Zaplakao sam

Zlikovci :evil:, prvo rade na rushenju, onda ucestvuju na tenderima za rekonstrukciju, a u medjuvremenu, salju tupave turiste da se fotkaju veseli i nasmejani pred rushevinama kao turistickim atrakcijama. :roll:
 
Treba za početak privesti sve one qurave iz NVO i smestiti u bioskopsku salu zajedno sa ostalim gledaocima i pustiti film... može i ovaj a može i neki drugi jer ih ima dosta sa veom sličnog sadržaja.

To treba da bude početak obračuna sa NATO smradom u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Srbi pamtite šta su nam zločinci radili i kako su nas ubijali.....pamtite i ne zaboravljajte......vratićemo im jednog dana.....ako ne njima možemo onima koji ih podržavaju....koji su za nato....onima koji su se zbog natoa pokondirili......nato dos pešadiji
 
Srbi pamtite šta su nam zločinci radili i kako su nas ubijali.....pamtite i ne zaboravljajte......vratićemo im jednog dana.....ako ne njima možemo onima koji ih podržavaju....koji su za nato....onima koji su se zbog natoa pokondirili......nato dos pešadiji

Nismo mi Hrvati koji od 365 dana 200 dana pričaju o velikosrpskoj agresiji, da se kojim slučajem antisrtpsko raspoloženje ne bi umanjilo .... mi smo kao narod izgubljen slučaj ...... toliko zaboravnosti i velikodušnog oprosta, da je to strašno .....
 
Mi na Bulevaru nismo plakali, na srecu, samo smo im psovali majku krvavu.

Tri koje nisu eksplodirale su pale bas oko moje zgrade; jedna na malo travnato ostrvo izmedju dve trake na bulevaru Nemanjica, skolski primer za najsiri radius, lepo se videla kako se zuti na travi. Druga je pala iza zgrade, na pesacku stazu. Treca je probila sofersajbnu jdnog divno sredjenog Opela iz '70-ih - crven, lep, sa Goodyear-kama, videlo se da je vlasnik ulagao u njega, da ga sredi. I danas se secam kako je taj covek, iz susednog ulaza (nasa zgrada ima 2) bukvalno sleteo bos pred kola, uhvatio se za glavu, stajao tako nekih pola minuta i posle se polako vratio u zgradu.

Vojska je dosla kasnije, nalozila nam da 24 casa ne idemo nikud iz zgrade (iako su se budale slikale digitalcima pored bombi) i krenula je da ih osigurava i detonira. Uspeli su da izvuku bombicu iz covekovih kola i tako ih spasli da ne postanu gomila krsa.

Oko Hitne Pomoci, na pijaci koja se vidi na snimcima i u Duvanistu je bilo mnogo gore. I dan danas mi se urezalo da neko kome je cef moze da te zasipa kasetnim bombama iako si civil, samo ako zeli i moze. Zato sam toliko nepopustljiv i dobro je sto nisam moderator jer bih Zapadnog Susjeda, Adema i ostale koji su na onoj anketi rekli da smo bili zasluzeno bombardovani banovao permanentno i zatrazio bih podatke od njihovih ISP-ova za slucaj da probaju da preko klonova dodju ovde. Na neciju zalost i na njihovu srecu, nisam nikakva vlast ali i dalje verujem u karmu. pre ili kasnije, svako ce da polaze racune nekome za svoje postupke i izjave.
 
Ovo treba da nam pre svega bude opomena,da ne dozvolimo da pokleknemo pred neprijateljem ! Treba da nabavimo sto vise najmodernijih ruskih PVO sistema ( s-300,s-400 a sad ima i s-500),da svako mesto ima barem 1,2 sistema. Da obucimo narod da bude spreman za odbranu drzave ,da se oformi teritorijalna odbrana. A mi radimo upravo suprotno,imamo vojsku od 15 hiljada ljudi,pa to ni Krusevac ne moze da odbrani...
 

Back
Top