Zanimljive slike i klipovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto uhapsiti?
Bebci su izvanredni plivaci, posto im tecna sredina deluje jos uvek vrlo prirodno. Imaju razvijen refleks da ne disu pod vodom i osecaj da se lako krecu i gde je gore, a gde dole. I tako se deca najbolje uce da plivaju i nemaju strah od vode. Ovo uopste nije nevidjeno nesto.
Bacis ga u bazen i pliva ko torpedo, cichi, uziva.
 
Sto uhapsiti?
Bebci su izvanredni plivaci, posto im tecna sredina deluje jos uvek vrlo prirodno. Imaju razvijen refleks da ne disu pod vodom i osecaj da se lako krecu i gde je gore, a gde dole. I tako se deca najbolje uce da plivaju i nemaju strah od vode. Ovo uopste nije nevidjeno nesto.
Bacis ga u bazen i pliva ko torpedo, cichi, uziva.
... jer su tek izašli iz majčinog bazena...
I još imaju zavidne količine posebnog sala koje omogućava da plutaju... Čoveku se to salo vremenom izgubi, ostane nešto malo... Samo da razjasnim da to salo nije isto salo kao ono od prasećih pečenja... :mrgreen:
Svaki čovek (bi trebalo) da ima to salo. Bi trebalo sam stavio u zagradu, jer moj drugar nema i samim tim jako teško pliva... Njegova žena i ja ga pridržavamo na površini vode, čim se sklonimo on tone... (:
A bivši pripadnik 72.BSP... (: I nije bio prob. samo se malo više umarao dok je plivao, da bi ostao gore...
 
Sto uhapsiti?
Bebci su izvanredni plivaci, posto im tecna sredina deluje jos uvek vrlo prirodno. Imaju razvijen refleks da ne disu pod vodom i osecaj da se lako krecu i gde je gore, a gde dole. I tako se deca najbolje uce da plivaju i nemaju strah od vode. Ovo uopste nije nevidjeno nesto.
Bacis ga u bazen i pliva ko torpedo, cichi, uziva.

Da, da. Posle sam pogledao jos par klipova i video da pise da dete od 12 meseci obuceno, moze da pluta bez problema. Nego kad sam video to prvi put, sinoc, umalo se ne slogirah
 
Ovde mi nesto nije realno sa hackovanjem ovog Porschea :neutral:
Znam da ima nekih automobila, kod kojih je moguce i daljinski upaliti motor, zarad podgrevanja... dal' je to Porsche radio na novijim modelima, ne secam se da sam cuo, ali recimo da jeste... i dalje ostaje pitanje zasto bi iko omogucio daljinsku kontrolu gasa, migavaca, menjaca i sl!
Rekao bih da je ovo namestaljka.
 
Ovde mi nesto nije realno sa hackovanjem ovog Porschea :neutral:
Znam da ima nekih automobila, kod kojih je moguce i daljinski upaliti motor, zarad podgrevanja... dal' je to Porsche radio na novijim modelima, ne secam se da sam cuo, ali recimo da jeste... i dalje ostaje pitanje zasto bi iko omogucio daljinsku kontrolu gasa, migavaca, menjaca i sl!
Rekao bih da je ovo namestaljka.

pazi upoznao sam 10-ak likova koji rade na linuxima - tj prave osnovne kodove za iste..
kad pogledam sta su sve oni radili, uz malo skupe opreme mozes bukvalno sve...:)
 
Ne mozes sve, nikako. Nisu ovo filmovi (ustvari lazem, bas ovo jesu o cemu pricamo :lol: )
Ko imalo poznaje principe telekomunikacija, mreza i daljinske kontrole, zna da ovde nesto ne stima.
Nije nemoguce, ali uopste ne vidim potrebu zasto bi racunar u automobilu imao bezicni komunikacioni protokol preko koga bi bilo moguce pristupiti sistemu i slati raznorazne komande. Em nema potrebe, em bi bila potencijalna bezbednosna rupa za kradju.
Druga je stvar da je klip priznato fake. Napravljen je kao reklama za neki IT univerzitet. Procesljajte malo komentare za klip (ima i verzija sa engleskim prevodom, tamo ima vise komentara na engleskom).
 
Krajnje je glupo, recimo da je elektro servo volana pa ajde... Recimo da je elektronskim putem pobudio gas na motoru... Ako je tiptronik u pitanju... Solenoidni ventili u abs sistemu kocenja... Opet je u pitanju komunikacija sa spoljasnjim svetom koja definitivno nije fabrička.

I tako je glupa fora sa pritiskanjem enter dugmeta a auto kreće :cool:
 
10318_104178239593305_100000033880724_124803_121291_n.jpg

10318_104178242926638_100000033880724_124804_1580479_n.jpg


A Marko u kafani pije

10318_104178232926639_100000033880724_124801_186620_n.jpg


Ima jo mesta

10318_104178236259972_100000033880724_124802_5351006_n.jpg


Boeing 747

10318_104178199593309_100000033880724_124795_5035937_n.jpg
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top