Zasto forum je postao toliko desnicarski?

PDF istorija i pdf politika pogotovu. Moderatori su svi desnicari. Ljevicari i ljevicarske teme su stalno diskriminisani i pod sankcijama.

Kad cete postaviti ijednog ljevicara moderatora na pdf istorija/politika da se napravi neka ravnoteza?
ne postoje u Srbiji levica i desnica sem na papiru...imaš samo NATO opcije i jednu ANTI NATO opciju koja tebi smeta...
a to da li je neko sankcionisan zavisi od nivoa kulture u komunikaciji i moderatori tu rade prilično dobar posao po meni
 
Da li si za Tita, Cicu, ili ti je svejedno, moras da imas slobodu i zastitu ovdje za svoje stavove, jednakost, zato moderatori moraju biti raznolikih politika.
Па итекако је имате, али ти тражиш нешто друго.На којим то форумима у суседсто можаш и да помислиш на другачије изношење мишљења као што је то овде.Зато сте, осталом, и у оволиком броју овде.Да се не лажемо.
 
Па итекако је имате, али ти тражиш нешто друго.На којим то форумима у суседсто можаш и да помислиш на другачије изношење мишљења као што је то овде.Зато сте, осталом, и у оволиком броју овде.Да се не лажемо.

Pa bas zato ovaj forum ne bi trebalo da ima moderatore samo jednog politickog profila. Nego s obje strane.
 
ne postoje u Srbiji levica i desnica sem na papiru...imaš samo NATO opcije i jednu ANTI NATO opciju koja tebi smeta...
Koja je to nato opcija :hahaha: ? To je jedan promil koji zulja... Mnogo vise ima navijaca Arsenala u Srbiji... Sormaz je nato opcija, ali se nije kandidovao...Jedino ovi "Srbija na zapadu", ali nemaju ni pola procenta...
 
Po tvome nick-u, cirilici i retorici, vidi se da tebi je dobro ovdje. I to je poenta, zelimo jednakost za ovu drugu stranu.
А која је то "друга страна" која се овде осећа прикраћено ?И немој да се вадиш на левицу и десницу јер су те поделе у политци јш одавно преживеле и не стоје као квалификација .
 
А која је то "друга страна" која се овде осећа прикраћено ?И немој да се вадиш на левицу и десницу јер су те поделе у политци јш одавно преживеле и не стоје као квалификација .

Druga strana je ona koja misli da su Marinika, Ceda Jovanovic, Nenad Canak, i Djindjic heroji. A Milosevic/Seselj/Mladic, bruka.
 
Druga strana je ona koja misli da su Marinika, Ceda Jovanovic, Nenad Canak, i Djindjic heroji. A Milosevic/Seselj/Mladic, bruka.
Па што се обраћаш мени онда.Ја на такве квалификације уопште не реагујем и такве поделе сматрам лаичким и бесмисленим.
 
Ti si se meni obratio, ne ja tebi.
Тачно али ти ниси одговорио на оно због чега сам ти се обратио, него покушаваш да скретањем са теме да се извучеш.
Ако причамо о неком демократском третману онда је Крстарица врло високо котирана, нарочито у односу на околину из суседних држава бивше државе.
Што се тиче оих које си поенуо као разне полове , ја нисам и никада био присталица никога од њих и сматрам их само различитим нијансама пост титоистичког хаоса против кога сам био од малена.
 
Poslednja izmena:
Тачно али ти ниси одговорио на оно због чега сам ти се обратио, него покушаваш да скретањем са теме да се извучеш.
Ако причамо о неком демократском третману онда је Крстарица врло високо котирана, нарочито у односу на околину из суседних држава бивше државе.

Ovo nema veze sa drugim forumima vec sa ovim, sto ima izuzetno politicki mjesovitu populaciju, a moderatori na doticne pdf su uniformni.
 
Ovo nema veze sa drugim forumima vec sa ovim, sto ima izuzetno politicki mjesovitu populaciju, a moderatori na doticne pdf su uniformni.
Крстарица је српски форум.! То мораш да прихватиш ако си активан на њој.Модератори су врло различити али никога не дискриминишу или багатлишу, то не можеш да им пребациш.
 
Крстарица је српски форум.! То мораш да прихватиш ако си активан на њој.Модератори су врло различити али никога не дискриминишу или багатлишу, то не можеш да им пребациш.

Kao sto rekoh, tebi je dobro jer pripadas tom miljeju, ali presudice drugi koji malo sire vide.
 

Back
Top