Zasta sluze trzni centri?

Kakav narod takva vlast, šetaju, bulje i pipkaju.
Да оставиш Србе на миру
Ако имаш нешто против власти у реду је
Србију и Србе не дирај
Провокатору да не пишем провокатори на налогу
Ми СРБИ НИКАДА СЕ НЕЋЕМО ОДРЕЋИ СЕБЕ И СВОГ ИДЕНТИТЕТА
на клик ба или индекс и се*и колико желиш
 
Скоро сви. Ретко шетају тржним ценрима има лепших места за ista lica svaki drugi dan (:

Скоро сви. Ретко шетају тржним ценрима има лепших места за шетњу
pa i ne bas,ako radis tamo vidjas ista lica svaki drugi dan (:
setaju,sede na terasama i sl.Ne svi ali budi siguran veliki broj ljudi.
 
Да оставиш Србе на миру
Ако имаш нешто против власти у реду је
Србију и Србе не дирај
Провокатору да не пишем провокатори на налогу
Ми СРБИ НИКАДА СЕ НЕЋЕМО ОДРЕЋИ СЕБЕ И СВОГ ИДЕНТИТЕТА
на клик ба или индекс и се*и колико желиш
Koje srbe? Jel ove što šetaju bez para po tržnim centrima i bulje u jeftinu garderobu? To nisu ljudi to su zombiji. Vučić im je pojeo mozak preko malih ekrana.

Srbi robovi i prosjaci.
 
Да оставиш Србе на миру
Ако имаш нешто против власти у реду је
Србију и Србе не дирај
Провокатору да не пишем провокатори на налогу
Ми СРБИ НИКАДА СЕ НЕЋЕМО ОДРЕЋИ СЕБЕ И СВОГ ИДЕНТИТЕТА
на клик ба или индекс и се*и колико желиш
kamo srece da smo se odrekli sebe, da jesmo ne bi AV bio na vlasti 🤣
 
Тржни центри имају све, а заправо немају ништа. Квалитет понуде све више и више опада и сви тржни центри почињу да продају једну те исту робу.

Робна кућа није исто што и тржни центар, јер у њој не постоје кафићи, посластичарнице, масажа, биоскоп или хемијско чишћење. РК Београд је служила за продају мешовите робе, али није нудила друге услуге, осим продаје. Могао си да купиш кревет, шпорет, играчке, лустер или апарат за бријање, али ниси могао да седнеш и да наручиш брзу храну или кафу. По мом мишљењу РК Београд је боље замишљена од садашњих тржних центара, пошто није била место за излазак, већ место за куповину. Данас људи излазе у тржне центре и ту проводе значајан део свог времена.
Meni se dopada nekadasnji sistem robnih kuca,a sadasnje trzne centre ne podnosim.
Sta je falilo robnim kucama?
Sve pregledno,sortirano po odjelima,blizu,nema praznog hoda izmedju prodavnica.Mozes da setas i razgledas.
Ako ti trebaju kaputi npr.sve marke i velicine su tu...nema potrebe da ulazis u vise prodavnica.
Taj sistem je Njemacka donekle zadrzala.
Trzni centri su,prije svega,previse ogromni...prodavnice su udaljene,imas da se nahodas od jedne do druge,samim tim se i umoris vise.Onda roba je uglavnom ista,iako djeluje razlicito na prvi pogled.Sve je nepregledno i pretrpano.
 

Back
Top