Zašto Hrvati nisu revoluconarni kao Srbi ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nijednom, ali da se razumemo, za mene su Srbi koji svraćaju na njihove forume jednako iskompleksirani kao i Hrvati koji svraćaju ovde. Koga bre više zabole za sve to, voleo bih da od sad pa doveka nikad ništa ne čujem o Hrvatima, pa makar to značilo zaboraviti i srpske žrtve pale od njihove kame.

Slažem se ali govorim o reciprocitetu.

Mada, nije ni važno.

Sve će ostati kako jeste, tako da je ovo uzaludno trošenje tastature.

Ali kada sam već tu čisto bih poručio sUsjedima da im se pomokrim na državu, zastavu i himnu.

Hvala na pažnji i laku noć.

:hvala:
 
Znamo, znamo dočekali vas sa cvijećem i toplim burekom...većinu..

Kada vam je tako dobro u Srbiji šta ne zaboravite svoje vukojebine??

Што да заборавимо. И ако додирнеш висине, не заборављај оно оклен си поника!
Едан мој рођак је бизнисмен, рођен у Далмацији а доша је у Србију почетком 1970-их ки средњошколац.
Кад му је едном приликом прије 15-ак година био потребан рвацки пасош уопште није иша у рвацку да га вади, већ у вашу амбасаду у Београду и добио га је за два дана. "Пара врти где бургија неће" што би се рекло https://vukajlija.com/para-vrti-gde-burgija-nece
 
Ne možemo da spavamo...

Očekujemo vaše gerilce napokon...

Гледајте ви шта ћете са вашим Шкуторима и Далмошима спобним за транге франге по Загребу и другим већим градовима.
Пуштите ви Крајишнике, Црногорце и наше Босанце и Херцеговце у Србији, они нису ваша брига.
 
Што да заборавимо. И ако додирнеш висине, не заборављај оно оклен си поника!
Едан мој рођак је бизнисмен, рођен у Далмацији а доше је у Србију почетком 1970-их ки средњошколац.
Кад му је едном приликом прије 15-ак година био потребан рвацки пасош уопште није иша у рвацку, већ у вашу амбасаду у Београду и добио га је за два дана. "Пара врти где бургија неће" што би се рекло https://vukajlija.com/para-vrti-gde-burgija-nece
Misliš putovnica??
 
Гледајте ви шта ћете са вашим Шкуторима и Далмошима спобним за транге франге по Загребу и другим већим градовима.
Пуштите ви Крајишнике, Црногорце и наше Босанце и Херцеговце у Србији, они нису ваша брига.
Mi eto pustili...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top