajtovima.

Heh, nije jedina :P
Samo sto patoloski mrzi Srbiju...
Zivi u Srbiji, ima pravo da je voli ili ne voli.
 
DA

- imaju vise naloga koje paralelno koriste

- menjaju nickove na mesecnom nivou

- imaju preko 6 naloga sa kojih pisu



Hvala unapred na odgovoru :)
Ja recimo ne znam ko si ti, zbog tebe nikada ne bih ovde ni boravila,. ali je osoba zbog koje si i otvorio
ovaj besmislen topik za razliku od tebe zanimljiva jer forumi zive od raznolikosti, a samo neke, aj da ih
nazovem kontraverzne osobe u stanju su da diskutuju bez nekog shablona. Ta osoba tebe ni na koji nacin
ne ugrozava.
 
Ако је ово уперено против Јамике, тренутни ник је "Specimen Assault", апсолутно сам против било каквог бана или казне. Ви нисте свесни, тако лудо створење се не среће сваки дан. Од када пратим њен рад, променила је најмање 30 различитих никова, где је у дану остављала више стотина ретардираних порука и максимално троловала форум. Али троловала је и тролује форум на начин где сада психијатри прате њен рад. Дакле правда за Јами, немојте да је банујете. Болест не бира, није она крива.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top