Zaštita potrošača

Pa ti idi u Italiju, ne vidim problem. Ali ja kupujem većinu stvari u Srbiji i nemam problem da kupim na akciji ili bilo kakavom popustu, ne mogu kao ti da plaćam preskupo. Flaša dobrog grčkog vina koje volim je 1500 din, ja ga kupim na akciji za oko 1000 din, a u Grčkoj ga plaćam malo preko 8€. A ti plaćaj to dranje od 1500, niko ti ne brani.
 
A kako to PATRIOCKA UDRUGA POTROŠAČA utvrdjue količnu lješnjaka u Lonoladi za Srbiju?
Sve je u kremastom stanju, daj nek mi kažu foru, oglašavali se tri puta?
Izručiš iz tegle pa na tganj i čekaš da provri i onda se vide lješnjaci?

- - - - - - - - - -

Pa ti idi u Italiju, ne vidim problem. Ali ja kupujem većinu stvari u Srbiji i nemam problem da kupim na akciji ili bilo kakavom popustu, ne mogu kao ti da plaćam preskupo. Flaša dobrog grčkog vina koje volim je 1500 din, ja ga kupim na akciji za oko 1000 din, a u Grčkoj ga plaćam malo preko 8€. A ti plaćaj to dranje od 1500, niko ti ne brani.

ajmo mi u kladžu ima danas Manchester United dočekuje levi Stoke City...
obzirom šta rade Stoke City 4 gola garant
 
Aj' poneću 100$ a ti vežbaj potpis i ponesi onaj pečat. z:mrgreen:

Star-Wars-Frikom-2-pecata-_slika_XL_74028137.jpg


Darth Vader je najjači ali ako oćeš imam i ostale... ipak je to samo 100$... može i R2D2 za taj iznos da proknjiži
 
Poslednja izmena:
Raspitao sam se...

C3PO i R2D2 smeju da pečatiraju do 100$
Šef Joda knjiži od 500$ do 1000$ al traži neki poklon
Menidjer Anakin, pederko ima neka ledja preko veze ga ubacili - sme da knjiži do 1.000.000$
Samo Darth Vader iz Opštine Smrti sme da knjiži preko 1.000.000$ al mora se zakazuje i na ručak da se ide
 
JAVNI POZIV VELIKOSRBSKOJ ORGANIZIRANOJ POTROŠAČKOJ UDRUZI

Pošto su nas američki prijatelji malo keke-keke sa virusima i još namestili plus 20 usred decembra da se virusi razviju,
eto fasujem i ja grip posle mnogih a neki čujem i boginje i stomačni. Kuću štaću trk po supicu, gledam šta ima u ponudi
ŠVICARSKA JUHA iliti ŠVAJCARSKA SUPA (kanton nepoznat)
daj bre da i meni krene, na kesici (vrećici) mesnih kuglica koliko hoćeš
piše pozadi: "zapitajte se koliko bi vam vremena trebalo da sami spremite mesne kuglice"
Idem ja do kase, čekam red i zamišljam koliko li bi meni vremena trebalo.
Skuvam supicu kod kuće kad ono jedva 5 mesnih kuglica i to duplo manje nego na slici,
Pa onda razmišljam koliko bih mesnih kuglica spremio za pola evra i rešim da pozovem ovu organiziranu udrugu za lješnjake.

2b63f7d3ba079f1a4b0671e3ce667a0a-product_view-312723b40d9f9426445562ad749c10ea.png



Nakon manje lešnjaka u Linoladi za Srbijansko tržište očito se otvoreno dalje provocira žešće potrošačko društvo
od kupovne moći u razini 200 eura plus markica za prevoz
Ovome se mora jednom stat za sva vremena

ima samo dvije solucije>
- ili neki ustaša izvadio kuglice iz kesica (vrećica) za Srbiju i prebacio više mesnih kuglica za svoje u Blajburgu
- ili neki Bosanac opet vodi visokoumnu politiku pa da se mi kao ljutimo na Hrvate dok ne izvalimo da su opet ovi iz BiH jeli vnago
- treće nema

pa vi vidite
 
Poslednja izmena:
Al si ti alav, ovo je za tri tanjura, a ti sve strp'o u jedan tanjur. I još se buniš, a sve švicarske mesne kuglice kod tebe, znači pun... tanjur kuglica.

Pa za 1 tanjur bude očito ukusnija

- - - - - - - - - -

i na slici je 1 tanjur ali tamo ima više mesnih kuglica

a ja to ne bi kupio da nas američki prijatelji nisu malo keke-keke sa virusima da bi se kupovala ona neprovjerena cijepiva
 
  • Podržavam
Reactions: SUL
A ti, kao, nemaš još koju ispod, a? Red bi bio bar dve. :rtfm:

Gospon, vama je očito do sprdnje samo vama znane
no ja ne mogu izreć tugu koliko su brzo nestale te mesne kuglice iz švicarske juhe.
Htio sam provjeriti da li i ostali forumaši imaju taj problem kada za pol eura žele gastronomski ugodjaj u full-u.

A kako ustvrdjuju lješnjake u Linoladi da ga iebem... bitno da su se tri puta oglasili... a za ostalo smeće nema veze
 
Poslednja izmena:

Back
Top