Запад је издао ЕУропејце, а Путин је издао десничаре

Сви знамо да западна Европа гледа америчке интересе, а да Путин гледа своје интересе. Међутим они су се сада ујединили око подршке Вучићу, јер западу одговара Вучић који им прави уступке око исламске тзв. државе Косово, зато што на такве уступке чак ни Тадић није пристајао.
Са друге стране, Путин бира мање зло (зато што му не одговара проЕУ опозиција која је наводно либералнија од ЕУропејца Вучића), чак и ако тим избором пушта низ воду мањи део опозиције који гаји путинофилију, као и русофилију.

Разлика између путинофилије и русофилије постоји, пошто је русофилија вечна и има своју историју, док је путинофилија подложна политици и Путиновој вољи.
Као што би било сулудо да неки странци србофилију повежу са вучићофилијом.

E *******, brate, sve se to nekako prepliće, pa ne znaš više ko koga gura. Zapad gura Vučića, Putin gura svoje, a mi smo tu negde, gledamo i pitamo se šta će biti s nama.

Ajde, neka Putin gura šta hoće, neka Zapad gura Vučića, a mi obični smrtnici guramo svoje živote i gledamo da preživimo. Ko razume politiku, nek' je nosi, ja bi' radije znao kad će cene pasti nego ko će sa kim da se ljubi.

A te neke filije, putofo i rusofilo, *******, ako su to neki "stručni" pojmovi, onda sam ja kosmonaut. Mi smo ovde obični ljudi, borimo se za preživljavanje, a oni tamo igraju svoje igre. Sve u svemu, čekaćemo i gledaćemo, kao i uvek.
 
Сви знамо да западна Европа гледа америчке интересе, а да Путин гледа своје интересе. Међутим они су се сада ујединили око подршке Вучићу, јер западу одговара Вучић који им прави уступке око исламске тзв. државе Косово, зато што на такве уступке чак ни Тадић није пристајао.
Са друге стране, Путин бира мање зло (зато што му не одговара проЕУ опозиција која је наводно либералнија од ЕУропејца Вучића), чак и ако тим избором пушта низ воду мањи део опозиције који гаји путинофилију, као и русофилију.

Разлика између путинофилије и русофилије постоји, пошто је русофилија вечна и има своју историју, док је путинофилија подложна политици и Путиновој вољи.
Као што би било сулудо да неки странци србофилију повежу са вучићофилијом.
Tadić je priznao Kosovo.
Za debele pare, od kojih i danas lagodno živi, ne radeći ništa.
:kafa:
 

Back
Top