Zasto forum je postao toliko desnicarski?

Kao sto rekoh, tebi je dobro jer pripadas tom miljeju, ali presudice drugi koji malo sire vide.

Лично мислим да си и ти десничар

Сад већ газиш по јако танком леду јер си стигао и до пресуда.Наставићемо сутра ако не испослушеј неку "песуду" дотле.

а тиииии ... ти си толико десно да никад ни у сну неможеш бити центром а камоли лево како си у својој глави
 
Тачно али ти ниси одговорио на оно због чега сам ти се обратио, него покушаваш да скретањем са теме да се извучеш.
Ако причамо о неком демократском третману онда је Крстарица врло високо котирана, нарочито у односу на околину из суседних држава бивше државе.
Што се тиче оих које си поенуо као разне полове , ја нисам и никада био присталица никога од њих и сматрам их само различитим нијансама пост титоистичког хаоса против кога сам био од малена.

Пост хаос нема благе везе са ЈБТ

Намножило се оних којима се могло да не ради ... Све Србенда до србенде

Нису на крај изашли са Словенцима Хрватима Балијама Мрчогорцима Шиптарима .... и продубили

међусобно српско нејединство

Изгледа да си пројектовао од младости адолесцентску 'побуну' на 'ЈБТизам'.. ... и још си у том 'филму'
 
Poslednja izmena:
Ovo nema veze sa drugim forumima vec sa ovim, sto ima izuzetno politicki mjesovitu populaciju, a moderatori na doticne pdf su uniformni.

Сајт ј еприватно власништво и намењен заради .. Тако да СВЕ што се на њему дешава је ИСКЉУЧИВО у том смислу постављено
 
Пост хаос нема благе везе са ЈБТ

Намножило се оних којима се могло да не ради ... Све Србенда до србенде

Нису на крај изашли са Словенцима Хрватима Балијама Мрчогорцима Шиптарима .... и продубили

међусобно српско нејединство

Изгледа да си пројектовао од младости адолесцентску 'побуну' на 'ЈБТизам'.. ... и још си у том 'филму'
Тачно ! Али последице "ЈБТизма" живимо и данас и то не може да се порекне
Не помаже сво ово пресвлачење у дугине боје. :sad2:
 
Pa koliko to godina ej! Tito umro prije 45 g a komunizam pao prije vise od 35 god. To je toliko davno da imam utisak to je samo dobar izgovor sto se nema volje i umjeca da se izgradi dobro drustvo.
Ја говорим о последицама које тај режим створио и оставиио .Да ли знаш која је највећа победа ђавола над човеком ? Његова највећа победа је када је убедио човека да не постоји..На овом примеру се јасно види.
 
Ја говорим о последицама које тај режим створио и оставиио .Да ли знаш која је највећа победа ђавола над човеком ? Његова највећа победа је када је убедио човека да не постоји..На овом примеру се јасно види.
pricas o posljedicama nakon vise od 35 god?Njemacka se od Hitlera u 10 god oporavila ej.
Kad ce da se te posljedice odstrane? Kad se naprave institucije, stvori drustvena misao odnosno dobro drustvo do tad ce biti prica o posljedicama a ustvari je rijec o nehtjenju i neznanju kako u deset godina se pravi Dobro drustvo.
 
pricas o posljedicama nakon vise od 35 god?Njemacka se od Hitlera u 10 god oporavila ej.
Kad ce da se te posljedice odstrane? Kad se naprave institucije, stvori drustvena misao odnosno dobro drustvo do tad ce biti prica o posljedicama a ustvari je rijec o nehtjenju i neznanju kako u deset godina se pravi Dobro drustvo.
Ми још увек живимо у непромењеним границама и ако његове југославије више нема Србија је још увек од три дела од којих је један под окупацијом НАТО-а.То је само један од примера како се тај период његових одлука и даље одржава.
 
Ми још увек живимо у непромењеним границама и ако његове југославије више нема Србија је још увек од три дела од којих је један под окупацијом НАТО-а.То је само један од примера како се тај период његових одлука и даље одржава.

Na ovoj temi o politickom balansu forumu ti si:

1. Nazvao Tita djavolom
2. Tvrdio da ne postoje levica i desnica u Srbiji
3. Pozvao si na stvaranje Velike Srbije

Nevjerovatno. :lol:
 
Na ovoj temi o politickom balansu forumu ti si:

1. Nazvao Tita djavolom
2. Tvrdio da ne postoje levica i desnica u Srbiji
3. Pozvao si na stvaranje Velike Srbije

Nevjerovatno. :lol:
Да, па ?
А ти си показао да не знаш шта је метафора, да не знаш да многи политиколози у свету (како на западу тако и на истоку) тврде да термини Левице и Деснице више не одговарају данашњим кретањима у сфери политике.
Последњом квалификацијом си показао да сем политичке пропаганде не знаш баш ништа.
Ја нисам, нити уопште постоји идеја "Велике Србије" коју као баука користе српски душмани.
Ја сматрам да је риликом растакања зједничке државе било логично и исправно да свако изађе из те заједнице са оним са чим је и ушао.
Краљевина Србија је у заједничку државу ушла , ако пођемо од севера према југу, са територијама :Барање,Срема, Бачке и Баната,централног дела Србије и јужног дела Србије од кога су створени Косово и Метохија и Македонија у заједничкој држави касније.
 

Back
Top