Zabrana SRS

Милунка, о том континуитету, АКО га има, можемо да филозофирамо једног дана, а сад је многима у Србији догорело до ноката и нема времена за то филозофирање. Уосталом филозофија на празан стомак не иде... у Србији данас већ од раног јутра, "наште срца", пијемо горку чашу жучи звану демократија, и тако сваког дана, већ десет година. То ни здрав организам не може да издржи а камоли ми, овако начети нападима са свих страна.

Дакле, приоритет је промена власти у Србији.

U Srbiji ne valja vlast, ali opozicija je jos gora.

Opozicija UOPSTE NIJE SVESNA ni gde je, ni kako je, ni zasto je, ni KAKO MORA DA JE.....

Opozicija misli da bi mogla nesto da promeni kada bi dosla na vlast...

U demokratskim okvirima bilo kakva promena NIJE MOGUCA.

Treba dobro prouciti ove mudre reci Bika koji sedi:

BOZE, DAJ MI SNAGE DA IZDRZIM ONO STO NE MOGU PROMENUTI...DAJ MI HRABROSTI DA MENJAM ONO STO MOGU PROMENUTI.... I DAJ MI MUDROSTI DA TO DVOJE RAZLIKUJEM...

OVO ZADNJE NAJVISE FALI SRPSKOJ OPOZICIJI.
 
Наравно да би требало мењати власт.

Али, шта подразумеваш уопште под "демократијом"?
:think:

Да ли само ове тзв "поспетооктобарце"?

Зашто би само њих, ако под "демократијом" подразумевамо изборе уопште, и парламентарни систем?

Па, код нас су ти "избори" и "парламентарни систем" наводно "обновљени" 1990...

И, ако је већ реч о томе, на шта и даље навлаче већину народа, странка ова или она, питам опет:

За кога гласати, кад НИКО није уистину национално свестан и одговоран?

Значи, опет, након свега остаје - прецртати листић.


Под "демократијом" (под знацима наводника) подразумевам конкретно ову спрдачину од 2000-те, којом су ДОСовци праву демократију извргли руглу.

Онај ко је први провалио назив "ДОСманлије" - погодио је њихову праву суштину.

Ја сам за то да избори треба чешће да се одржавају, тако да оног ко не ваља можемо брже да елиминишемо с власти. Да видиш онда како ће да се потруде, ма, има да ослушкују како дишемо, а камоли шта мислимо.
 
U Srbiji ne valja vlast, ali opozicija je jos gora.

Opozicija UOPSTE NIJE SVESNA ni gde je, ni kako je, ni zasto je, ni KAKO MORA DA JE.....

Opozicija misli da bi mogla nesto da promeni kada bi dosla na vlast...

U demokratskim okvirima bilo kakva promena NIJE MOGUCA.

Treba dobro prouciti ove mudre reci Bika koji sedi:

BOZE, DAJ MI SNAGE DA IZDRZIM ONO STO NE MOGU PROMENUTI...DAJ MI HRABROSTI DA MENJAM ONO STO MOGU PROMENUTI.... I DAJ MI MUDROSTI DA TO DVOJE RAZLIKUJEM...

OVO ZADNJE NAJVISE FALI SRPSKOJ OPOZICIJI
.


Блајби, мени је заиста тешко да поверујем да ово што си написао - стварно мислиш...
 
U Srbiji ne valja vlast, ali opozicija je jos gora.

Opozicija UOPSTE NIJE SVESNA ni gde je, ni kako je, ni zasto je, ni KAKO MORA DA JE.....

Opozicija misli da bi mogla nesto da promeni kada bi dosla na vlast...

U demokratskim okvirima bilo kakva promena NIJE MOGUCA.
Treba dobro prouciti ove mudre reci Bika koji sedi:

BOZE, DAJ MI SNAGE DA IZDRZIM ONO STO NE MOGU PROMENUTI...DAJ MI HRABROSTI DA MENJAM ONO STO MOGU PROMENUTI.... I DAJ MI MUDROSTI DA TO DVOJE RAZLIKUJEM...

OVO ZADNJE NAJVISE FALI SRPSKOJ OPOZICIJI.


Нетачно. Српској опозицији највише фали оно средње (заплављено).
 
Čeda je LDP. I nije dokazano da se družio sa mafijom imao je kontakte sa njima a to ne znači da su bili prijatelji, ali je Legija rekao da će obustaviti proteste samo ako Koštunica kaže. To znači da je Košta bio glavni.

Kako nije dokazano kada je sam rekao da je odlazio u Silerovu?
Pa on sam nikada nije bezao od toga.


I sta jedan politicar uopste trazi u gnezdu najvecih kriminalaca?
 
Stranke koje zagovaraju međunacionalnu mržnju i promoviraju nacionalizam kao pozitivnu vrijednost trebaju biti zabranjene. Ovo u svakom slučaju bez ulaženja u vaša trenutačna politička trvenja.:rtfm:

lepo od tebe da tako osudis te stranke humanisto jedan
lepo bi bilo da si osudio i stranku koja je promovisala nacionalno jedinstvo i jednakost a iza kulisa gurala kardeljevu i bakaricevu drzavu jel.

al ti to ne umes, taki si kaki si.
 
Stranke koje zagovaraju međunacionalnu mržnju i promoviraju nacionalizam kao pozitivnu vrijednost trebaju biti zabranjene. Ovo u svakom slučaju bez ulaženja u vaša trenutačna politička trvenja.:rtfm:
Требало је то урадити крајем осамдесетих прошлог века.
Сад је, врло могуће, касно.

Исувише отрова у међусобне односе, и у све друго се сипа...
 
Izgleda da će ipak ispasti da je Šeki ozbiljno planirao ubistvo, bar na osnovu tekstova koje sam pročitao danas... Dragi moji radikali bliži vam se kraj. Makar koliko bili bedni i ojađeni bićete još i ukinuti na neslavan način :)
 
Izgleda da će ipak ispasti da je Šeki ozbiljno planirao ubistvo, bar na osnovu tekstova koje sam pročitao danas... Dragi moji radikali bliži vam se kraj. Makar koliko bili bedni i ojađeni bićete još i ukinuti na neslavan način :)

У те текстове верују само доказани клинички случајеви, погледај само ко је њихов најгорљивији поборник на форуму.
 
У те текстове верују само доказани клинички случајеви, погледај само ко је њихов најгорљивији поборник на форуму.

A Šekiju iz Haga veruješ? Na osnovu čega se informišeš o svom okruženju ako su svi mediji lažni?
 

Back
Top