Законом НЕМАЧКОЈ опраштамо ратну штету?

Nisam se bavio tvojim profilom, niti te optužio da si išta od nabrojanog. Komentarisao sam isključivo zablude na koje si naseo i koje plasiraš dalje.

Dakle dug postoji i niko nema mogućnost da ga otpiše, oprosti ili bilo šta slično.

Ono što su ćopavi i Brant uradili se zove kupovina vremena i odlaganje obaveza dužnika - grejs period.

Pravni timovi postoje i oni su i dosudili Nemačkoj j da plaća reparacije za WWll , a tu je i pitanje neisplaćenih reparacija od WWl.

Kad bude formiran međunarodni sud za NATO zločine, biće dosuđeno i njima nekoliko stotina milijardi za bespravnu agresiju 1999.

To je ono malo realnosti na koje pozivam ja tebe i ostale sagovornike koji su kupili propagandu o Brantovoj političkoj veštini da prevesla ćopavog.

Dakle stvari ne stoje tako već dugovi stoje i kamate rastu.

Jedini način da se reše toga je da isplate svaki centić koji im je dosuđen.

To je ono što je realnost i čega su, ponavljam, oni itekako svesni.
Zato se i trude da plasiraju ovakav stav koji zastupaš ti i tebi slični i tako stvore javno mnjenje kod onih kojima duguju kako je to sve gotovo i time odlože stvar do zaborava kom se nadaju.


Види овако, да поновим нико не спори да треба да плате.
Али они од старта неће да плате.
Докле год постоји НАТО суд за НАТО злочине се неће формирати.
Докле год је целовита ЕУ Немачка жуту банку неће дати.

Ја не заступам њихов став (одакле ти таква идеја). Само пишем о реланости, а не о бајкама.
Додуше Срби много воле бајке. Зато нам је и овако.

Пре ратова евиденција о непокретностима у Војводини се водила у систему Грунтовнице
После другог рата формирана је земљишна књига, па катастар да би у данашње време
то био катастар непокретности (Републички Геодетски Завод).

У свим катастарима у Војводини и даље се ажурира и грунтовница, а и у Земуну.
Да лли ти то нешто говори???

ПС Не могу они да створе јавно мњење и да све оде у заборав.
Да ли ти мислиш да ово овде све дешава случајно???
 
Kakve bajke, kakvi bakrači?

Stvarnost je da reparacije koje su dosuđene nisu isplaćene.

To je stvarnost, i stvarnost je da kamate rastu.

Ne treba da mi ponavljaš nešto što je od početka moja tvrdnja koju ste vas nekolicina pokušali da osporite.

To što ti govoriš da od toga nema ništa je zastupanje stava koji njima odgovara, a ti kao strana nad kojom je izvršena šteta trebaš uvek i na svakom mestu da ponavljaš ovo što ti ja govorim zato što je to činjenično stanje.

Nipošto da ti ili bilo ko od nas kojima duguju činjenično stanje proglašavamo bajkama.
 
Poslednja izmena:
I da ponovimo, da bi svakom ko čita ovu temu i misli da je pitanje reparacija rešeno nekakvim sporazumima tita, Branta, ili bilo koga od bivših ili budućih političara bilo nedvosmisleno jasno.

Dug postoji nije isplaćen i niko, nijedan političar domaći ili strani nema mogućnost da ga otpiše, oprosti ili bilo šta slično.
Jedino rešenje im je da izbroje novac.

Nikad niko ne može da ih oslobodi tog dugovanja osim oni sami plaćanjem.
 
Kakve bajke, kakvi bakrači?

Stvarnost je da reparacije koje su dosuđene nisu isplaćene.

To je stvarnost, i stvarnost je da kamate rastu.

Ne treba da mi ponavljaš nešto što je od početka moja tvrdnja koju ste vas nekolicina pokušali da osporite.

To što ti govoriš da od toga nema ništa je zastupanje stava koji njima odgovara, a ti kao strana nad kojom je izvršena šteta trebaš uvek i na svakom mestu da ponavljaš ovo što ti ja govorim zato što je to činjenično stanje.

Nipošto da ti ili bilo ko od nas kojima duguju činjenično stanje proglašavamo bajkama.


Опет ти. Нико не оспорава.

Само сам рекао да је то о чему причаш у овом моменту
домен научне фантастике.

Видиш, знаш или нећеш да знаш како је Србија приморана да плати
ратну одштету Хрватској?

Кроз њихово ''инвестирање'' у Србију. Наравно на силу.
Значи сила Бога не моли.

Ко ће да натера Немачку да плати своје обавезе???
 
Опет ти. Нико не оспорава.

Само сам рекао да је то о чему причаш у овом моменту
домен научне фантастике.

Видиш, знаш или нећеш да знаш како је Србија приморана да плати
ратну одштету Хрватској?

Кроз њихово ''инвестирање'' у Србију. Наравно на силу.
Значи сила Бога не моли.

Ко ће да натера Немачку да плати своје обавезе???

Sami će sebe naterati.
U trenutku kad budu morali.

Ono što je do nas, je da im ponavljamo činjenice a ne da ih proglašavamo bajkama.

Srbija ne treba da plaća Hrvatskoj ratnu odštetu jer Srbija nije bila u ratu sa Hrvatskom.
To o čemu govoriš je kriminalna sprega komunističkih klika iz doba SR Srbije i SR Hrvatske
Ne znam zašto sad ubacuješ i te nebuloze u ovu temu?

Ovo je tema o neisplaćenim ratnim reparacijama koje rastu i rastu i rastu....... i rastu .....
 
Sami će sebe naterati.
U trenutku kad budu morali.

Ono što je do nas, je da im ponavljamo činjenice a ne da ih proglašavamo bajkama.

Srbija ne treba da plaća Hrvatskoj ratnu odštetu jer Srbija nije bila u ratu sa Hrvatskom.
To o čemu govoriš je kriminalna sprega komunističkih klika iz doba SR Srbije i SR Hrvatske
Ne znam zašto sad ubacuješ i te nebuloze u ovu temu?

Ovo je tema o neisplaćenim ratnim reparacijama koje rastu i rastu i rastu....... i rastu .....


Извини, погледај мало статистику (мрзи ме да гуглам).

Колико је Хрватска остварила прихода у Србији, а колико Србија у Хрватској

То је све одобрио Францетић, а на притисак из ЕУ и Америке.
А после тога је направио напредњаке.......

Србија је платила наметнуту ратну одштету преко Хрватских фирми које овде послују.
 
Извини, погледај мало статистику (мрзи ме да гуглам).

Колико је Хрватска остварила прихода у Србији, а колико Србија у Хрватској

То је све одобрио Францетић, а на притисак из ЕУ и Америке.
А после тога је направио напредњаке.......

Србија је платила наметнуту ратну одштету преко Хрватских фирми које овде послују.

Sad već počinjem da verujem da lupetaš tendenciozno.

Nikakva ratna šteta nije nikad dosuđena Srbiji dabi je isplaćivala Hrvatskoj.

To o čemu pričaš je kriminalna sprega komunističkih rukovodstava .

Agrokor je poljoprivredno zemljište i fabrike pokupovao još za vreme Miloševića.

O tom imaš frišak intervju onog nesrećnog Margetića koji se osušio ko da je popio neki polonijum da prostiš.

- - - - - - - - - -

To je sasvim druga tema i nemoj da je ubacuješ ovde.
 
Sad već počinjem da verujem da lupetaš tendenciozno.

Nikakva ratna šteta nije nikad dosuđena Srbiji dabi je isplaćivala Hrvatskoj.

To o čemu pričaš je kriminalna sprega komunističkih rukovodstava .

Agrokor je poljoprivredno zemljište i fabrike pokupovao još za vreme Miloševića.

O tom imaš frišak intervju onog nesrećnog Margetića koji se osušio ko da je popio neki polonijum da prostiš.

- - - - - - - - - -

To je sasvim druga tema i nemoj da je ubacuješ ovde.

Полако, казаће ти се само.
Џабе да ти неко уверава.
После буде касно.
А после увек неминовно дође.
 
Полако, казаће ти се само.
Џабе да ти неко уверава.
После буде касно.
А после увек неминовно дође.

Zašto ponavljaš to što sam i ja kazo a pokušavaš da ni kontriraš?

Upravo to je od početka teza koju zastupam i koje su čak i sami dužnici svesni i pokušavaju na svakojake načine da odlažu to neminovno što na kraju uvek dođe.
 
Ништа ти ниси схватио. На жалост.

Na žalost ti si taj koji nije ništa shvatio, al to i nije neki problem da ne širiš okolko priču kako je stvar gotova.

Stvar nije gotova, odštete nisu isplaćene, a moraće kad tad.

- - - - - - - - - -

Slazem se. Danasnja Srbija ne moze nista novo da izmisli. Sta je vlast od 1945. uradila, uradila je... Mi mozemo da se zalimo samo ako neki deo nije izvrsen.

Vlast šta god da je uradila nije mogla da otpiše dugovanja.

Niko nema tu mogućnost.

Ni oni tadašnji, ni ovi današnji.

Tereta se dužnici mogu osloboditi tek kad isplate dosuđene reparacije do poslednjeg centa.
 

Back
Top