~Zabranjena zona~

Avet:
npr : tatina dozvola ( njenog tate , naravno )


36_11_61-1.gif
Mislio sam na dozvolu nekog drugara ali kad si vec pomenuo da... i tatina dozvola ne dolazi u obzir....
 
Dovla:
Ako hoces da poslusas moj savet.... NIKADA nemoj da budes niti da zelis da budes s devojkom za koju ti treba necija "dozvola".... ;)
Nisam mislio bukvalno dozvolu, ali ako bih primetio da mu to smeta iako je rekao kao da nema problema, ostavio bi tu ravu, ne bi je ni pogledao. Izmedju pravih drugova ne sme da stane neka riba, NIKAKO! :twisted:

Ali da mi je neki tamo poznanik, šatro drug, bolela bi me patka i bio bih sa njom a ne bi ga ni pitao za misljenje. 8-)
 
u principu bi mi bilo jako trulo a ja ne volim da se osecjam trulo radecji trule stvari al ne smem da tvrdim nishta. ono shto je sigurno, ne bih to uradio tek tako. jedino ako je neshto shto se mozhe kvalifikovati pod "ljubav mog zhivota". 8-)
 
Kad_LupimLupim:
A to moze da se biraaaaa u koga ces se...? Ajde!? Kako?


Ok,ne bira se , ljubav se desi sama od sebe ali svaki covek ide sa nekim ciljem u nesto,svesno!Ja bar uvek stavljam "zid" izmedju drugara bivsih ili sadasnjeg decka.Opet kazem ,naravno ne mozes da biras kad i u koga ces se zaljubiti ali mozes malo da uticas na sve to...to je moje misljenje! Ako je tvoje misljenje ili iskustvo drugacije,postujem to!!
 
Zabranjena zona[aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa]
Zabranjeno voce[eeeeeeeeeeeeee]
Al meni se radi sto mi srce hoce[eeeeeeeeeeeee]
Heeeeeeeeej
Ljubav se desi sama od sebeeee
Pa ti posle slusaj neverne bebe[eeeeeeeeeee]
Ili je sa ciljem ili se svesno[oooooo]
Al s drugom mog dragog svugde mi je tesno!


HA?! el da saljem u grand sta kazete :lol:
 
Flame:
Zabranjena zona[aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa]
Zabranjeno voce[eeeeeeeeeeeeee]
Al meni se radi sto mi srce hoce[eeeeeeeeeeeee]
Heeeeeeeeej
Ljubav se desi sama od sebeeee
Pa ti posle slusaj neverne bebe[eeeeeeeeeee]
Ili je sa ciljem ili se svesno[oooooo]
Al s drugom mog dragog svugde mi je tesno!


HA?! el da saljem u grand sta kazete :lol:
idi lechi se, ludachno nijedna...
beast_smesko.gif

ali prvo mi plati put za Bech od zarade... po mogucjstvu kraj avgusta, septembar, a i shkolarinu mi plati da me ne grdi tata...

a tema - ne znam ni ja. pa ne bih. ako bih vecj bila s tim nekim, ne bih stigla da se zaljubim u tog sledecjeg. a razlaz bi ukljuchivao i razlaz od drushtva. ako to drushtvo nisam pre znala. i sad sam se pogubila. pokushavam da smestim to u neku svoju situaciju, ali nemam neshto iskustva, pa se nigde ne uklapa. ;p ajde dobro, odgovor: ne.
 

Back
Top