Zapad ce od BG traziti lojalnost

Aj ti objasni da današnji parlament, nedavno izabran na parlamentarnim izborima, zdušno jeste za Europski put, za Briselski sporazum, štednju, razvoj syebane ekonomije itd.Nešto dijametralno suprotno se odvija u glavama samo onih koji uopše nisu parlamentarni. To je ono - samo Rusija, ujedinjenje, zbližavanje, orođavanje, državljanstvo itd.Malo vas je, nemate pojma niti mehanizama da bilo šta od vašeg patriotizma približite neukom narodu.
prevara i patkometrija. glasacko telo koje je glasalo za vucica i dacica je ono isto koje je glasaalo za slobu i seselja.

tom je telu obecano jedno a uradice se sasvim drugo.

i ništa dobro.
jer se na vlasti ima kombinacija domaćih šibicara i strani okupator. lisice na prestolu carstva kokošaka.
 
Poslednja izmena:
Tvoja replika govori jedino to da si ******* i da odobravaš poklon Srbalja bratskom votka narodu i opravdavaš prevaru za Južni tok. A ne objašnjašavaš ni jedno od tvojih pitanja. I koja je razlika ako prodaš NIS Rusima ili JAT Emiratima ? Ljubav ?

Tvoja replika dokazuje da si ******* i neprijatelj srpskog naroda.


Razumem ja vas SNSovce vi zalite sto ne mozete da pljackate NIS ko vasa braca u izdaji DSovci pre vas.

- - - - - - - - - -

Srbija je pre jos 7 godina proglasola NEUTRALNOST.

Ovo znaci da Vucic I Dacic krse odluke naseg parlamenta I vrse veleizdaju.
 
Tvoja replika dokazuje da si ******* i neprijatelj srpskog naroda.

Razumem ja vas SNSovce vi zalite sto ne mozete da pljackate NIS ko vasa braca u izdaji DSovci pre vas.

Gde sam ja reko da volim NATO i da sam za NATO ? Ne, nego ti je lakše tako da me mrziš. :lol:

Ja kažem da su i Rusija i kauboji ista imperijalistička vnago i ne treba mi ni jedan vojni savez. :)

I ko je rekao da idemo u NATO, Tihi ? Pokupio si tamo neko piskaralo ruskinju i "shvatio" kako nas vode bez pitanja, hahah ... Čika Putin, da je to izvesno, kreštao bi sam na sav glas i pljuvao po Tomi i Vu-u. :lol: Ili misliš da bi se ustezao da drekne na srbski dvojac ?
 
Poslednja izmena:
Gde sam ja reko da volim NATO i da sam za NATO ? Ne, nego ti je lakše tako da me mrziš. :lol:

Ja kažem da su i Rusija i kauboji ista imperijalistička vnago i ne treba mi ni jedan vojni savez. :)

Непостоји ниједан параметар на основу кога би могли да се упоређују каубоји и Русија.
Чак шта више, начин на који ти покушаваш да упоређујеш неупоредиво је смешан јет то покушаваш да урадиш без икаквих аргумената и једино уз своју констатацију. А твоја констатација као љубитеља западног фашизма и демократије је потпуно бесмислена и безвредна.
 
Непостоји ниједан параметар на основу кога би могли да се упоређују каубоји и Русија.
Чак шта више, начин на који ти покушаваш да упоређујеш неупоредиво је смешан јет то покушаваш да урадиш без икаквих аргумената и једино уз своју констатацију. А твоја констатација као љубитеља западног фашизма и демократије је потпуно бесмислена и безвредна.

Jedino jasno je da si ti prijatelju za lečenje. :lol:
 
Ако уђемо у НАТО Руси ће нас шамарањем победити. Хрватска је своју својску сахранила услаком у НАТО. Последњи пилоти им одоше у земље трећег света да зарађују за крух. Хрватско небо више не брани хрватска оружана сила. Али њих ми није ни жао, жао ми проклетог Србина, коме никако да сине слободе дан. Па докле овако људи?
 
Sada cu da zvucim kao gos'n premijer. Ovde je potrebna promena svesti vlastodrzaca i onih koji bi to voleli da postanu, odnosno sveukupne politicke elite. Moraju da promene taj sablon u glavi i da shvate da nije narod stoka, da nije svrha bavljenja politikom iskljucivo licna korist, vec da je sve upravo suprotno od toga. Sve dok oni koji imaju ambiciju da vladaju Srbijom ne promene svest, svako malo ce neko od njih da zavrsava u "mutno Dunavo".
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jedino jasno je da si ti prijatelju za lečenje. :lol:

Крупна изјава.

А можда је човек читао Платона који је записао у делу "Држава" да се свака демократија на крају претвара у тиранију. Није то Платоново филозофско промишљање, он је то за живота два пута доживео, и правилно уочио механизме који до тога доводе.

Дефиниција демократије је проста: власт народа.

Према тој дефиницији демократије нема нигде у свету.

Демократија данас је параван за спровођење нео-нацистичких идеја. Творац тих идеја није Хитлер, оне су рођене много раније и могу се пратити још од Дарвина. Колевка ових идеја је В. Британија.

Па ко је онда овде за лечење?

Само што лечење неће помоћи, потребан је здрав разум и слободан ум. Нажалост 90% форумаша има заробљен ум разним идеологијама.

Касно је за идеологије у току је борба за очување слободе.
 
Gde sam ja reko da volim NATO i da sam za NATO ? Ne, nego ti je lakše tako da me mrziš. :lol:

Ja kažem da su i Rusija i kauboji ista imperijalistička vnago i ne treba mi ni jedan vojni savez. :)

I ko je rekao da idemo u NATO, Tihi ? Pokupio si tamo neko piskaralo ruskinju i "shvatio" kako nas vode bez pitanja, hahah ... Čika Putin, da je to izvesno, kreštao bi sam na sav glas i pljuvao po Tomi i Vu-u. :lol: Ili misliš da bi se ustezao da drekne na srbski dvojac ?

tako moze da kaze samo jedan placenik *******ni

Rusija i NATO nikada nisu isto i niti mogu biti isto , jer Rusija nikada Srbiji nije cinila zlo, nikada nas nisu bombardovali, okupirali , ubijali dok NATO zemlje pre svega Amerika, Engleska i Nemacka jesu nebrojeno puta.
 
Srbija je pre 8 godina 2007 godine usvojila DEKLARACIJU U VOJNOJ NEUTRALNOSTI!

Ovo znaci da nas Vucic i Dacic, dva veleizdajnika, mimo odluke parlamenta, krseci ustav , i zakonom propisanu proceduru, protivno odluci parlamenta Srbije o vojnoj neutralnosti , i bez referenduma NA SILU UVODE U NATO PAKT!

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/t41820.lt.html

Ova bulaznjenja Kostunice ja ne razumem, a tvoja jos manje.
Gde u Ustavu stoji da je Srbija vojno neutralna?
 
Ja se secam i nekih posle toga, ali u Srbiji, ne u okupiranoj Dalmaciji. Kako je kod vas mi to u Srbiji ne pratimo.

У Србији нема избора још од 2000-те године.
А то твоје сећање личи ми на оно кад је кренула баба на пијац, стала пред огледало да се огледне и пита се:
Да'л сам дошла ... ил' сам пошла !?

- - - - - - - - - -

Ova bulaznjenja Kostunice ja ne razumem, a tvoja jos manje.
Gde u Ustavu stoji da je Srbija vojno neutralna?

Нема везе да ли пише или непише. НАТО је српски крвни непријатељ и треба га уништити. Србија га је начела а чизму за врат ће му ставити Русија.
 
Нема везе да ли пише или непише. НАТО је српски крвни непријатељ и треба га уништити. Србија га је начела а чизму за врат ће му ставити Русија.
NATO je neprijatelj roda ljudskoga. privatna vojska rotšilda i sličnih prasaca,
 
Poslednja izmena:
Kako da menjaju svest kad ih švaba unajmljuje i plaća , a plaćeni su da švabi pljačku olakšaju, a ne da misle.

p.s. uf kako mi odvratan taj kriger iz avatara...sve gledam udesno dok kucam da ga ne ufatim u vidokrug.

Znas kako, mozes ti mene da platis da ne razmisljam, koliko mi dusa iste, ali opet bih razmisljao u domenu licne bezbednosti. Jos od Aganlije, Kucuk Alije itd. pa do danasnjih dana, bilo je dovoljno primera da visok politicki polozaj u Srbiji ne garantuje licnu bezbednost i da zanemarivanje narodnog raspolozenja moze da dovede ako ne do "mutno Dunavo", ono svakako do "nezavidnog polozaja".

A sto se avatara tice, odgledaj "Dr Strangelove" pa ce ti biti cak i simpatican. :)
 

Back
Top