Забранити књигу лудог Јове Капичића

ДА ЛИ СТЕ ЗА ТО ДА СЕ ЗАБРАНИ КЊИГА ЛУДОГ ЈОВЕ КАПИЧИЋА?

  • ДА

  • НЕ

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
No ko je kriv? Makedonija? Ko je želio za Veliku Srbiju?

Слушај...Ја и даље желим Велику Србију...
А за Црну Гору и Црногорце....заболи ме таки.....
И водите овога смрада Капичића...да вама тамо смрди...
 
Poslednja izmena:
niko nije želeo veliku srbiju, ne prosipaj tu ofucanu propagandu, na to se primaju samo oni što su rekli, citiram : "moja je zadaća ispunjena, jugoslavije više nema". a ti se seti da su to reči poslednjeg predsednika predsedništva sfrj stupe mesića. eto ti ko je razbio jugoslaviju.

i to kaze crnogorac..!!! srbija koristila crnu goru..??? majko bozija---drskost nema granica ocito...
 
Original postavio МАЧАК
НЕ ТРЕБА ЧИТАТИ...


Naravno, moze da te zaboli mali mozak od toga:sad2:..najnovije studije ruskog instituta za mentalno zdravlje govori da je citanje stetno:rtfm:...zivi zdravo, nemoj da citas...:super:

report.gif
:bye: :bye: :bye:
 
ne treba zabraniti, naprotiv, treba da bude obavezno štivo nekoj komisiji koja će se baviti komunističkim zločinima, od "pasjih grobalja" u cg do golog otoka.
pa da ima u knjizi i taj deo , gde kaze da su ubijali ideoloske neprijatelje, medju kojima i nevine i bacali ih u jame pocetkom rata , pa se onda stanovnistvo te nahije ili kako se vec zovu te ovcoyebine po CG okrenulo protiv njih , kaze da je to bila kobna greska i ludost :think:
a za Goli otok laze ko pas da je bio ko Banja Koviljaca , mada mu sve jedno treba odati priznanje zbog razvaljivanja staljninistickog sljama na kamenitom jadranskom ostrvu :super:
 
21 udarna divizija je crnogorska jedinica ,udarna ste prevideli,a 1944 god.je posle ruskih jedinica prosla selima krusevacke opstine internirala i pobila deo ljudstva majora Keserovica u paracinsko polje.

zar nije od 21.sumadiske brigade nastala 21 divizija...??? ako se ne varam u 21 sumadiskoj brigadi je milos minic bio komesar...ili sam poceo da zboravljam...???
 
ti su jos gori od ovih Milovih , da se Risto i njegovi pitaju jos uvek bi bili u zajednici sa primitivnim plemenima i gomilom kamenja , sva sreca pa je Gospodar Milo oduvao tu satro opozicionu buraniju i jugoslovencine :super:

nisu oni svi jugoslovenčine, ima tu i kvalitetnog srpskog nacionalnog materijala, veće su jugoslovenčine bili ovi njihovi što žive sa nama ovde od 45.
ja sam neke prave ljude upoznao baš odande, i sam sam bio iznenađen, al nisam im imao šta prigovoriti. oni su raspeti, muka a ponos...
 
nisu oni svi jugoslovenčine, ima tu i kvalitetnog srpskog nacionalnog materijala, veće su jugoslovenčine bili ovi njihovi što žive sa nama ovde od 45.
ja sam neke prave ljude upoznao baš odande, i sam sam bio iznenađen, al nisam im imao šta prigovoriti. oni su raspeti, muka a ponos...
ma neka smo mi samo dve drzave ko u vreme kralja Milana i knjaza Nikole , a oni tamo nek glasaju za koga hoce, nek idu u koju crkvu oce i nek pricaju kojim jezikom hoce , njihova stvar :D
 
Ових дана, увелико траје кампања рекламирање књиге
бившег Титовог удбаша и генерала Јове Капичића....
Човек кога смо имали прилику видети на телевизији, очито није нормалан.
Поред свога ненормалног понашања, изнео је пар тешких квалификација
против Србије у којој живи. Рекао је како СРБИЈА ИСКОРИШЋАВА ЦРНУ ГОРУ.
Причао је да је Србија главни кривац за растурање Југославије.....
Врхунац болесног ума је изјава.....
ЦРНОГОРЦИ СУ ПОТОМЦИ РИМЉАНА....
Сведоци смо, да се данас у Србији забрањују књиге, које пишу и српским
јунацима, о патњи Србије, а у исто време се дозвољавају књиге у којима
се износе лажи и прекраја историја. Одговорите на анкету...
ДА ЛИ СТЕ ЗА ТО ДА СЕ ЗАБРАНИ КЊИГА ЛУДОГ ЈОВЕ КАПИЧИЋА?

Zabrani mu knjigu ako hoćeš da ga dovedeš na vlast.
 

Back
Top