• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Zasto Evropa snabdeva oruzjem Ukrajinu?

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
182.291
Poštovanje međunarnog prava je u našem interesu. Ono što možemo na svaki sto i pozovemo se,pa neka je to i sasvim formalno, uvek će da radi posao....u odlučnom trenutku.

Da li ti tvrdiš da sa teritorije Urajine na Rusiju nijei spaljena nijedna raketa pre počeka intervenvije, ako da, kako to objašnjavaš...
Pre početka invazije koliko znam nije. Doduše pisalo je u Informeru da je Ukrajina napala Rusiju, ali nećemo valjda to uzimati u obzir.

sasasta

Buduća legenda
Poruka
30.678
zasto to rade?
jasno je svima da ukrajina ne moze pobediti, kao sto ni mi nismo mogli da pobedimno nato.
prosta cinjenica.
dodatnim oruzjem samo se prolongira agonija i rastu zrtve na obe strane.
a na stranu sto se prolongira i agonija same evrope, cene skacu, standard pada svuda.

zasto evropa dodatnim snabdevanjem oruzja ukrajini sebi puca u nogu?
*dodatnim oruzjem samo se prolongira agonija i rastu zrtve na obe strane.*

isti su njima i rusi i ukrajinci , najvise ih vole mrtve

+ iskoristava se staro oruzje , ne moze da cuci u magacinima vecito

+ oslobadja se mesto za novo oruzje, cela industrija je zasnovana na tome, treba oni da rade

+ prati se situacija i procenjuju plusevi i minusi protivnika

+ uocava se koja su oruzja u buducnosti bitnija, vidis da amerikanci postepeno daju dalekometnije oruzje

+ bolje da ginu tamo neki nego mi

+baloni kapitalizma su prenaduvani, seka 2008 nije doprinela izduvavanju , korona je pomogla ili odmogla , zavisi kako se gleda

sve je veci jaz bogati-siromasni, mora se to nekako ispustiti malo + disciplinovanje svojih gradjana +

eliminisanje potecijalnih politickih protivnika

kao sto se vidi rat odgovara mnogima

Patata Caliente

Elita
Banovan
Poruka
23.582
zasto to rade?
jasno je svima da ukrajina ne moze pobediti, kao sto ni mi nismo mogli da pobedimno nato.
prosta cinjenica.
a na stranu sto se prolongira i agonija same evrope, cene skacu, standard pada svuda.

au, admin se uclanio u SNS

:lol:

Y

Yazeedi Shaytan

Gost
Poštovanje međunarnog prava je u našem interesu. Ono što možemo na svaki sto i pozovemo se,pa neka je to i sasvim formalno, uvek će da radi posao....u odlučnom trenutku.

Da li ti tvrdiš da sa teritorije Urajine na Rusiju nijei spaljena nijedna raketa pre počeka intervenvije, ako da, kako to objašnjavaš...
I, ko je po tebi prekršilac međunarodnog prava u slučaju "Buča?"

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.070
zasto to rade?
prosta cinjenica.

Обичај је да постављач теме сем питања да и неки свој одговор ... или бар анкету

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.070
ako nisi skapirao da u temi imam i misljenje onda jbg...ima vremena za tebe :D

Јаој што ти је мисленије

' јасно нам је свима .. да нећее .... да скаче ' парафраза

Ништа сунштински ....

Профит... Исти је одговор као и на то што 99% Срба иде у УСА ....

Да Заради на несрећи других

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.070
Zato što Evropa nema sirovine dok ih je Rusija puna. Zato je Amerika povela ovaj rato protiv Ukrajine i Rusije, davno. Zvanično od 2014. godine, ali je ret krenuo mnogo ranije.
Meni nije jasno zašto Rusija nije ovu akciju oslobađanja priznatih republika od Ukrajinske agresije započela pre par godina.

Зато што либерална управа над Русијом је проценила да ће више да заради ако сачека деценију после Одесе

Mystic+

Legenda
Poruka
73.123
Zato što Evropa nema sirovine dok ih je Rusija puna. Zato je Amerika povela ovaj rato protiv Ukrajine i Rusije, davno. Zvanično od 2014. godine, ali je ret krenuo mnogo ranije.
Meni nije jasno zašto Rusija nije ovu akciju oslobađanja priznatih republika od Ukrajinske agresije započela pre par godina.

Макиндер је то дефинисао још 1904.г.

susjed

Aktivan član
Poruka
1.083
5d980232d9ada848961a.jpeg

deda tripko

Aktivan član
Poruka
1.055
zasto to rade?
prosta cinjenica.

"war is not to win, is to maintain" I sve ovo ustice na glad u africi. dodatno oduzimanje zita od afrike, stvaraju se novi milioni gladnih (40-100 miliona) a oni sta ce? krenuce bosi prema evropi. Evropa je budala, misleci da ce kao ratnu odstetu imati dzaba gasa 20 godina.
godine koje dolaze ce neka daleka istorija pamtiti kao "veliku seobu naroda"

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
49.365
zasto to rade?
prosta cinjenica.

Zato sto na taj nacin "pravda" ionako stagnirajuci ovih godina, pa i negativnan ekonomski rast. Baca prasinu u oci svojim stanovnicima, "zgodno" okrivljujuci Ruse.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.