Zar je moguće da će HR u EU pre SER?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@deki12345

Ja stvarno neznam zbog čega bi branitelji Vokovara trebali u Hag????

Možda zato što su ih pobili ko stoku ranjenje i pobacali po raznim jamama, ili zato što su srbi i novosadski korpus srušili grad do temelja pobili ljude na Ovčari?? Jel zato???

Btw. Što se tiće Glavaša slažem se treba u zatvor.

A generalno što se tiće pitanja vjerovatno hoće.
 
Iron Lord:
Znam da vam je smešno, ja sam muku mučio da ih odvojim od "pouzdanog izvora Kurira"...



Apsolutno...
Ženi ni dlaka sa glave nije falila što samo dokazuje da je sve to bila prazna cirkuzantska priča zanimljiva odredjenom delu populacije a pred izbore.
Политиком се,као и неким другим пригодним активностима људи баве слободном вољом.Значи,сама је бирала и вероватно знала с ким има посла.8)
 
A tko vama veli da će hrvatska prije srbije u EU kad više od polovice hrvata ne želi u Eu već sada !!!! samo sa predpristupnim fondovima izvozimo više u eu nego što uvozimo imamo veći prosjećni standard nego večina novih članica(ne govorim o njemačkoj ,italiji...) manja nezaposlenost nego u Eu-u da ne nabrajam na svim anketama je više euroskeptika nego eu-zagovaraća...
a kad vidite što vam ez daje i sami ćete pobjeći.... radim sa puno austrijanaca -jebu mater onome tko ih uveo u eu.... nema se više novca kao prije, sve je dvaput skuplje a rade i dvaput više... zato svima vama koji hrlite u eu.... nema frke -sretno.
 
Zg2004:
@deki12345

Ja stvarno neznam zbog čega bi branitelji Vokovara trebali u Hag????

Možda zato što su ih pobili ko stoku ranjenje i pobacali po raznim jamama, ili zato što su srbi i novosadski korpus srušili grad do temelja pobili ljude na Ovčari?? Jel zato???

Btw. Što se tiće Glavaša slažem se treba u zatvor.

A generalno što se tiće pitanja vjerovatno hoće.
Ти стварно мислиш да су Срби убијали српске цивиле у Вуковару,или много гледаш цртане филмове?!:D
 
Red_Baron:
A tko vama veli da će hrvatska prije srbije u EU kad više od polovice hrvata ne želi u Eu već sada !!!! samo sa predpristupnim fondovima izvozimo više u eu nego što uvozimo imamo veći prosjećni standard nego večina novih članica(ne govorim o njemačkoj ,italiji...) manja nezaposlenost nego u Eu-u da ne nabrajam na svim anketama je više euroskeptika nego eu-zagovaraća...
a kad vidite što vam ez daje i sami ćete pobjeći.... radim sa puno austrijanaca -jebu mater onome tko ih uveo u eu.... nema se više novca kao prije, sve je dvaput skuplje a rade i dvaput više... zato svima vama koji hrlite u eu.... nema frke -sretno.
Лепо је чути нешто што нису маркетиншке трубе!Хвала!:)
 
deki12345:
mi smo naše isporučili...
Jeste,kako da niste....Pa gde je Glavas i vasi "sjajni" branitelji Vukovara?Sto oni nisu u Hagu?

Eno ih zasluženo šetaju po vukovaru imaju vojne mirovine, država im obnovila kuće( isto kao i svim srbima koji su to tražili), kupila im aute i svi misle da su heroji- a i jesu ! jer je njih šaćica shebala vašu čitavu ponosnu armiju.... znaš da je sloba bio rekao da će vukovar pasti za dva -tri dana? čitave planove mu shebao vukovar i njih po zadnjim brojkama manje od 2 000 naoružanih čime?

znaš onaj vic... koji je moto JNA???? važno je učestvovati!
 
Hrvatska zajednica u Vojvodini je podržala listu demokratske stranke i možda će ući neko njihov (prevenstveno Krunić), ali to sve zavisi od broja glasova koje su obezbedili toj stranci. Nisu išli samostalno jer nisu mogli da naguraju 14 000 glasova da bi imali poslanika na manjinskoj listi.
Što se tiče ulaska u EU, Hr i Sr, pa to sve zavisi od donešenja novog Ustava. Mislim da dok se takav dokument ne donese, nema novih članica iako je Hr nesumljivo bliže nego mi.
Ali po svoj prilici-bratki ZAJEDNO u neizvesnost! :lol:
 
kyoatia:
Barem nešto...
a šta je s Hrvatima u Vojvodini?
jel i njima sve vraćeno?
zašto predstavnika Hrvata nema u vašem parlamentu
da ne nabrajam...

Зато што их нема за довољно за једног посланика. Математика Кјо. АКо их нема зашто би онда имали представнике у скупштини.
 
filatelista:
Hrvatska zajednica u Vojvodini je podržala listu demokratske stranke i možda će ući neko njihov (prevenstveno Krunić), ali to sve zavisi od broja glasova koje su obezbedili toj stranci. Nisu išli samostalno jer nisu mogli da naguraju 14 000 glasova da bi imali poslanika na manjinskoj listi.
Što se tiče ulaska u EU, Hr i Sr, pa to sve zavisi od donešenja novog Ustava. Mislim da dok se takav dokument ne donese, nema novih članica iako je Hr nesumljivo bliže nego mi.
Ali po svoj prilici-bratki ZAJEDNO u neizvesnost! :lol:


ljudi ako smo već ratovali i pobili se međusobno - o.k bilo prije puno godina sad se treba okrenuti nećem novom ali nemojte misliti da je eu obećana zemlja - držte se svoje pameti i bježte dalje iskoristite sve predprstupne fondove iskoritite sve eure koje vam daju ali nemojte ući ako bude referenduma8trebalo bi ga biti u Hr) najvjerojatnije ćemo ući ali sa omjerom 51:49 trentno je u Hr više ljudi protiv nego za... a po vladi svi seru zbog toga jer bi i guzicu dala... ljudi nisu glupi... već zatupljeni obečanjima ... koja se nikad neće ispuniti.

bježte dalje od eu-a
 
Red_Baron:
da na ovčari su bili sve sami srpski civilii ubijale ih ustaše... ajd sjaši... sereš
Баш ми је драго што сам сазнао да су становништво Вуковара чинили сами Хрвати.8)А Весна Босанац је оно ''мало'' Срба лечила професионалније него Менгеле.:evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top